PDA

Zobacz pełną wersję : spalenie zbednych kg z brzucha;-)



siwy170588
12-08-09, 17:33
witam jakie cwiczenia wykonywac i w jak dlugo aby spalic zbedne kilogramy z brzuszka

BoloYeung
12-08-09, 17:58
brzuszki ale oczywiscie samymi ćwiczeniami brzucha nie spalisz kup se Thermo speeda odpowiednia dieta , troche biegania , rowerek tez sie przyda no i podczas ćwiczeń obłóż swój brzuch folią i ubierz w miare przylegającą koszulke efekt bardzo dobry ;)

zCzymDoLudzi
12-08-09, 18:28
Jak spalasz tłuszcz, to nie leci tylko z danej partii ciała. Odpowiednia dieta, bieganie rowerek aeroby i powinno ładnie polecieć. Co do tej folii to co ona ma dać ? Chyba straci tylko wode a nie tłuszcz...

BoloYeung
12-08-09, 18:32
kolesiowi chodzilo głownie o fet z brzucha a z tą folią to uwierz duzo daje

Anaboliczny Koks
12-08-09, 18:39
Bolo ,no da dopoki sie wody nie napijesz znowu .

BoloYeung
12-08-09, 18:45
Bolo ,no da dopoki sie wody nie napijesz znowu .

mi ( no i nie tylko mi) swego czasu udało się zrobić dość fajne kostki na brzuchu własnie folią

siwy170588
12-08-09, 18:49
a te pasy wyszczuplajace cos daja?

KowalX
12-08-09, 19:15
witam jakie cwiczenia wykonywac i w jak dlugo aby spalic zbedne kilogramy z brzuszka

Zastosuj trening ogólnorozwojowy,ćwicz całe ciało.Robisz trzy obwody jeden polega na wykonaniu ,wszystkich ćwiczeń.Ćwiczeń w jednym obwodzie powinno być od 8 do 12.Ćwicz partię najdalej oddalone od siebie przykładowo jeśli robisz najpierw barki następne ćwiczenie powinno być na dolną partię mięśni i tak dalej.Nie musi to być trening typowo siłowy.Ciężary zakładaj w granicach 50%swoich maksymalnych(musisz sprawdzić ile jesteś wstanie podnieść maksymalnie).Przerwy pomiędzy ćwiczeniami mają być krótkie.Tempo szybkie ,ale na tyle dokładne by była zachowana technika

siwy170588
12-08-09, 20:22
wlasnie mam taki problem ze jesli cos ma mi sie odlozyc to wlasnie tylko na brzuchu nie mam tego problemu na np plecach rekach i bokach tylko wlasnie brzuszek
myslalem zeby zaczac biegac jazda na rowerku i jak wspomnialem wyzej zakladanie pasa wyszczuplajacego by usyzkac efekt sauny i wypacac sie ...nad folia tez myslalem ale pas jest wielokrotnego urzytku i to jego przewaga oraz planowalem tez skakaneczke .....lub skakanie polaczone z bieganiem ...moze jakies spalacze jak hmb ale najpierw sprubuje o wlasnych silach to spalic nie ma duzo jak mi zejdzie do max 5 kg to bedzie git
prosze o ocene tego co napisalem wyzej
pozdrawiam

KowalX
12-08-09, 20:40
wlasnie mam taki problem ze jesli cos ma mi sie odlozyc to wlasnie tylko na brzuchu nie mam tego problemu na np plecach rekach i bokach tylko wlasnie brzuszek
myslalem zeby zaczac biegac jazda na rowerku i jak wspomnialem wyzej zakladanie pasa wyszczuplajacego by usyzkac efekt sauny i wypacac sie ...nad folia tez myslalem ale pas jest wielokrotnego urzytku i to jego przewaga oraz planowalem tez skakaneczke .....lub skakanie polaczone z bieganiem ...moze jakies spalacze jak hmb ale najpierw sprubuje o wlasnych silach to spalic nie ma duzo jak mi zejdzie do max 5 kg to bedzie git
prosze o ocene tego co napisalem wyzej
pozdrawiam

pasa nie ma potrzeby kupować,ani owijać się folią .

trening ,który napisałem będzie ok(nie da się chudnąć w jednym miejscu)
skakanka,bieganie będzie dobrym sposobem.HMB to nie spalacz tylko anty katabolik.Kup l-karnitynę z zieloną herbatą lub samą.
przyda się do tego dieta wysokobiałkowa i sporo warzyw,wody.
mięso wybieraj chude- jakiś drób np filet z kurczaka czy indyka.białka z jaj,na noc serek wiejski z np szczypiorkiem lub sam.Wybieraj produkty pełnoziarniste i unikaj owoców.

zCzymDoLudzi
12-08-09, 20:49
unikaj owoców.

Czemuż to ?

KowalX
12-08-09, 20:52
bo tuczą ,a chcesz redukcję ...

siwy170588
12-08-09, 21:57
owocow nie jem duzo wiec mysle ze nie ma sensu z nich rezygnowac bo po silowni lubie wszamac jakiegos banana albo nawet dwa lub inny owoc......jem tez czasaem troche orzechow włoskich unikam smarzonego w miare mozliwosci nie jem soli i bardzo czesto jem potrawy ugotowane na parze
powiem tak wole wybrac bardzo intensywny trening niz mam wykluczyc cos z mojej diety jem co 3 godziny zaczynajac ok godziny 7 rano konczac o 22 czyli mamy 5 posilkow oczywiscie czasem zdarza sie mi przetracic cos miedzy nimi ale to spontanicznie unikam slodyczy

KowalX
12-08-09, 22:23
zrobisz jak chcesz ja tylko napisałem ,że dużo łatwiej bez nich na redukcji.Pamiętaj ,że jeśli nie osiągniesz efektów zwal na banana i słodyczy zero :)

pzdr

siwy170588
13-08-09, 11:13
puk co bedzie bieganie skapanka i rower pas trez bede zakladal bo nawet fajnie sie po nim czuje tylko trzeba uzupelniac wode w organiznie to nie problem owoce puki co zachowam w diecie jesli po jakims czasie nie bedzie efektow to zastanowie sie nad ich usunieciem wzbogace swoja diete w jakies warzywa itp jak ktos jest zainteresowany tematem to moge napisac co po jakim czasie sie zmienilo
pozdrawiam

KowalX
13-08-09, 12:38
po co ci pas skoro uzupełniasz wodę?

siwy170588
13-08-09, 14:44
lepiej biega mi siez pasem