PDA

Zobacz pełną wersję : Witam jakie odżywki byłyby dla mnie najlepszym rozwiązaniem na przybranie masy;)



neoxiu
07-08-09, 16:29
mam juz stazu na słowni nieco ponad 2,5 roku. ostatnio opuściłem się z siłownią na 3 miesiące;) ale to nie z własnej chęci tylko z przymusu:) chciałbym się dowiedzieć jakie suple byłyby najlepsze, aby przybrać masę mięśniową i po jakim czesie po powrocie na siłownie mógłbem te odżywki zacząć przyjmować. jakiś rok temu brałem już kreatynę, hmb i bcaa. ale nie łączyłem tego z żadnymi gainerami. co byście polecali? wiadomo nie jestem bogaty i nie zapłacę jakichś kosmicznych cen;d moj cel +/- 300 zł;d. Z góry dziękuje

KowalX
07-08-09, 16:35
na masę mięśniową kreta i aakg możesz dodać hmb jak masz kasy i oczywiście białko(ale to polecam z pożywienia)
na masę ogólnie kalorię z cukrów złożonych przede wszystkim.myślę ,że po miesiącu - dwóch możesz zacząć.Najpierw przyzwyczaj ścięgna .stawy do obciążeń.Choć w twoim przypadku 1miesiąc powinien starczyć.

neoxiu
07-08-09, 16:45
zależy mi na masie mięśniowej i na rzeźbie ;d już sie tydzień rozgrzewam po tej przerwie;)

KowalX
07-08-09, 17:01
będzie dobrze ;)