PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta na redukcję



pakeros17
02-08-09, 20:40
Witam,

Mimo, że nie ważę zbyt dużo (75KG) to chciałbym troszkę zgubić tłuszczyk z sadełka. Przeczytałem kilka artykułów odnośnie redukcji i ułożyłem taką oto dietę.

10:00 - jajecznica ( 3 całe jaja )+1-2 kromki chleba razowego / 2jajka na miękko+1kromka chleba razowego, omlet z płatkami owsianymi, kubek zielonej herbaty
13:00 - 2 plasterki szynki z piersi z kurczaka/indyka+1 kromka chleba razowego+2 plasterki sera żółtego+pomidor+30g OLIMP WHEY PROTEIN COMPLEX
16:00 - może jakaś pierś z kurczaka ( schabowe ), ryż, surówka z oliwą z oliwek ( może z tymi schabowymi nie jest dobry pomysł, ale chyba nie zaszkodzi troszkę takiego tłuszczyku )
18:00 - jazda na rowerze stacjonarnym 30-40 min
18:45 - 1 bana + 30g białka OLIMP
20:00 - 2 jajka na miękko+1 kromka chleba razowego, 2 marchwie, kubek zielonej herbaty
przed spaniem - 30g białka OLIMP

Jak zawsze mam problem z ułożeniem diety, więc sądzę, że dużo jest do poprawy. Oczywiście woda naturalna ~2l na dzień

Rynju
03-08-09, 11:08
wszystko fajnie. Nieduze porcje ale tez bialka nie za wiele uswiadczysz tutaj naturalnego bo masz sporo proszku. Ale wyglada dobrze. Przydaloby sie za to jakies bardziej zaawansowane aeroby niz tylko rowerek