PDA

Zobacz pełną wersję : Odzywki SW + silownia



19Radek47
11-08-09, 20:39
Witam ,jakie odżywki byly by dla mnie odpowiednie

Pon : SW
Wt : Silownia
Sr : SW
Czw : Silownia
Pt : SW
Sob : Silownia
Niedziela : odpoczynek

Jakie odzywki beda dla mnie odpowiednie moim celem nie jest wielka masa ,ale ladne cialo mozna by powiedziec ,ze cialo fitness'owe.

sl4by
11-08-09, 21:11
Wydaje mi się ze antykatolik i witaminki, codziennie ciężki trening jak widać może białko

19Radek47
11-08-09, 21:22
zapomnialem

Wiek: 17
Wzrost: 175
Waga: 71
Staż: na silowni 8-9 meisiecy , SW 7 miesiecy
Dieta: jest
Cel: sylwetka fitnessowa

MolderDist
11-08-09, 22:53
Ciezko tutaj będzie o nieprzetrenowanie.

Przedewszystkim odpowiednio dopracowana dieta.

Potem podstawy, czyli witaminy i minerały, omega-3

Następnie izotoniki podczas treningów SW.

Odżywka białkowa, gainer - po treningu - tutaj do wyboru do koloru, z gainerów polecam GainBody Machine Man smak orzech włoski.

Kolejnie antykataboliki - szczególnie Bcaa, polecam Bcaa Xtra i brać przed i po treningu (w trakcie izotonik itp)

Później jak wszystko będzie ok, można pomyśleć o kreatynie, boosterze no itd.

KowalX
11-08-09, 23:01
wystarczy Ci dobrze dobrana dieta z rybami(omega -3) drobiem i innym mięsem bogatym w białko oraz uzupełnisz to białkiem roślinnym,warzywami dużą ilością płynu.Unikaj nasyconych kwasów tłuszczowych.Węglowodany w postaci złożonych.

19Radek47
12-08-09, 07:25
dzieki za odpowiedzi :) ,tak myslalem wlasnie bo bialo mam ,ale myslalem nad gainerem i bcaa wlasnie ,dzieki :)

Symu
12-08-09, 23:04
Radek a chcesz sie bawic w SW wyczynowo czy raczej dla siebie??

19Radek47
13-08-09, 07:55
mi sie marzy zawodowo ,ale wiesz jednemu na tysiac sie uda

Symu
13-08-09, 12:02
No to ja bym zainwestowal w izotniki, omege 3, MZB, beta alanine, krete (mono, jablczan, orotan, chelat magnezowy, moze stack w zaleznosci od funduszy) i BCAA okolotreningowo. Bialka gainery w zaleznosci od potrzeb. Wielu fajterow u mnie bierze wlasnei takie zestawiki.

Musisz tylko wyznaczyc sobie jakie masz fundusze bo np. omega 3, izotoniki i mono to groszowe sprawy a czuc dzialanie. Reszta supli tez duzo daje tyle ze juz sa drozsze.

Anaboliczny Koks
13-08-09, 17:12
Gainera to bym wzial i to BCAA u was Symu ,tylko ze ja inaczej niz Radek potrzebuje dobrego i taniego :))

Wez mi cos na priv albo tutaj polec Symu bo gaienera potrzebuje ,zeby uzupelnic tego co nie zjem.

KowalX
13-08-09, 17:49
jeśli masz izolat białka serwatkowego nie potrzeba bcaa.

masz tam wystarczającą ilośc bcaa 2,3g na porcję w odzywce bcaa xtra masz 5g na porcję.taką różnicę bez problemu uzupełnisz posiłkiem

Anaboliczny Koks
13-08-09, 18:01
teraz kowalX mam to Lowickie

KowalX
13-08-09, 18:23
masz tak samo

BoloYeung
14-08-09, 11:43
białko , kreatyna , AAKG , jeśli koleś ma dobrą genetyke to i tak nic go nie zaleje a moze próbować wszystkiego chyba ze wolisz na SSA :evil: