PDA

Zobacz pełną wersję : jaka odżywka na początek?



BlackHorse93
23-08-09, 11:34
Witam,

trenowałem 4 miesiące potem miałem 3 miesiące przerwy i od 1 wrzesnia ruszam z treningiem juz na powaznie...

i chciałbym sie poradzic zainteresowały mnie dwie odzywki kreatyna monohydrat i no-xplode . którą brac na początku i po jakim okresie czwiczeń ? czy odrazu czy po jakimś czasie? co sądzicie o tym zeby zrobic tak 2-3 miesiące pocwiczyc na sucho powrocic do formy i cykl z monohydratem a potem no-xplode?

michal_f
23-08-09, 11:38
pocwicz z pol roku na sucho dopiero wtedy mozesz wziasc mono a ze stakami narazie daj sobie spokoj ;) nawet mozesz dluzej pocwiczyc niz pol roku ;) im wiecej tym lepiej ;) kombinuj lepiej z dieta ... dawaj wiecej kcal gdy nie rosniessz itp lepiej na tym wyjdziesz niz kombinujac z suplami :smile:

BlackHorse93
23-08-09, 11:45
no tak ale wiesz jak każdy chce jakichś konkretnych rezultatów a nie machac na sucho ;///

KowalX
23-08-09, 11:49
ile masz lat?

BlackHorse93
23-08-09, 11:52
16,5 ;d

KowalX
23-08-09, 12:11
wybierz kreatynę i najlepiej w formię creapure

BlackHorse93
23-08-09, 12:55
np. http://allegro.pl/item717560973_olimp_kreatyna_creapure_600_gram_wys ylka_gratis.html
moze byc ?
a czym sie rozni kreatyna creapure od zwykłej ? :P
dawkowanie stosowac takie jak tam proponują? ? :P

slim shady
23-08-09, 12:59
wykorzystaj najpierw swoj potencjał a potem mysl o suplach

KowalX
23-08-09, 13:00
np. http://allegro.pl/item717560973_olimp_kreatyna_creapure_600_gram_wys ylka_gratis.html
moze byc ?
a czym sie rozni kreatyna creapure od zwykłej ? :P
dawkowanie stosowac takie jak tam proponują? ? :P

rozdrobnieniem/czystością

Fehu
23-08-09, 13:10
rozdrobnieniem/czystością

eee tam gadanie :)
o ile może być czystsza o 5%? (co i tak jest watpliwe) moim zdaniem różnica może być mało zauważalna
chyba ze się mylę i mówimy o różnicach rzędu 30%

KowalX
23-08-09, 13:19
eee tam gadanie :)
o ile może być czystsza o 5%? (co i tak jest watpliwe) moim zdaniem różnica może być mało zauważalna
chyba ze się mylę i mówimy o różnicach rzędu 30%

czystość jest wysoka na pewno ,bo jest potwierdzona wynikami czy czystsza niekoniecznie z tym ,że produkt creapure ma gwarancję czystości.Większe rozdrobnienie widać co na pewno pośrednio wpływa na proces wchłaniania

slim shady
23-08-09, 13:21
masz wypowiedz Ambroziaka

Najgorszym zanieczyszczeniem kreatyny są tiazydy. Jeżeli czystość kreatyny wynosi np. 99,90 to oznacza, że w 100 g może być nawet 100 mg tiazydów, a w dobowej dawce - 20. Tizaydy działają niekorzystnie na nerki w już dawkach 20-30 mg. Jak widać, ryzyko jest wysokie... Creapure i inne kreatyny najwyzszej czystości są całkowicie wolne od tiazydów.
Nie zgadzam się też z opinią, że rozdrobnienie jest ważniejsze od czystości. Czystość jest najważniejsza, a jej kontrolowanie i utrzymanie - najdroższe. Rozdrobnienie jest tylko tanim, prostym procesem mechanicznym. Stopień rozdrowbienia pow. 170 mesh nie wpływa już znacząco na rozpuszczalność i wchłanianie. Degussa rozdrabnia creapure do 170 mesh, z uwagi na europejskie przepisy sanitarne. Powyżej tego rozdrobnienia kreatyna jest już tak lotna, że nie ma możliwości utrzymania w procesie technologicznym dopuszczalnego, bardzo rygorystycznego poziomu zapylenia. W Stanach normy zapylenia są wyższe, a w Chinach chyba ich nie ma w ogóle, więc tam można bardziej rozdrabniać kreatynę. Mysle ze warto dopłacic te kilka złotych, (roznica tylko kilku złotych) niz brac cos nie sprawdzonego w laboratorium na czystosc, przewaznie zanieczyszczenia sa spowodowane złym transportem (wilogic najczesciej), przecietny człowiek nie moze zrobic takich badan. Creapure ejst przewozone w odpowiednich warunkach.

a to ze brałes vitalmaxa i działa dobrze to inna sprawa

Fehu
23-08-09, 13:44
Czyli tak naprawdę creapure to tylko znaczek jakości? bo jeśli tak to w dzisiejszych czasach nie przywiązywałbym tak do tego wagi doskonale wiemy, że obecnie liczy się "hajs" więc nawet zakładajac ze creapure wychodzi z laboratorium czysta to nie koniecznie musi do nas taka trafić bo za nim trafi przejdzie przez "X" posredników którym tak bardzo może nie zależeć na chociażby odpowiednim przechowywaniu ;)
ale jestem zdania, że jednak ceny creapure są dość przystępne i warto dopłacić...


a to ze brałes vitalmaxa i działa dobrze to inna sprawa
niby działała ale jednak nie zdecyduje się drugi raz jej kupić ;/ te grudki mnie nie przekonują (a taka juz do mnie trafiła) więc raczej sposób przechowywania był sredni aczkolwiek z rezultatów byłem zadowolony ale czy na innej kreatynie nie były by lepsze ciezko powiedziec

slim shady
23-08-09, 13:48
wszystko wychodzi z jednej fabryki w niemczech, i nie ma prawa na zaden błedny transport, bo by nie dostało tego znaczka,

KowalX
23-08-09, 13:49
Czyli tak naprawdę creapure to tylko znaczek jakości? bo jeśli tak to w dzisiejszych czasach nie przywiązywałbym tak do tego wagi doskonale wiemy, że obecnie liczy się "hajs" więc nawet zakładajac ze creapure wychodzi z laboratorium czysta to nie koniecznie musi do nas taka trafić bo za nim trafi przejdzie przez "X" posredników którym tak bardzo może nie zależeć na chociażby odpowiednim przechowywaniu ;)
ale jestem zdania, że jednak ceny creapure są dość przystępne i warto dopłacić...


jest czyta z laboratorium i zamykana w szczelnych opakowaniach wiec czystość pozostanie.Nieodpowiednie przechowywanie czy transport może i mogą pogorszyć jakość ,ale czystości nie zmienią

Fehu
23-08-09, 15:24
No tak masz racje ale moja poprawka chodziło mi o jakość a nie o czystość ;)


i nie ma prawa na zaden błedny transport

no tak, ale gdy trafia na magazyn np. do sklepu to może się z nią dziać tak naprawdę wszystko...

Dzieki Panowie za dyskusje czasem miło jest się czegos nowego dowiedzieć

slim shady
23-08-09, 15:31
no w sklepie sprzedawca otwiera puszke i pluje do niej, tez bym tak robił :D
to co sie dzieje dalej to juz nie wina producentow ale dystrbutorow

Beggi
23-08-09, 15:47
Oni niech se tam pogaduchy robią nie przeszkadzaj im bo warna 100%
Kreatyna Univerasal 500g mono :0 od 65-80 zł znajdziesz jak poszukasz

slim shady
23-08-09, 15:51
tu jest dyskusja na rzecz wiedzy, inni maja szanse cos podłapac ;)

Beggi
23-08-09, 15:55
niektórzy jak ja są tak leniwi że im się nie chce tego wszystkiego czytać a oczekują tylko odpowiedzi to ją napisałem a wy dyskutujcie :)