PDA

Zobacz pełną wersję : odblok...



yaqyaq
28-12-06, 21:32
chcialem sie spytac co to jest odblok,na czym on polega, i czy jest on konieczny jak wezme 150 tabletek mety.

i prosilbym o nazwe jakies dobrego odbloka.

z gory dziekns

P4l4d7n
28-12-06, 22:10
Clomid. Chociaz ja polecam Nolvadex bo trzeba się go mniej nałykać.

Poczytaj podwieszone posty.

PowerBen
29-12-06, 00:10
Uważam że nie powinienes brać sie jeszcze za doping. Sama twoja wypowiedz świadczy o tym ze nie do konca rozumiesz jeszcze mechanizmy jego działania. Nie ma czegoś takiego jak gorsze lub lepsze odbloki. Proces odblokowania po kuracji moze byc poprostu przeprowadzony prawidłowo lub nie i to wszystko w tej materii. Po kuracji z metanabolu proponuje połaczyć Clomid z tribulusem i zma uważam ze w zupełności wystarczy.

P4l4d7n
29-12-06, 00:15
Tribulus jak najbardziej no ale jezeli chodzi o zma to nie mam najlepszego zdania. Ale to tylko ja heh.

Jezeli chodzi o mnie to uwazam ze po "cykliczku" 100 mety odblok nie jest konieczny i wystarczy zarzuc cykl na kreatynie z tribulusem.

vold
29-12-06, 16:04
A u mnie odblok to podstawa i proponuje clomid.

Gonatropin
30-12-06, 10:12
Czy odblok nie jest konieczny mogą okreslic tylko badania przez i po cyklu na poziom hormonów.

PowerBen
30-12-06, 23:36
Myśle że większośc cykli stosowanych pzrez amatorów strzykawki ma właściwości "blokujące" jeżeli można tak napisać. Moim zdaniem lepiej zastoswać odblok bo jak znam życie nikt z naszych podopiecznych na forum nie uda sie na badania ani pzred ani po kuracji .

exenone
31-12-06, 12:21
Nie powinieneś brać Mety...jesteś jeszcze mało doświadczony w dziedzinie kulturystyki i powinieneś zabrać się za jakieś bezpieczne i ,,legalne'' odżywki...Pozatym ,,co się stało to się nie odstanie'' tak samo jest z Metanabolem...Myślę, że powinieneś poczytać troszeczkę o metanabolu w internecie, ponieważ jeżeli chcesz się za to brać, to musisz wiedzieć co ci grozi i wogóle na czym stoisz, a nie pytać o odblok...Metanabol, owszem daje monstrualne przyrosty, ale również monstrualnie niszczy organizm...zwłaszcza tabletki...POWODZENIA!!