PDA

Zobacz pełną wersję : Plan treningu dla początkującego- Pomocy:/



Tomek5525
03-08-09, 00:20
Witajcie forumowicze:smile: Jestem nowy na tym forum, więc proszę o troszkę wyrozumiałości:razz: No więc tak: Chcę zacząć ćwiczyć na siłce, nabrać masy i rzeźby... Jestem mężczyzną, wiek 19 lat, waga 57 kg, wzrost 170... Nie mam za bardzo doświadczenia na siłowni, jedynie czasem robiłem pompki (50)... Mam do dyspozycji ławeczkę z wyciągiem, regulowanym oparciem i z rozpietkami, sztangę max 50 kg... Mam do was prozbe: Pomoglibyście znalesc lub ułożyć dla mnie Plan treningowy? Szukałem i czytałem wiele planów na wielu różnych forach, ale nie potrafie nic dla siebie wybrać, ponieważ jestem w tym troszke zielony:cry: Pozdrawiam:headbang:
Ławeczka do dyspozycji to oto taka:

Młody
04-08-09, 22:28
Planu nikt Tobie nie ułoży od zera bo nikomu się nie chce !
Możemy Tobie Twój plan o ile będzie zły jakoś zmodyfikować.
Pamiętaj żeby duże grupy mieśniowe plecy, nogi, klata, barki, ćwiczyć oddzielnie i dołączać do nich małe grupy mieśniwe łydki, biceps, triceps, kaptury, przedramiona. dodatkowo aeroby 2-3 razy w tygodniu + trening mieśni brzucha. Przy treningu na masę mniej ruchów większym ciężarem, przy treningu na rzeźbę więcej ruchów mniejszym ciężarem. Ułuż coś potem się skoryguje.

slim shady
04-08-09, 22:42
zacznij przez miesiac od tego planu
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=100