PDA

Zobacz pełną wersję : Pokrzywa a Dieta.



sukred
10-08-09, 15:04
Cześć

Mam pytanie czy stosowanie pokrzywy a dokładniej zaparzonej w postaci herbaty można stosować do treningu na mase? Jak można to o jakiej porze mogę pić tą herbatkę żeby miała jak najlepszy efekt. Około 2 tygodni biorę zaraz po treningu a w dni nie treningowe wieczorek by na noc było lepsze działanie.

Biorę ją, ponieważ czytałem artykuł w gazecie kulturystycznej, że po treningu potrzebne są witaminy(ubytek witamin po treningu. Nie pamiętam dokładnie co to było ) i akurat pokrzywa odpowiadała na prawie wszystkie witaminy które tam były opisane, żeby je brać.


Tutaj jest jedna strona z właściwościami pokrzywy i jej zastosowaniu.
http://www.fit.pl/dietadlaciebie/pokrzywa_8211%3B_parzaca_i_leczaca,89,18,18,937,20 81,0,0,0.html

Anaboliczny Koks
10-08-09, 15:20
napewno Ci się nic nie stanie i możesz pić .

KowalX
10-08-09, 15:59
Cześć

Mam pytanie czy stosowanie pokrzywy a dokładniej zaparzonej w postaci herbaty można stosować do treningu na mase? Jak można to o jakiej porze mogę pić tą herbatkę żeby miała jak najlepszy efekt. Około 2 tygodni biorę zaraz po treningu a w dni nie treningowe wieczorek by na noc było lepsze działanie.

Biorę ją, ponieważ czytałem artykuł w gazecie kulturystycznej, że po treningu potrzebne są witaminy(ubytek witamin po treningu. Nie pamiętam dokładnie co to było ) i akurat pokrzywa odpowiadała na prawie wszystkie witaminy które tam były opisane, żeby je brać.


Tutaj jest jedna strona z właściwościami pokrzywy i jej zastosowaniu.
http://www.fit.pl/dietadlaciebie/pokrzywa_8211%3B_parzaca_i_leczaca,89,18,18,937,20 81,0,0,0.html

zjedz porcję warzyw ,nie będzie łatwiej??

Jolly
10-08-09, 17:38
Dokładnie tak, lepiej solidna porcja warzyw.

sukred
10-08-09, 21:25
Mam wakacje i jest mi ciężko zjeść porcje warzyw, cały dzień zabiegany jak cholera.

A czy pomoże mi te picie pokrzywy czy raczej nic nie wniesie do lepszej budowy mojego ciała?

KowalX
10-08-09, 21:53
no ogólnie to witaminy potrzebne są do syntezy aminokwasów

jajko zawiera prawie wszystko co niezbędne do tego uzupełnij w witaminę C

nie masz czasu na warzywa ?wystarczy umyć i zjeść jeśli nie przyrządzasz