PDA

Zobacz pełną wersję : Dietka 15 lat!



Yosho
11-08-09, 10:13
Witam!!
Waga: 70
Wzrost: 175

Nie mam diety ani na masę ani redukcyjnej, po prostu narazie rzeźbię z tego co mam:happy:

Więc tak:
1 posiłek- 7-8 rano ( kromka chleba z szynką lub serem + owoce LUB płatki + owoce)
2 posiłek- 10-11 ( owoc najczęściej)
3 posiłek - 13-14( obiad) - to już zależy od szefa kuchni:P, ale najczęściej kurczak, rybka lub kotlet schabowy
4 posiłek - 16-17 coś mało kalorycznego:P
5 posiłek- ok.19- rybka LUB 2 kromki chleba lub sucharki z czymś

Picie: 1 szklanka mleka dziennie, rano herbata owocowa, a tak to woda niegazowana

Niekiedy zdarza się, że zjem tylko 4 posiłki bo idę pograć w piłkę i nie mam czasu;)

Sądzę, że dieta dobra:D

TheERko
11-08-09, 11:06
Słuchaj ten chlebek jest razowy czy biały ? Jak biały to zmień na razowy, z owoców staraj sie jeść banany (odradzam jabłka) i możesz dorzucić jajka gotowane, owsiankę do śniadania bo to wcale nie są drogie rzeczy :D

Yosho
11-08-09, 11:09
chleb razowy, właśnie nie wiem jak mogłem o tym zapomnieć:errf: Na śniadanie też jem jajka sadzone niekiedy;) A owsianki nie nawidzę więc:P

TheERko
11-08-09, 11:16
To ja opowiem ci moja historie.......... Jadłem dzisiaj rano owsiankę i prawie się wyrzygałem :/ nie cierpię jej, ale jem bo jest to jeden z lepszych posiłków na śniadanie (lekki na żołądek, błonnik który poprawia trawienie i białko roślinne) tylko ja mam patent na owsiankę :D :D Nie gotuje jej na mleku tylko na wodzie, i jem ją z maślanką naturalną którą rozrabiam z syropem z wit. c . Wtedy jakoś idzie ale czasem i tak zdażają mi się takie sytuacje jak dzisiaj :D Spróbuj tego ---> Działa !