PDA

Zobacz pełną wersję : nie wiem czy to dobre rozmwiązanie ..;/;/;/



koliber
02-08-09, 01:13
Witam :)

Mam proste pytanko :

OSTROWIA + KRETA MONO + WITAMINY OLIMPU i +ewentualnie SPALACZ TŁUSZCZU JAKIS

czy ten zestaw jest dobry aby po 4 miesiącach zacząć sobie brac ??

Wiem ze bedziecie pisali o diecie ale nie o to pytam iz dieta tez jest stosowana caly czas !!!

jezeli ten zestaw jest zly to doradzcie co kupic

wezme pod uwage kazdą podpowiedz na suple moge wydac hmm..200-300zł

D3
02-08-09, 08:11
Jaki cel (ten spalacz mnie zdezorientował)?

niewula
02-08-09, 13:09
no mono i spalcz jak najbardziej w parze:P XD

koliber
02-08-09, 13:38
bo widzicie na kazdym forum jest inaczej wiec spalacz jest nie potrzebany chodziło mi o to ze cwcze na mase a moja waga to 90 kg i nie mam małego macka :P i nie wiem co z tym zrobic wiec co do zestawu to powiedzmy bez spalaczas to dobry był by ten zestaw sama OSTROWIA _ MONO _ WITAMINY OLIMPU na początek po 4 miesiącach treningu czy jest cos lepszego godniejszego uwagi ??

koliber
02-08-09, 16:22
a moze zamiast krety mono kupic sobie

OSTROWIE + STORM 834 g + SHOCK THERAPY 1000 g + WITAMINY OLIMPU ???

jaca666
02-08-09, 16:33
Stary po 4 miesiącach to nie powinieneś w ogóle brać jakiś shocków itp bo jedynym szokiem dla Ciebie będzie jak otworzysz portfel a tam goło i spojrzysz na łapę a tam tyle samo co przed Twoim shockiem.Kumasz???
Teraz to porządna dieta.Zamiast drogich stormów i shocków zainwestuj w odżywkę białkową i spożywaj więcej białka niż węgli.Witaminy Olimpa to podstawa i wal aeroby z 4 razy na tydzień.

koliber
02-08-09, 16:44
Stary czytaj ze zrozumieniem !!!!!
potem odpowiadaj !!!

wyzej napisałem mooj przyklad teraz ewentualnie dopisalem drugi wiec się pytam ktory jest lepszy

JA OSOBISCIE MAM ZAMIAR KUPIC TO !!!!!!!!!!

CREATINE MONOHYDRATE 440 tabletek
OLIMP ŻEŃ SZEŃ 60 TABLETEK
OLIMP WITAMINY 120 TABLETEK
OSTROWIA 3600g ( na jeden cykl)

zastanawiam się co do ZEŃ SZENIA sam nie wiem co powiecie o tym ??? przykladzie ?

jaca666
02-08-09, 16:55
A chcesz zalać się nieco woda po krecie???
Mówiłeś że masz macka to jeszcze gorzej może być.
Ja zamiast krety wolałbym bcaa.
Na mnie nigdy kreatyna nie działała.
Witaminy jak najbardziej kupuj.Żeń szeń nie wiem bo nie brałem.
Ostrowia tez ujdzie z braku laku choć lepiej bym wziął Łowickie za podobna cenę.

koliber
02-08-09, 16:57
to ja juz swam nie wiem co wybrac weno cos zaproponuj !!!! bo nie chce kupic cos co bedzie mi lezało bo po co wydawac kase ;/wiez macka mam ale nie przesadzajmy on jest taki malutki hehe ;p tylko mi się wydaje ze jest inni mówią ze go nie ma :) wiec moze ja się myle;p

koliber
02-08-09, 16:58
ipowiadqasz ze łowickie jest lepsze ?? a jakie smaki bo czytałem ze tiramisu i czekolaga tylko nie pamietam czy w ostrowi czy w łowickim

jaca666
02-08-09, 17:00
Łowickie jest lepsze jeżeli mówimy o tanim białku a smaki to Tiramisu i kruche ciasto.Ja już zjadłem 3 kg Tiramisu i powoli się nudzi.Rozpuszczalność dobra i smak tez ale z mlekiem bo z woda to lipa.
To może spróbuj tej krety i zobacz jak będzie Ci szło.

koliber
02-08-09, 17:03
czyli lepiej łowickie co ??+ witaminki i ta kreta zobaczymy jak bedzie lipa z kretą to pomysle o tym bcaa co pisałes :) i chyba narazie zakoncze temat bo juz mam mętlik
a apropo t o lowickie 3600g starczy spokojnie na jeden cykl co nie ?

jaca666
02-08-09, 17:06
Dziennie 2 porcje pij po 30g i masz na 2 miesiące.

koliber
02-08-09, 17:08
spoko dzięki wielkie ziomek i pozdrawiam :) zamykam temat !!!