PDA

Zobacz pełną wersję : Przedłużenie wakacji...



DariuszJarski81
05-08-09, 22:48
Znalazłem pewien link, nie wiem czy to prawda, słyszałem nawet w faktach, o tym że wakacje mają być przedłużone o 1 miesiąc, gdy milion osób będzie tego chciało, pokazywali nagranie, ja osobiście w to nie wierzę (wy zapewne też) ale nic nie zaszkodzi, rozesłać tego linku paru znajomym, lub ustawić sobie w opisie na GG,Skype aby klikali w to. Tak więc jeżeli chcecie aby były szanse na to żeby rok szkolny zaczynał się 1 października to wejdzie w ten link, wystarczy tylko wejść.

http://www.przedluzwakacje.1k.pl/


(Napisałem to na prośbę syna, osobiście nie chciał bym aby 1 miesiąc później zaczynały się wakacje, ale i tak jest równo w tym z jednej strony dobrze, bo gdy jest ciepło, nie chce się uczyć młodym, a z drugiej strony źle, bo nauczyciele będą mieli wygodę:P no i jeszcze niektórzy młodzi zamiast odpoczywać, błąkają się po ulicy i rozrabiają.)

To moja opinia, pozdrawiam i powodzenia życzę, może uda się młodym :P

lovelas69
06-08-09, 01:08
Dariusz ponoć masz multikonto :smile: nie wchodzę nigdzie ponieważ i tak mój rok akademicki zaczyna się od 1 października a młodzież niech zapier... od 1 września :twisted: ja kiedyś chodziłem (nie narzekałem) to czemu nie oni :smile: sprawiedliwość musi być

KowalX
06-08-09, 01:19
ja tam mam do października ;)
duża część osób zagłosowała by pewnie by to szkoła trwała 2miesiące :)

Anaboliczny Koks
06-08-09, 08:21
dla mnie to wakacje 1 miesiac powinny trwac i potem przerwa miedzy 1 ,a 2 semestrem miesiac ,a nie 2 tyg :P

PawloS
08-08-09, 16:26
Zgadzam się z Koksem. Uważam ze 1 miesiąc w lecie i 1 miesiąc w zimie to dobry pomysł:smile:

Aponax
08-08-09, 17:57
cieszcie sie ze w soboty nie musicie chodzic , a zreszta zapierdalac do szkoly 12 miesiecy , weekendy i swieta wam wystarcza xD...
Ehh jak dobrze ze szkole amm za soba :].

KowalX
08-08-09, 18:24
cieszcie sie ze w soboty nie musicie chodzic

no rodzice jeszcze chodzili :)

Jolly
08-08-09, 20:20
Zgadzam się z Koksem. Uważam ze 1 miesiąc w lecie i 1 miesiąc w zimie to dobry pomysł:smile:

Bzdura, 2 miesiące w lecie to jak najbardziej optymalna opcja, z resztą, nie wiemm czy chciałbyś chodzić w sierpniu, czy lipcu do szkoły.