PDA

Zobacz pełną wersję : lekcja angielskiego z debilami



Sosna91
19-08-09, 21:00
http://www.youtube.com/watch?v=E0basRxBw0o&feature=related

co za łosie.

Jolly
19-08-09, 21:26
Standard :D, w dodatku ta lipna nuta MBrothersa...

niewula
19-08-09, 21:57
a wiec tak, to zdarzenie bylo bardzo slawne na cala polske
ja to skomentuje tak nie mowie ze kazdy nauczyciel jest fajny i mily ale jak widac raczej to nie byla jaks zyla bo by sobie na to nie pozwolil takto .Takiego skurwysyna tylko pod sciane naklepac po mordzie by sie troche kultury nauczyl

pawelek616
19-08-09, 22:03
Ach!!! te wspomnienia z gimnazjum, zapłakane nauczycielki, koledzy grając kondonem na lekcji, rzucanie w nauczycieli śnieżkami, wkurwienie typa od Wosu i ogólny rozpierdol. Ach!!! piękne czasy:smile:

Yosho
19-08-09, 22:12
Ach!!! te wspomnienia z gimnazjum, zapłakane nauczycielki, koledzy grając kondonem na lekcji, rzucanie w nauczycieli śnieżkami, wkurwienie typa od Wosu i ogólny rozpierdol. Ach!!! piękne czasy:smile:

Pewnie wielu klas nie ukończyłeś;)

A tak w ogóle, to tak jeśli nauczyciel jest wredny to nawet bym to zrozumiał, ale bez jaj.... widać że ten nauczyciel w okularkach by muchy nie skrzywdził... dziwię się, że nie poszedł do dyrekcji....

pawelek616
19-08-09, 22:14
[QUOTE=Yosho;256439]Pewnie wielu klas nie ukończyłeś;)QUOTE]

Ukończyłem, nawet wszystkie i obecnie studiuje.

Yosho
19-08-09, 22:18
Aha, czyli jednak ludzie się zmieniają;)

Sorki, że takie wnioski wyciągnąłem jednak zachowanie opisane przez ciebie w szkole kończy się co najwyżej 1-2 liceum i .... kurtyna:P

pawelek616
19-08-09, 22:36
Ja tam byłem grzeczny ale nie powiem, zawsze ze szkoły wychodziłem z bananem na ryju.