PDA

Zobacz pełną wersję : jakie odżywki??



Michalos
28-12-06, 18:24
Witam! mam pytanko odnosnie odżywek.. jakie wybrać??
waże 87kg, wzrost180cm. Ćwicze 2 razy w tyg, i 2 razy w tyg. pływam,
chciał bym zacząć stosować jakieś suplementy ale co wybrać?? potrzebuje czegoś co poprawi moją wytrzymałość żebym mógł dłużej trenować, przydało by się trochę spalić tłuszczu z brzucha,ale nie chce spaść znacznie na wadze bo na masie też mi zależy.. jaki zestaw odżywek był by dla mnie dobry?? myślałem nad jakimś białkiem np. mass xxl + hmb ????

P4l4d7n
28-12-06, 18:26
Mass xxl - przy tym sie przybiera na wadze...

Zakup sobie jakis spalacz tluszczu jak fat transporter. HMB wedlug mnie to marnowanie kasy.

damiano
28-12-06, 18:46
hmb musisz stosowac dluzej okolo 3 miesiecy zeby bylo widac efekty.mojm zdaniem droga kuracja :lol: ale podobno dajace efekty moze nie tak szybka jak inne ale za to bardziej widoczna.

krzychuool
29-12-06, 11:51
Ćwicze 2 razy w tyg, i 2 razy w tyg. pływam,najpierw to se ustal dobry trening, bo przy dwudniowym to nic nie zdziałasz. &#379eby spalić tłuszcz wystarczy to pływanie, biegi itd. Ułóż sobie diete, a później pomyśl o odżywkach :!:

bartek145
29-12-06, 12:12
Mozesz jakies carbo sobie zakupic:)
pozdro

tomek.
29-12-06, 12:44
napoje izotoniczne lub carbo popijane na treningu żebys dłużej ćwiczył

exenone
31-12-06, 12:41
CREATINE+DEXTROSE na spalenie tłuszczu, abyś nie spadł z wagi...NITROBOLON na duże przyrosty tkanki mięśniowej, a co do masy, to proponowałbym jakieś MASS XXL, albo coś z takich dobrze reklamowanych odżywek białkowych...dodatkowo zamiast batonów i innych świństw jedz biały ser z jakąłś maślanką, kefirkiem, albo mlekiem...to również jest białko i pozwala bezkarnie nabierać masy...POWODZENIA!!

bejnar
01-01-07, 11:04
myślałem nad jakimś białkiem np. mass xxl + hmb ??
mass xxl to akurat gainer a nie białko



CREATINE+DEXTROSE na spalenie tłuszczu, abyś nie spadł z wagi...NITROBOLON na duże przyrosty tkanki mięśniowej, a co do masy, to proponowałbym jakieś MASS XXL, albo coś z takich dobrze reklamowanych odżywek białkowych...dodatkowo zamiast batonów i innych świństw jedz biały ser z jakąłś maślanką, kefirkiem, albo mlekiem...to również jest białko i pozwala bezkarnie nabierać masy...POWODZENIA!!

exenone, nie moge się z Tobą zgodzic, napewno kreatyna z dextrozą nie pomogą mu w spaleniu tłuszczu!! Co najwyżej przybierze na masie i spuchnie po wodzie zatrzymywanej w organizmie.

Co do tych produktów mlecznych nie należy przesadzać ze względu na dużą zawartość laktozy.

Jeśli chcesz nabierać masy i podrzeźbić brzuch to myśle że trening na mase + dieta masowa no i jak są braki dopiero wtedy suple i bedzie dobrze a na brzuch proponuje Ci stałe i systematyczne aeroby na brzuch.

exenone
01-01-07, 18:04
Rzeczywiście kreatyna i dextrosa dodadzą masę...ale dzięki temu nie będzie trzeba chudnąć, bo po co jeżeli można nadwagę i otyłość przerobić na mięśnie podczas treningu i podczas stosowania odżywek...trening, prawidłowa dieta, suple i będzie git!! :wink:

blt
01-01-07, 18:08
bo po co jeżeli można nadwagę i otyłość przerobić na mięśnie podczas treningu i podczas stosowania odżywek:

nie wiem czy da sie z tluszczu zrobic miesnie...

exenone
01-01-07, 18:28
Ja tak zdobywałem mase, że dużo żarłem zgodnie z dietą i ćwiczyłem i suple brałem na mase...myśle, że gdybym nie żarł, to bym nie dorobił sobie ani troche na masie...a tak...prosze...jednak coś wyszło na dobre. To się nazywa łączyć przyjemne z pożytecznym...opychasz się, i przybierasz na masie :grin: Niewiem, może mam jakiś dziwny organizm, ale u mnie tak to już jest!!

blt
01-01-07, 18:31
ok spoko ale chodzi mi o to ze z tluszczu nie da sie zrobic miesni zebym nie wiem jaki mial bys dziwny organizm

exenone
01-01-07, 22:05
Oczywiście masz racje, ale kto tu mówi o jakimś tłuszczu?? :wink: Z resztą nie ważne...poprostu polecam te odżywki!!