PDA

Zobacz pełną wersję : Ocena mojego treningu.



Wolter
09-08-09, 14:24
Witam wszystkich forumowiczów! Niedawno sam złożyłem sobie plan treningowy aby nieco podkreślić swoje mięśnie (nie mam aspiracji kulturystycznych ani nic pod ten dizajn :) ) no i zdobyć nieco siły. Posiadam 2 hantle, każda o masie 4kg. Trenuję 7 dni w tygodniu- 3 treningi dziennie. Rano podnoszę 10x10x4kg na każdą rękę. (takie klasyczne ćwiczenie z hantlami w pozycji stojącej-łokieć opieram o dół klatki i zataczam hantlą półokrąg, od uda do szyi). Następnie podnoszę taką belkę waga około 15 kg (imitacja sztangi+ ciężarki) w podobny sposób tylko że oburącz 2x25. identycznie wygląda trening wieczorem. Trening w południe jest nieco lżejszy. Kładę sobie hantlę na ramieniu(tak jak do pchnięcia kulą) i robię wyprost w górę i tak 10x5x4kg na każdą rękę. Dodatkowo dochodzi ta belka 15 kg również 2x25. mniej więcej godzinę po tym ćwiczeniu robię około 60 brzuszków. Tak wygląda mój dzienny grafik :) Czytałem troszkę wasze forum i wychodzi na to, że nie powinno się harować tak całym tygodniem. Szczególnie po porannym treningu uwidaczniają mi się żyły i towarzyszy temu efekt napęcznienia przedramion tak, że nie mogę ich do końca zgiąć, nie wiem czy to normalne. Prosiłbym o jakieś porady. Niestety sprzęt jaki posiadam ogranicza się do tych hantli i tej belki 15 kg, a na nic innego raczej pieniążków nie styknie (znacie pewnie studenckie życie :) )

Lebron16
09-08-09, 18:30
witam
ja tylko ze swojej strony mogę Ci doradzić, abyś poszukał trening domatora w googlach albo gdzieś indziej. Powinieneś ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu, a nie 7 bo nie ma żadnej regeneracji.W treningu domatora wszystko znajdziesz, ułóż sobie plan z tamtego i tu go wrzuć do oceny.
pozdrawiam