PDA

Zobacz pełną wersję : Jelfa,dziala?



Pomp
12-08-09, 17:22
Siema , czy bral juz ktos nowa meta polska/? Prosze o opinie tych ktorzy, juz ja jedli. Nie wydaje sie wam dziwne ze nigdzie jej nie bylo , a teraz ma ja kazdy , no i pojawiaja sie opinie ze nie klepie !

ciaastek91
12-08-09, 17:25
nie bylo jej, bo produkcja zostala wstrzymana, a teraz wznowiona.
oczywiscie, ze dziala, bo to apteka, jest to najlepsza obecnie z dostepnych metek.

Pomp
12-08-09, 17:38
A brales , albo ktos znajomy bral? czy mowisz taK , bo ma to byc apteka i wszyscy tak mowia ,a malo kto testowal. U mnie na silce ,sa opinie, ze to jakis mega wal.

lg team
12-08-09, 17:38
100% dzialanie, nie ma co gadac nawet,
no i juz sa problemy z brakami niestety,

Pomp
12-08-09, 17:40
No ,u mnie jeszce jest , ale juz cos sluchac ze znowu nie robia i takie tam gadanie.

ciaastek91
12-08-09, 17:59
A brales , albo ktos znajomy bral? czy mowisz taK , bo ma to byc apteka i wszyscy tak mowia ,a malo kto testowal. U mnie na silce ,sa opinie, ze to jakis mega wal.

sam nie bralem, znam ludzi co brali i mowia, ze kopie lepiej 15mg polaka niz 25 undera.
a ze u ciebie na silce sa inne opinie to wiesz... tez slyszalem opinie sezonowcow, ze prolka z jelfy to gowno i nie dziala.

joh1964
17-08-09, 14:00
sam nie bralem, znam ludzi co brali i mowia, ze kopie lepiej 15mg polaka niz 25 undera.
a ze u ciebie na silce sa inne opinie to wiesz... tez slyszalem opinie sezonowcow, ze prolka z jelfy to gowno i nie dziala.


metka pl rządzi porównałem to z najbardziej zachwalanym underem którego brałem jak scantel 20mg metki pl lepiej działa jak 30mg scantela czy razaka.
w koncu to produkt farmaceutyczny nie piwnica.
jak ktoś stwawia na jakosć a nie na ilość to metka jelfy jest
najlepszym wyborem.

DIABEŁ
17-08-09, 16:32
Jelfa działa tylko zmniejszyła produkcje i zwiekszyła kontrole

vold
17-08-09, 20:37
Metanabol jest akurat środkiem który mnie najmniej interesuje ale napewno PL jest najpewniejsza.

joh1964
18-08-09, 14:03
uwazasz metkę za zły specyfik?

ja mam inne zdanie metka to bardzo dobry tani niedoceniany steryd
tylko wiele osób przesadza z dawkami, nie bierze osłonek bo szkoda kasy
za osłonki ma drugą paczkę underowej metki.