PDA

Zobacz pełną wersję : o kurwa garb



.Smile
22-08-09, 23:43
ostatnio zauwazylem ze mi sie garb zaczyna robic, to wszystko przez prace 12h przed komputerem, w takiej pozycji ze uhhh dziwnie to musi wygladac :D

Na silownie nei chodze, bo nie mam kiedy. Znacie jakies domowe sposoby na to co mam? W domu posiadam ekspander, hantelek jakis, i kij od miotly ;d

slim shady
23-08-09, 00:22
idz na basen,

a jesli chodzi o cwiczenia to sprobuj:

1. Połoz sie na plecach (na materacu lub kocu). Ugnij nogi w kolanach tak, by docisnac ledziwiowa czesc kregosłupa do podłogi.

2. Lezac na plecach, zegnij nogi. Chwyc je pod kolanami i przyciagnij do klatki piersiowej.

3. W tej samej pozycji skrecaj nogi raz w prawo, raz w lewo. Staraj sie, by kolana dotkneły podłogi.

4. Połoz sie na brzuchu. Zegnij nogi, złap je za kostki. Unies głowe. Kołysz sie w przod, w tył i na boki.

5. Kleknij i oprzyj sie całymi dłonmi o podłoge. Wypinaj kregosłup w gore, jednoczesnie chowajac głowe. Potem unos głowe, opuszczajac kregosłup (tzw. koci grzbiet)

Cwiczenia pomoga jesli bedziesz je wykonywał codziennie, nie zajmie Ci to wiecej niz 10 minut. A bedziesz miał mniej problemow z kregosłupem. Znam jeszcze cwiczenia na szyje gdy boli, wrzucic ?

KowalX
23-08-09, 08:09
ostatnio zauwazylem ze mi sie garb zaczyna robic, to wszystko przez prace 12h przed komputerem, w takiej pozycji ze uhhh dziwnie to musi wygladac :D

Na silownie nei chodze, bo nie mam kiedy. Znacie jakies domowe sposoby na to co mam? W domu posiadam ekspander, hantelek jakis, i kij od miotly ;d

Idź do ortopedy.Jeśli to rzeczywiście garb będziesz miał założony gorset,albo poradzi Ci co zrobić.Ocenianie na odległość takich rzeczy jest niemożliwe.

Jolly
23-08-09, 08:42
1. Nazwa tematu ma być normalna, a nie łacińska.

2. Kup sobie normalne siedzenie. Wydaje mi się że masz te badziewne fotele kręcone, lub co gorsza bez oparcia?

.Smile
23-08-09, 09:22
stanowisko mojej pracy lepiej pozostawię bez komentarza ^^. Musielibyście to zobaczyć, jeszcze tylko miesiąc pracy na całe szczęście...
slim shady dzieki za rady, po pracy będę to robił. A do ortopedy jak na razie nie mam czasu pójść.

A na basen chodzce raz w tygodniu tylko, bo inaczej nie daje rady właśnie.

Jolly, co z tego, że w temacie jest przekleństwo - pełno tutaj tego na forum, w indywidualnych wypowiedziach więc nie widzę różnicy.

Jolly
23-08-09, 09:25
A jakby wszyscy w koło wsadzali palca w (****) to ty też byś wstawiał bo tak wszyscy robią?

.Smile
23-08-09, 09:29
Chyba źle zinterpretowałeś moją wypowiedź. Chodzi mnie o to, że jedno "kurwa" na tym forum nie robi różnicy - inaczej, gdyby przekleństwa jak w tym przypadku były w jakiś sposób karane i zwalczane przez obsługę forum to bym się dostosował.

Jolly
23-08-09, 09:30
jest ich tyle ze nie da się zwalczać, ale chyba zaczniemy...

.Smile
23-08-09, 09:34
wystarczy w panelu administracyjnym wprowadzić cenzure słów.

Jolly
23-08-09, 09:35
No ja niestety nie mam dostępu do panelu...

ciaastek91
23-08-09, 10:50
nazwa tematu mnie rozjebala :D

Jolly
23-08-09, 11:22
Ja z początku myślałem że komuś garb wyskoczył. Patrze, a tu faktycznie wyskoczył :P

slim shady
23-08-09, 11:46
Jolly to zmien nazwe tematu i tyle

hehe10
23-08-09, 12:07
Znam jeszcze cwiczenia na szyje gdy boli, wrzucic ?

wrzucaj :)

dzieki

slim shady
23-08-09, 12:18
Gdy boli szyja:

1. Usiadz wygodnie. Opusc luzno ramiona, nie napinaj miesni. Wykonuj ruchy głowa: w prawo, w lewo, w przod i w tył.

2. Wykonuj głebokie ruchy głowa do przodu i do tyłu. Staraj sie dotknac broda klatki piersiowej, a potem maksymalnie odchylic głowe do tyłu.

3. Skrecaj głowe w prawo (jak przeczeniu), potem wracaj do pozycji wyjsciowej. Nastepnie skrecaj głowe w lewo. Cwiczenie powtorz kilka razy.

4. Rob powolnie krazenia głowa - najpierw w jedna potem w druga strone.

5. Wez w dwie rece recznik, przełoz go z tyłu głowy. Pocieraj o kark, tak jakbys chciał go wytrzec

.Smile
23-08-09, 14:57
To napiszcie do administratora, aby wstawił taką cenzurę i git ;d

Slim, niech zgadne... masażysta ;) ?

slim shady
23-08-09, 15:06
Slim, niech zgadne... masażysta ;) ?
nie ;) ale myslałem zeby pojsc na jakis kurs, moze kiedys, bardziej bym wolał kurs na osobistego trenera i instruktora, moze kiedys mi sie uda te rzeczy wyrobic,

edward3213
23-08-09, 19:51
kup sobie pajączek, chodź na basen, NIE GARB SIĘ, powiedz komuś, że jak cie zobaczy, że się garbisz, to niech ci jebnie w ryj i się oduczysz garbienia i będzie ok. No i nie panikuj, bo może to nie jest garb.