PDA

Zobacz pełną wersję : fajna dieta???



kamil199
19-08-09, 11:56
Dzień pierwszy
Posiłek pierwszy
Skład; płatki owsiane 70g (niepełna szklanka) na 400g mleka (dwie szklanki) + 20g rodzynek. dwa jajka na miękko szczypta soli dwie kanapki z pieczywem razowym posmarowane masłem, zielona sałata , pomidor.
Posiłek drugi i trzeci
Skład; sałatka, pokrojone na drobne kawałki mięso z piersi kurczaka gotowane 200g, ryż torebka 100g dobrego gatunku rodzynki 30g 4 plasterki ananasa z puszki, 10 g orzechów włoskich, dwie łyżki majonezu, szczypta soli, (do ryżu) szklanka soku marchewkowo-jabłkowego, duży banan.
Posiłek czwarty
Skład; filet z dorsza pieczony w folii, 500g ziemniaków surówka z marchwi selera i jabłka. kiwi na deser.
Posiłek piąty
Skład; kanapki z białego pieczywa ok. 5 kromek z masłem z białym półtłustym serem (200g kostka) dwie łyżki dżemu owocowego jabłko średnie.
Dzień drugi
Posiłek pierwszy
Skład; ryz brązowy 100g gotowany ze szczyptom soli do tego 100g pokruszonego sera białego pół tłustego 20g rodzynek dwie łyżki powideł śliwkowych lub jabłkowych wszystko polać jogurtem naturalnym 2%
Posiłek drugi i trzeci
Skład; pasta z makrelom wędzoną 100g oraz ser biały półtłusty 100g rozdrobnić i wymieszać ze szczyptom soli pieprzu posiekaną cebulą majonez 2 łyżki nałożyć na kanapki z pieczywa ciemnego do tego sałata banan sok marchewkowo jabłkowego.
Posiłek czwarty
Skład; spaghetti podsmażyć na patelni z 1 łyżką oleju z oliwek 15g mielona chuda wołowinę lub indyk dodać do tego sos do spaghetti lub koncentrat pomidorowy 50g ugotować makaron bezjajeczny z pszenicy durum 100g przyprawy sól pieprz, surówka jedno duże jabłko.
Posiłek piąty
Skład chleb żytni jasny 150g z masłem z szynka z kurczaka sałatka z pomidorów 200g kwaszony ogórek cebulka 20 g.

slim shady
19-08-09, 12:20
jaki cel tej diety ? dieta dobra bo zawiera warzywa i owoce, tylko brak tłuszczy i na ostatni posiłek pieczywo i warzywa ?? troche bez sensu i to niezaleznie od celu

kamil199
19-08-09, 12:26
dieta na mase..jakies poprawki??

Rynju
19-08-09, 14:09
piramida weglowodanowa - czy w swoim ostatnim posilku widzisz malo weglowodanow a duzo bialka? Chyba nie