PDA

Zobacz pełną wersję : Efedryna



KowalX
17-08-09, 20:41
ile po dacie ważności można brać efedrynę?Wiem ,że w szpitalach podaję się nawet z butelek 2miesiące po terminie i mnie to zastanawia.Chodzi o wersję w płynie, czystą

vold
17-08-09, 20:43
Najlepiej nie brać nic po terminie , takie jest moje zdanie.

KowalX
17-08-09, 20:46
no moje też ,ale na bank ma długi termin z wyprzedzeniem.Widziałem jak małym dzieciom to dawali z solą fizjologiczną.I tak przy okazji co sądzisz o wersji w płynie ,czystej?

fallenursus
17-08-09, 21:24
czysta w plynie effka? mniam! gdzie moge zainwestowac?:twisted:

a tak poza terminem waznosci to tylko najwyzej straci minimalnie na potencji.szamalem kiedys tabsy i siekaly tak samo jak nowe..tzn ja nie czulem roznicy.

lg team
17-08-09, 23:09
nie ma opcji zeby w osrodku medycznym podawali komukolwiek jakies leki po uplynieciu daty waznosci, o date dba farmaceuta ze szpitalnej apteki, kazdy lek ktoremu mija data waznosci albo jest odsylany do hurtowni / producenta badz odbiera go firma zajmujaca sie utylizacja lekow,

KowalX
18-08-09, 01:31
naprawdę IG podawali z czerwca w tym miesiącu(jakieś 3-4dni temu) jutro wkleję foto.

lg team
18-08-09, 09:48
nie chce mi sie to wierzyc, za takie cos co najmniej 2 osoby placa glowa juz, a to ze wkleisz fote nie oznacza ze tak bylo w szpitalu akurat

KowalX
18-08-09, 13:57
mi też się nie chciało wierzyć tyle ,że mam ją prosto ze szpitala.Wiem ,że można długo po terminie podawać

joh1964
18-08-09, 14:05
ja biorę zwykłe tussi z kofeiną przed aerobami i nie narzekam
tanio a dobrze.

KowalX
18-08-09, 14:20
ja biorę zwykłe tussi z kofeiną przed aerobami i nie narzekam
tanio a dobrze.

efke mam za darmo :)

lg team
18-08-09, 15:14
mi też się nie chciało wierzyć tyle ,że mam ją prosto ze szpitala.Wiem ,że można długo po terminie podawać

nie ma huja zeby tak bylo... :smile:
za takie cos leca glowy,
farmaceuta wydajacy lek ze szpitalnej apteki ma taki sam program w kompie jak apteki stacjonarne dostepne dla ludzi z ulicy, a tam przed wydaniem leku farmaceuta wbija na skan i jesli lek jest po dacie waznosci na monitorze pojawia sie info ze lek jet po dacie waznosci i go wydac nie moze poprostu, a co dopiero mowic ze w szpitalu podawano komus go po uplywie daty waznosci, farmaceuta, personel wlacznie z ordynatorem i lekarzem prowadzacym leca na leb na szyje po czyms takim,

a sadze ze ty dostales ta efke wlasnie dlatego ze jest po uplywie daty waznosci a nie ze ja tam podawano, ktos si epoprostu jej stamtad pozbyl ;-)

KowalX
18-08-09, 15:57
(nie mógł by mi ktoś tego dać ze szpitala z 2miesięczą ważnością po terminie ,bo jeśli nie było by dobre zostaje zwrócone)powiem tak możesz mi nie wierzyć.Na 100% było to podawane dzieciom z solą fizjologiczną i na 100% efke można podawać po dacie ważności(skoro tak lekarz mówi).Bo jest to klinika więc nie ma bata ,że nie wiedzą co robią.Nie jest to z apteki tylko ze szpitala.Chyba ,że to data produkcji:
sam zobacz
http://i732.photobucket.com/albums/ww328/kowalx/WebCam_20090818_1548.jpg

lg team
18-08-09, 17:29
kazdy szpital ma swoja apteke szpitalna ;-)
tam sie skladuje leki, tam sie zamawia leki i stamtad sie dostaje leki, i wydaje je farmaceuta,

KowalX
18-08-09, 17:35
kazdy szpital ma swoja apteke szpitalna ;-)
tam sie skladuje leki, tam sie zamawia leki i stamtad sie dostaje leki, i wydaje je farmaceuta,

nie mówię ,że nie man :smile:.Tyle ,że apteka szpitalna wydaje na receptę(odziały zawsze mają skład leków nie może być tak,że coś się dziej i nie ma leku ,trzeba biec do apteki).Na oddziale są również leki i właśnie mam z oddziału.

lg team
18-08-09, 18:09
wiadomo ze maja, kazdy kto byl w szpitalu choc raz widzial w szafkach za szybka rozne leki, te wazniejsze w metalowych szafach bez szyb, ale zawsze te leki pochodza z apteki,

no ale juz nie wazne, masz to masz, niewazne skad,

to jest w proszku?
jak to bedziesz bil?

jest efa w pl z Polfy w formie inj, bodajze 25 lub 50mg/amp,

KowalX
18-08-09, 19:00
nie wiem jak to się biję.Butelka 100ml pisze na tym 0,5% jest w płynie.Ogólnie nie będę tego uderzał raczej chciałem się dowiedzieć co sądzą osoby ,które to brały,opinie na temat wersji w płynie(jest czyta).I na ile starczy taka ilość.Firmy nie ma jest tylko taka nalepka jak na zdjęciu.Widać tylko pieczątkę apteki

fallenursus
19-08-09, 15:50
To raczej do picia jak pisze zewnetrznie.lub wcierania? Pol % wychodzi na to ze 0,5mg/ml ?10ml cza by bylo lyknac zeby puklo.... Ja bym tego nie bral tu cos smierdzi. To moze byc do nacierania..

KowalX
19-08-09, 16:50
dowiedziałem się ,że to wersja do inhalacji,co myślisz?

fallenursus
19-08-09, 17:14
Czyli to samo co w pompach astmowych pozytku z tego raczej nie bedzie. Do garka podgzac I niuchac pare? :)
.

KowalX
19-08-09, 19:34
jaka wersja najlepsza?

fallenursus
19-08-09, 20:21
u nas efa legalna jest. 9$ za 50 tabsow 8mg . Jak biore to po 5 tab.+200mg kofeiny I jest odjazd.

fallenursus
20-08-09, 03:21
a tak to sie prezentuje takie cos :)
firma u was znana :twisted:

KowalX
20-08-09, 03:33
no z firmą będzie problem w szpitalu,ale thx

fallenursus
20-08-09, 04:08
wiesz ze ja to chrupie jak cukierki, ale naprawde efa to dosc silny srodek. Radze od malej dawki ocenic tolerancje. np. 20mg na start+kofeina.jak nie wiesz na co liczyc to moze bardzo silnie kopa dac ze nie beziesz wiedzial co sie dzieje.:)sama efa nie kopie jesli chodzi o kopanie. ja zawsze do czego dozucam poprostu, np. shock therapy+25mg efy. ale jak jestem bardzo zmeczony to 200mg kofeiny/40-50mg efy nie ma bata ze mnie nie obudzi.sama efredyne dobrze wziasc jak robisz sobie jakis dluzszy jogging.Lepiej sie dotlenisz i lepsza kondycha.bardzo dobrze na mnie dzialalo pod koniec cykla jak juz sie winstrol rozkrecil, wtedy kondycja byla nie do zdarcia.:smile:

KowalX
20-08-09, 04:32
to nie dla mnie dowiaduje się ,bo mam za darmo ... :) kopa raczej bym się nie bał ;)