PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta na mase, pomocy ;)



Wisssnia
11-08-09, 12:35
Witam, szukam diety na masę .
Jestem wioślarzem, mamy treningi na siłowni w zimę (jak nasz sezon na wodzie się kończy), czyli mniej/więcej październik-luty czasem marzec, chciałbym złapać takiej ogólnej siły.
Mam 15 lat, waga 71 (w tamtą zimę była ok 74, więc gdy schodzimy na wodę to spada), trenuję już 3 lata i od tych 3 lat w każdą zimę jesteśmy na siłowni+biegamy, czasem basen.
Obliczyłem swoje zapotrzebowanie i wyszło mi 2715 Kcal, jestem "zielony" w układaniu diety dlatego chciałbym żeby ktoś mi ją ułożył, gdybym sam ją ułożył to by prawdopodobnie wyszła by mi zła, więc nie chcę nawet próbować. :smile:
Nasze treningi w zimę wyglądają trochę dziwnie porównując do tych co czytałem na forum. Wyglądają jak ciągła ogólnorozwojówka, raz w tygodniu mamy bieganie i basen a reszta 5 dni na siłowni. Mogę kupić jakieś odżywki, już mniej/więcej wiem jakie (witaminy olimpa, gainer weidera, i jakieś bcaa. nie chcę w tym wieku faszerować się czymś "większym"). Do tego dochodzi szkoła od 8.00 do ok 14. Nie chciałbym na przerwach jeść ryżu, wolałbym jakiś owoc, kanapke i wypić wode albo sok ;) Dietę mogę zacząć nawet teraz w wakacje żeby się bardziej "przystosować" a odżywki zacząć brać w listopadzie. Jak ktoś ma jakieś pomysły i sugestie to będę bardzo wdzięczny za napisanie ;)

saint_84
11-08-09, 12:43
Chłopie,a raczej chłopcze pomyliłeś działy...trafileś na DOPING hehe
Mod przeniesie Cię na odpowiedni tam pytaj.

fallenursus
11-08-09, 13:37
Kolego my tu jemy grzmoty a sramy piorunami. Dzialy ci sie pomylily.

vold
11-08-09, 13:40
Przenosze do działu dieta :)

keenedo
14-08-09, 09:57
zmień dział koleś a zreszta ty to powinines jesc duzo chlebka!