PDA

Zobacz pełną wersję : a6w i?



strusiekmcze
12-08-09, 14:53
Witam, moj post jest troche zlozony, ale nie wem co z tym zrobic, a wiec zaczynam :
co doradzacie robic, zeby wspomoc a6w, zeby wyrzezbic brzuch? bieganie, jakies odzywki? nastempna sprawa jesst taka, ze chcialbym zwikszyc miesnie w klacie i lapach, co radzicie? licze na wyczerpujace i szczegolow odp, bo pisalem juz wiele postow na wilu forach i nie uslyszalem konkretow

czwartałapa
12-08-09, 14:55
co do a6w to nic wiecej bym nie robil chyba ze jakis rowerek, poszpilac w pileczke z ziomkami zaczniesz 3tydzien a6w to zobaczysz co to znaczy dobry trening brzucha ;-)

edward3213
12-08-09, 14:56
a6w możesz wspomóc dietą, możesz także robić ćwiczenia rozciągające mięśnie brzucha.

a jak chcesz mięśnie wyrzeźbić, to wszystkie, ułóż sobie jakiś plan na rzeźbę i daj tutaj do oceny, pierw poczytaj atlas ćwiczeń, tam masz wszystko.

strusiekmcze
12-08-09, 15:14
tylko powiem wam jeszcze ze mierze 177 i waze 63 kg, jak sie kiedys kogos spytalem, czy mozna przybrac na mesie miesniowej i przy tym wyrzezbic brzuch to mi powiedzieli ze tylko na filmach, lape mam slaba, i nie umiem sobie poradzic z mysla co wybrac, mase czy rzezbe, moze mi doradzicie? i moze mi powiecie czy a6w skuteczne?

KowalX
12-08-09, 15:34
twoja dieta powinna być wysokobiałkowa i przede wszystkim na dodatnim bilansie kalorycznym