PDA

Zobacz pełną wersję : lody jako posilek przy redukcji.



Konrad89
21-08-09, 10:18
witam. Jak zjem na obiad tylko lody(podczas redukcji) to bedzie to mocno zle rozwiazanie?

Np dzisiaj mam zamiar zjesc 3 rozki/4big milki.

dodam jeszcze ze po obiedzie zwykle ostro cwicze, a przynajmniej w wakacje.

waga: 95kg
wzrost: 190cm
cel: 5kg ....

wiem ze lody nie sa jakos specjalnie wartosciowe, ale... nie moge bez nich wytrzymac. Nic na to nie poradze. To jedyna moja słabość. Po wakacjach już ich nie bedzie, ale teraz no... nie da sie wytrzymac ;/

Anaboliczny Koks
21-08-09, 10:30
ha ha ha ? 7lodow po treningu ? Nie dosc ,ze to gowniane lody co podales to maja pellno kalorii i Cie zaleje ,kup sobie KIF'a i przeczytaj o lodach jeszcze w kioskach jest numer ten ^^. Po treningu ryz sobie ugotuj

Kris_19
21-08-09, 10:33
Napisal ze wpierdziela PRZED treningiem i 3 rozki LUB 4 big milki. W obu przypadkach ok 400-450kcal.

A co do lodow to wedlug mnie odpada z powodu niskiej wartosci odrzywczej. Sa to puste kalorie. jak mowisz ze cwiczysz po obiedzie to spalisz to i cie nie zaleje(tak jak kolega mowi), ale nic nie da dla organizmu. Juz lepiej jakis ser zjesc, a najlepiej normalny posilek, czyli mieso.

pozdro.

slim shady
21-08-09, 10:45
jak nie mozesz wytrzymac to tutaj masz przepis na lody z wartosciami odzywczymi http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=19948

ale na redukcji zupełnie bez sensu, nic sie nie stanie jak zjesz loda okazyjnie ale ciagle ładowac w takich ilosciach ?

Jolly
21-08-09, 10:47
Dokładnie. Nie mają sensu na redukcje bo:
raz: wysoki ładunek glikemiczny
dwa: mało/w ogóle wartości odżywczych. Sama kaloryczność może i nie jest wielka, ale tu nie tylko o to chodzi.

KowalX
21-08-09, 16:53
ale... nie moge bez nich wytrzymac. Nic na to nie poradze. To jedyna moja słabość. Po wakacjach już ich nie bedzie, ale teraz no... nie da sie wytrzymac ;/

więc napisz post po wakacjach,niestety w tym sporcie potrzebna jest silna wola jeśli nie podoba ci się ten styl życia

Jolly
22-08-09, 09:10
Hehe, no ja już nie pije z 2 tygodnie, więc i gość wytrzyma :D

BoloYeung
22-08-09, 12:01
Hehe, no ja już nie pije z 2 tygodnie, więc i gość wytrzyma :D

ja ostatni raz wóde waliłem to na wielkanoc wczesniej na sylwestra a piwo w tym roku to chyba jakies 2 zaliczyłem :razz::razz:

Anaboliczny Koks
22-08-09, 14:14
Jak się juz tak chwalimy to: ja mam dużego wacka! :D

Chyba w snach :D

BoloYeung
22-08-09, 14:55
Jak się juz tak chwalimy to: ja mam dużego wacka! :D

testosteron robi swoje :lol:

Jolly
22-08-09, 14:57
Testosteron nie zwiększy wacka, jedynie będzie na pompie. Więc jak arus ma w zwodzie 6cm to nawet mega wysoki poziom testu mu nie przedłuży...

fallenursus
22-08-09, 16:59
witam. Jak zjem na obiad tylko lody(podczas redukcji) to bedzie to mocno zle rozwiazanie?

Np dzisiaj mam zamiar zjesc 3 rozki/4big milki.

dodam jeszcze ze po obiedzie zwykle ostro cwicze, a przynajmniej w wakacje.

waga: 95kg
wzrost: 190cm
cel: 5kg ....

wiem ze lody nie sa jakos specjalnie wartosciowe, ale... nie moge bez nich wytrzymac. Nic na to nie poradze. To jedyna moja słabość. Po wakacjach już ich nie bedzie, ale teraz no... nie da sie wytrzymac ;/

zle,
celuj w rurki z kremem