PDA

Zobacz pełną wersję : Co to za sztuka walki?



AKRO
13-08-09, 20:57
Witam, co za sztuke walki na tym filmiku cwiczy Sagat czyli ten wyzszy?
http://www.youtube.com/watch?v=3qAPbXNq0dc

KowalX
13-08-09, 20:59
Muay Thai - boks tajski

sts
13-08-09, 21:00
ty tak na poważnie? hehe myślałem że jakieś jaja prawie jak dragon ball ps;p ale tej kuli energii to raczej się nie nauczysz.

AKRO
13-08-09, 21:00
aha dzieki bo mi sie wydawalo ze kingboksing :D
SOG

AKRO
13-08-09, 21:03
no wiem a znacie tą fajna gre? Wiecie jakie sztuki walki inni bohaterowie gry walczyli? Czy to raczej jakies poimeszane sa?

KowalX
13-08-09, 21:07
ja znam , jak byłem młody grałem w to na amidze ,a później psx dobra była alpha ;p

AKRO
13-08-09, 21:13
no ja pamietam super czasy wciagajace gry. A co do tego muay thai to nie wiedizalem ze tutaj jest wyskok i wykopy nogami.

KowalX
13-08-09, 21:23
no ja pamietam super czasy wciagajace gry. A co do tego muay thai to nie wiedizalem ze tutaj jest wyskok i wykopy nogami.

chyba nie mylisz prawdziwego z jakąś grą rysunkową hehe ;)

niewula
17-08-09, 19:09
widac to po gardzie, w muay thai masz to co w kickboxingu tylko do tego dochodza jeszcze ciosy łokciami ktore sa uwazane za najgrozniejsze dlatego ich nie mozna uzywac w k1

KowalX
17-08-09, 20:02
widac to po gardzie, w muay thai masz to co w kickboxingu tylko do tego dochodza jeszcze ciosy łokciami ktore sa uwazane za najgrozniejsze dlatego ich nie mozna uzywac w k1

to nie jest to co w kicku + łokcie i kolana.W tajskim wszystkie techniki wykonuję się inaczej i style są kompletnie inne :)

niewula
17-08-09, 20:53
tak wiem bo sam trenuje muay thai nie zrozumiales mojeje odpowiedzi
wiem ze jest inna technika ale w kb nie ma takeigo zakresu ciosow co w mt.

KowalX
17-08-09, 21:04
tak wiem bo sam trenuje muay thai nie zrozumiales mojeje odpowiedzi
wiem ze jest inna technika ale w kb nie ma takeigo zakresu ciosow co w mt.

za to boks mają lepszy :)

teraz już wiem ;)

Odniosłem się do niektórych trenerów uczących muay thai mających uprawnienia trenerów kicka ,a o taju to mają pojęcia zero :)

BoloYeung
22-08-09, 13:39
tak wiem bo sam trenuje muay thai nie zrozumiales mojeje odpowiedzi
wiem ze jest inna technika ale w kb nie ma takeigo zakresu ciosow co w mt.

gdzie trenujesz MT i ile lat ???