PDA

Zobacz pełną wersję : bieganie z folią stretch ??



darek87
08-08-09, 06:36
zaczynam biegać i najwiecej tłuszczu chciałbym spalic z brzucha.... pomyslałem ze bede go 3-2 razy obwijał folia stretch(wtedy szybciej bede sie pocił). Czy to dobry pomysł? i czy polepszy on spalanie tłuszczu ? :)

Anaboliczny Koks
08-08-09, 08:06
Nie ostatnio czytałem o tym ,że to nic nie daje bo jak się pocisz to spalsz wode ,a co z tego jak zaraz znowu ja uzupelnisz i dalej wazysz tyle samo ? Bieganie starczy Ci potem się na interwaly przezuc

Wiki
08-08-09, 08:42
to dobry pomysł przed zbijaniem wagi przed zawodami czy cos w tym stylu. A tak to bez sensu, jak kolega wyzej.

KowalX
08-08-09, 11:45
zaczynam biegać i najwiecej tłuszczu chciałbym spalic z brzucha.... pomyslałem ze bede go 3-2 razy obwijał folia stretch(wtedy szybciej bede sie pocił). Czy to dobry pomysł? i czy polepszy on spalanie tłuszczu ? :)

jeśli chcesz zgubić wodę :)

bez diety nic nie zdziałasz

Jolly
08-08-09, 20:48
Boshe :D. Owijając się folią stracicie wagę, ale tylko i wyłącznie w postaci wody, którą mimo wszystko musicie uzupełnić. Dlatego też zawodowi kulturyści tak NIE trenują, no chyba że dla reklamy aby tacy ludzie jak wy kupowali i wracali z biegu zapoceni i odwodnieni, w dodatku z -30% do wydajności :D

antauri
28-03-12, 16:31
Pytanie tylko która folia stretch (http://powerprice.pl/folia-stretch-c242.html) jest lepsza dla Ciebie bezbarwna czy czarna :) Pewnie ta druga mniej przepuszcza więc na pewno będziesz się pocił, ale ta metoda wydaje mi się jakaś wyssana z palca :D raczej nie przyspieszy spalania tłuszczu. Lepiej zainwestuj w DIETE

fallenursus
28-03-12, 16:40
Jeszcze raz odkopiesz trzy letni temat to ja cie zakopie+poprawilem te bzdure co napisales.