PDA

Zobacz pełną wersję : Dla was banalne pytanie



LOLOWIEC
17-08-09, 23:15
Jak dokładnie ćwiczyć bic i trica na mase. Zależy mi na wielkości łapy. nie na sile tylko zeby wieksza byla. Ile cwiczen ile serii i ILE POWTORZEN W SERII NAJLEPIEJ. I styl cwiczenia np szybkie podnoszenie a wolne opuszczanie ciezaru?

Wanted
18-08-09, 01:05
ja robię 20powt. X 3ser. mi daje efekty ;] jak na moja sylwetkę łapę mam duża bo 39 ;]

KowalX
18-08-09, 01:46
Jak dokładnie ćwiczyć bic i trica na mase. Zależy mi na wielkości łapy. nie na sile tylko zeby wieksza byla. Ile cwiczen ile serii i ILE POWTORZEN W SERII NAJLEPIEJ. I styl cwiczenia np szybkie podnoszenie a wolne opuszczanie ciezaru?

wolne ciężary

Jolly
18-08-09, 08:12
Jak dokładnie ćwiczyć bic i trica na mase. Zależy mi na wielkości łapy. nie na sile tylko zeby wieksza byla. Ile cwiczen ile serii i ILE POWTORZEN W SERII NAJLEPIEJ. I styl cwiczenia np szybkie podnoszenie a wolne opuszczanie ciezaru?

Wolne ciężary+Wyciąg(tric) i Podciągi(bic), no jeszcze pompki na poręczach.

Tric:
Wyciskanie Francuskie
Pompki na Poręczach
Wyciskanie Leżąc wolnym chwytem
Prostowanie rąk na wyciągu

Bic:
Uginanie rąk ze sztangą
Uginanie rąk hantlami Klasyk/Młot
Podciąganie wąskim chwytem, łokcie prostopadle do ciała.

Co do s/r to nie powinno przekraczać 4serie i 9-12reps. Należy wybrać sobie dwa ćwiczenia na partię i ćwiczyć. W przypadku pompek na poręczach to zazwyczaj 12reps, wskazane dodatkowe obciążenie. W przypadku podciągów to ja robię np 3s maxreps.


I styl cwiczenia np szybkie podnoszenie a wolne opuszczanie ciezaru?
Proponowałbym umiarkowanie szybkie podnoszenie, wolne opuszczanie.

Pozdrawiam.