PDA

Zobacz pełną wersję : Jabłko+Mono+BCAA



karramba
11-08-09, 22:01
Co myślicie o takim połączeniu odżyweczek:
-Cm3 1250
-Mono uniwersala
-i jakies bcaa
-No i carbo cos po treningu :)

Dodam ze jest to mój pierwszy cykl.
Wiek: 17
Staż: 7 miesięcy, Teraz 1 miesiąc przerwy(wakacje)-wczoraj pierwszy dzien na silce od miesiąca(ponad)Zamierzam to wziasc po miesiacu odrabiania.(chlania)
Waga: ok 81kg
Wzrost: 181cm
Miałem niedługo na SAA po paru odzyweczkach sie przerzucic ale mnie zbesztali na forum.... :) Miło by było jakbyscie napisali jak to brac :)

regan14
11-08-09, 22:05
dieta jest?
dojedz juz do tego roku na sucho, ewentualnie mozesz wziasc gainer lub bialko wedle brakow.

karramba
11-08-09, 22:11
dieta jest?
dojedz juz do tego roku na sucho, ewentualnie mozesz wziasc gainer lub bialko wedle brakow.

Nie... Śniadanie musze sam se robic a drugiego śniadania nigdy nie jem obiad starsza robi wiec to co moge zmienic to zamiast ziemniakow to ryz no i kolacja to moge sie postarac o serek wiejski itd czyli jak bedzie dieta to do dupy...

regan14
11-08-09, 22:27
najpierw staraj sie jesc te 5-6 posilkow dziennie a pozniej odpowiednio dobierac zarcie.

KowalX
11-08-09, 22:34
Nie... Śniadanie musze sam se robic a drugiego śniadania nigdy nie jem obiad starsza robi wiec to co moge zmienic to zamiast ziemniakow to ryz no i kolacja to moge sie postarac o serek wiejski itd czyli jak bedzie dieta to do dupy...

tak jak wyżej 5-6 posiłków

jeśli masz obiad o wysokim IG/mało błonnika dodaj coś o niskim IG/dużo błonnika w sposób naturalny obniżysz IG/podniesiesz zawartość błonnika w potrawie :)

karramba
11-08-09, 22:37
tak jak wyżej 5-6 posiłków

jeśli masz obiad o wysokim IG/mało błonnika dodaj coś o niskim IG/dużo błonnika w sposób naturalny obniżysz IG/podniesiesz zawartość błonnika w potrawie :)

hahahah spoko żebym ja wiedzial o co chodzi... :D jakie Ig ?? zero nic nie kminie :D