PDA

Zobacz pełną wersję : redukcja ?



Bull2
12-08-09, 15:00
Przy bieganiu, plywaniu itp. wiadomo zrzuca sie kilogramy. Leca kilogramy w dól...ale tylko tkanka tluszczowa ? czy przez zmniejszenie masy ciala tez miesnie spadają ?

Wiki
12-08-09, 15:09
Najpierw zazwyczaj organizm wyrzuca wodę i glikogen z organizmu. Potem spala tluszcz i mięśnie. Jak bedziesz bardzo mało jadł i np. biegał na czczo to stracisz kupe mięśni. Najlepiej biegać po jedzeniu, oczywiscie z godzinna przerwą po posiłku. Dodatkowo warto zabezpieczyć się bcaa i glutaminą.

KowalX
12-08-09, 15:45
jeśli chcesz zminimalizować spadki masy mięśniowej redukcja powinna być na poziomie 200-300kcal

Bull2
12-08-09, 15:54
Oprocz silowni 3 razy w tygodniu chce dolozyc 3 biegania i 1 basen w tygodniu. Czyli bez dobrej diety to mi sie wyrzezbia te miesnie ktore mam aktualnie i nie bedzie wzrostow w obwodach ...

KowalX
12-08-09, 16:17
jeśli nie masz mięśni to nic się nie wyrzeźbi co najwyżej schudniesz.Jeśli masz to możesz je odsłonić.Co do diety ;bez odpowiedniej podaży białka,witamin,wody będziesz narażony na większe spadki masy mięśniowej

Bull2
12-08-09, 16:19
masakrycznie ciezko jest pilnowac diety . SZczegolnie jak ktos chodzi do szkoly. ;/

KowalX
12-08-09, 16:27
masakrycznie ciezko jest pilnowac diety . SZczegolnie jak ktos chodzi do szkoly. ;/

wcale nie ,sam studiuje i daje radę ,a zajęcia mam po 1,5h :)

możesz kupić sobie pojemnik plastikowy na żywność - bardzo pomaga :)
lub izolat białka serwatki (małe pudełko wystarczy ok)http://www.ceneo.pl/334193

zCzymDoLudzi
12-08-09, 16:31
Jeżeli się chce, tak naprawdę, to dieta nie jest strasznym problemem. Wystarczy znaleźć jakąś tabelę kaloryczności dobrze ją przestudiować i dobrać odpowiednie posiłki uwzględniając swe gusta kulinarne. Oczywiście potrzebne sa jakieś wyrzeczenia ale dieta nie musi oznaczać jakiś strasznych męczarni. Nigdy nie brałeś kanapek do szkoły ? Na pewno nosiłeś drugie śniadanie ze sobą, tylko teraz zamiast kanapek zawiniesz ze stołu co innego :)

Bull2
12-08-09, 16:33
fajnie by bylo pic gainera co 3 godizny i miec wsio w dupie :D kiedys stosowalem diete ale nie wyrobilem po rpstu, juz kiedys wyrzyganełem nawet. Takie to monotonne

Wiki
13-08-09, 08:51
Wyrzygałes? To co ty jadłeś? Twaróg z oliwą non stop? :D

KowalX
13-08-09, 12:34
fajnie by bylo pic gainera co 3 godizny i miec wsio w dupie :D kiedys stosowalem diete ale nie wyrobilem po rpstu, juz kiedys wyrzyganełem nawet. Takie to monotonne

to zabieraj chleb pełnoziarnisty razowy dodaj do niego sałatę, pomidora i kurczaka i masz kanapkę do szkoły.