PDA

Zobacz pełną wersję : jedzenie a bieganie



darek87
08-08-09, 06:17
chciałbym zaczac biegac rano bo słyszałem ze jest ona bardziej efektywniejsze niż wieczorem.
ale jak mam biegac ? na czczo? czy raczej zjesc cos i dopiero po 30 minutach po posiłku biegac?? i w jakim odstepie czasu po biegu znowu jesc?

olo85
08-08-09, 10:00
Wypij rano jogurt odczekaj z 20 min zeby Ci sie maslo w brzuchu nie zrobilo,ewentulanie jakies lekkie platki na mleku. Po bieganiu wypij weglowodany carbo http://www.dso.pl/odzywki-weglowodanowe-carbo-c-23_104.html?filter_id=12&sort=2a po jakis 20 min zrob sobie szejka bialkowego (bialko 30g +banan +winogrona itp wszystko zmiksuj z mlekiem i bedzie ok:)

KowalX
08-08-09, 11:43
chciałbym zaczac biegac rano bo słyszałem ze jest ona bardziej efektywniejsze niż wieczorem.
ale jak mam biegac ? na czczo? czy raczej zjesc cos i dopiero po 30 minutach po posiłku biegac?? i w jakim odstepie czasu po biegu znowu jesc?

jeśli budujesz mięśnie:
-nigdy na czczo
-nigdy w dzień treningów

bieg rano nie jest efektywniejszy niż wieczorem dlatego ,że jeśli ćwiczysz i jesz jak należy to masz i wieczorem obniżony glikogen

darek87
08-08-09, 12:11
bieganie po to aby spalic troche luszczu, zwlaszcza z brzucha. wiec 20 min przed biegiem cos lekkiego i 20 min po biegu białko?

j0zek
08-08-09, 13:30
byle bys nie biegal na czczo bo cukrzycy sie mozna nabawic w taki sposob!

Jolly
08-08-09, 20:40
chciałbym zaczac biegac rano bo słyszałem ze jest ona bardziej efektywniejsze niż wieczorem.
ale jak mam biegac ? na czczo? czy raczej zjesc cos i dopiero po 30 minutach po posiłku biegac?? i w jakim odstepie czasu po biegu znowu jesc?

Nie słuchaj starych mitów i nie biegaj na czczo. Posiłek białkowy przed treningiem to podstawa podstaw(np kurczak, czy choćby ser.)

Biegając na czczo możesz dostać katabolizmu, czy tam cukrzycy, a także wiele innych niedogodności. odradzam!!!11