PDA

Zobacz pełną wersję : metka



tobpak
29-12-06, 22:11
wie ktos moze ile czasu po cyklu na mecie 100tab uczymuje sie w organizmie??? bo mam takiego walka ze chcialbym sobie strzelic cykl a mam co jakis czas mam robione badania krwi i moczu!!!

[ Dodano: 29-12-2006, 22:13 ]
i jeszcze, ktora metke byscie mi proponowali polska czy rumunska??? po ktorej sa mniejsze skutki uboczne??? i ktora jest mocniejsza???

PowerBen
29-12-06, 22:24
No i co z tego że masz robione badania krwi i moczu to o niczym nie świadczy. Badanie musi byc robione na obecność konkretnej subsatncji. Jeżeli są to zwykłe rutynowe badania to nie musisz sie obawiać że coś na nich wyjdzie.

Panek-koks
29-12-06, 22:39
moim zdaniem lepsza jest ruska ale polska jest zdrowsza.Dosyc dlugo sie utrzymuje,nie pamietam dobrze ile

tomek.
29-12-06, 23:11
po badaniach krwi można by coś podejrzewać /na koksie jest zwiększona ilośc erytrocytów a zmniejszona ilośc limfocytów/
ale to tylko na porządnym cyklu a nie 100 tabsach mety

damiano
03-01-07, 23:47
polska lepsza codz drozsza,"bo wszystko co polskie to dobre" :lol:

grzehu
04-01-07, 13:51
Polska meta ok jak najbardziej,ale pytanie która mocniejsza?jak jest legal to każda ma 5mg i kopie tak samo,wszedzie ta sama substancja i tyle samo czasu nie utrzymuje w organizmie

vold
04-01-07, 19:11
j/w.

dyrty
05-01-07, 16:36
co do tego czy sie dluzej utrzymuje i kopie to mam watpliwosci naewno wam powiem ze ruska jest najlepsza co do kopania i daje owiele wiecej niz polska czt holenderska czy byg wie jaka , najlepsza jest ruska jezeli chodzi o efekty co do czystosci to nie moge was zapewnic ale kumpel tyle tego zjadl z 600 chyba i mu nic nie jest ale jest taki jeden zajebal 100 i lezy w szpitalu i mam problemy z watroba i jest z nim ciezko wiec ja osobiscie nie polecam dobra dieta i suple i ciezka praca na silowni niczego nie zastapi ,nie da sie oszukac nic nie ma na to zlotego srodka . Ja nie polecam sterydow bo to co jest rozwiniete naturalnie i ciazka praca lepiej wyglada niz napompowany koles co nie ma zadnej definicji miesniowej tylko jest napuchany bug wie jakim koksem z wielkim bebzunem ktury nie da rady 1 km przebiec bo nie ma kondycji od tego syfu . Ja podziwiam takie osoby jak pudzian czy arnol , ronie ciezka praca zbudowali swoje miesnie i nie musza sie martwic ze na starosc beda miec bug wie jakie operacje , co prawda arnold mial juz operacje serca ale nie jest ona spowodowana sterydami czy treningiem , mial jedna komore serca od urodzenia mniejsza . Wiec wyobrazcie sobie jaki byl twardy ze trenowal z mniejszym sercem i ze slapsza wydolnoscia . podro

vold
05-01-07, 17:47
ruska jest najlepsza co do kopania i daje owiele wiecej niz polska czt holenderska czy byg wie jaka , najlepsza jest ruska jezeli chodzi o efekty nie pisz głupot każda jest dobra jak z pewnego źródła ale ogólnie ruska jest na niższym poziomie.



kumpel tyle tego zjadl z 600 chyba i mu nic nie jest nie ma to nic wspulnego z ruską metką lecz z jego organizmem, ja w sumie zjadłem ponad 2000 metanabolu za całą kadencje i robiłem próby wątrobowe i wszystko ok tak że wszystko zależy od człowieka i pewnego towaru.




Ja podziwiam takie osoby jak pudzian czy arnol , ronie ciezka praca zbudowali swoje miesnie i nie musza sie martwic ze na starosc beda miec bug wie jakie operacje tym to mnie rozje... :lol: :lol: :lol: jak byś ty wiedział jakie środki oni brali to byś się przewrócił.

dyrty
05-01-07, 17:59
wiec napisz mi co oni brali co to za srodki moze sie dowiemy zaczniemy brac i bedzemy tacy jak oni po co sie meczyc wezmy wszystko to co oni brali . Co do organizmu to sie zgodze kazdy jest inny i inaczej reaguje ty moze zjadles 2000 i ci niec nie jest a moze ten ziomek co otwozyl ten temat padnie po 10 wiec nie wiadomo moim zdaniej lepiej nie brac sam w ziolem 100 i co pare kilo zdobylem i juz o tym zapomnialem pare tygodni i efek zniknol prubowalem to trzymac ale co bym nie robil spadalem do starej wagi . pozdro i sie tyle nie smiej bo bedzesz mial zmarszczki

vold
05-01-07, 18:45
sam w ziolem 100 i co pare kilo zdobylem i juz o tym zapomnialem pare tygodni i efek zniknol prubowalem to trzymac ale co bym nie robil spadalem do starej wagi . Dlatego miałeś takie efekty chwilowe ponieważ nie byłeś przygotowany na koksy , nie posiadałeś odpowiedniej wiedzy a co najważniejsze nie miałeś odpowiedniego wieku na doping a to podstawa.


pozdr :wink:

tomek.
05-01-07, 20:05
vold to ty nie wiedziałes że coleman żadnych koksów nie je?
pudzian to samo, przecież im badania robią

dyrty
05-01-07, 23:03
ok co do wieku moge sie zgodzic , ale wiedza jaka do tego mi byla uzyskalem od kumpla ktury sie dobrze na tym zna .

vold
06-01-07, 07:22
uzyskalem od kumpla ktury sie dobrze na tym zna . bez urazy ale widocznie się nie zna jeśli polecił ci kuracje sterydową w tym wieku.



vold to ty nie wiedziałes że coleman żadnych koksów nie je?
pudzian to samo, przecież im badania robią no faktycznie masz racje zapomniałem o tym czyli są czyści jak łza. :wink: