PDA

Zobacz pełną wersję : Cykl na masę mięśniową. Proszę o opinie i pomoc!



neoxiu
17-08-09, 17:21
W ostatnim czasie kupiłem GainBolic 4kg+2kg, CREATINE micronized 200 mesh z treca i Dextroze. Chce jeszcze dokupić Aminokwasy, Trochę białka bo w Gainbolicu jest 15g w 100g i Hmb. :) Co o tym myślicie? Czy dobrze zrobiłem kupując te odżywki? Czy to dobre połączenie jeśli chce nabrać masy mięsniowej i rzeźby? Co byście jeszcze proponowali. Jakie hmb najlepsze i aminokwasy? Oczywiście dołącze do tego dietę i dobry plan treningowy. Jeszcze nie biore tych supli. Dopiero startuje z nimi za 2 tygodnie. Dokupić jakieś witaminy do tego??
Z góry dziękuje i pozdrawiam!:happy:

niewula
17-08-09, 17:25
najpierw to nam cos o sobie opowiedz wiek staz itp
narazie ci moge powiedziec ze z dextro i hmb zrobiles blad ale jak ktos zadaje takie pytania po kupnie to juz jego sprawa

jaca666
17-08-09, 19:19
Na Twoim miejscu kupiłbym tylko gainera,jakąś serwatkę,dobre witaminy a resztę zainwestował w dobra dietę...

slim shady
17-08-09, 19:26
dextro i hmb nie potrzebne, napisz cos o sobie, witaminy i minerały to podstawa, jak robisz mase to bcaa nie jest koniecznoscia, przyłoz sie do diety i treningu

neoxiu
18-08-09, 00:45
Staż 2,5 lata wzrost 185 waga 80. Narazie mam tylko tego Gainera, krete i dextrose bo była gratis xd. Co jeszcze dokupić aby był dobry efekt;) a diete sobie też zrobie. Ja chce zrobić nie samą mase tylko mase z rzeźbą

neoxiu
18-08-09, 00:46
ahh i wiek 17lat. tylko mi niepiszcie, że mam zadnych supli nie brać xd

kamil1141
18-08-09, 00:48
czyli sucha masa cie interesuje ,a to juz nie jest takie proste...

neoxiu
18-08-09, 00:54
Tak.. Będe ostro trzymał się diety i spożywał tyle węgli i białka ile potrzebuje.. Sucha masa mnie interesuje. Co byście polecali, może dokupić sobie do tego jakąś lkarnitynke? i dalej neiwiem czy opłaca sie kupić jeszcze hmb i amino xd

niewula
18-08-09, 11:49
najpierw przymasuj a potem sobie wyrzezb samego miecha nie zlapiesz na pewno
pamietaj ze gainer to weglowodany a na nich jeszcze latwiej zlapiesz maciusia wiec oblicz sobie zapotrzebowanie uloz diete i wzbogadz se ja tym gainerem
mozesz robic sobie po treningu kilka minut aeroby lub interwaly z rana

neoxiu
18-08-09, 12:56
Metabolizm mam naprawde bardzo dobry;D a zapotrzebowanie mam już obliczone od dawna;) ostro bd ćwiczył tego brzucha bo biegać niemogę bo mam kłopoty z kolanami xd Biegałem już naprawde bardzo długo od 5 roku życia, ale nie wyszło przez zdrowie. Więc się za siłke wziełem XD

slim shady
18-08-09, 14:15
przejdz na rower, basen, mozesz kupic bcaa (activlab xtra), jak masz dobra przemiane materii to nie potrzebny Ci spalacz, bierz sama krete i tyle, i trzymaj kcl diety na lekkim plusie

neoxiu
23-08-09, 20:17
Spoko;;) dzięki wszystkim za rady. pozdrawiam

maly25
23-08-09, 22:42
jak zamiezasz kupowac bialko to nie kupuj aminokwasow z bialka i diety dostarczysz tyle ile potrzebujesz wiec poco wyrzucac kase w bloto