PDA

Zobacz pełn± wersję : Pierwszy cykl w życiu,poradĽcie ;)



mlodzian17
31-07-09, 16:14
Siemanko ;)
Zamierzam cos przykuc,nigdy nie mialem zadnego cyklu i potrzebuje jak najlepszych porad ;)
Niewiele oczekuje,troche masy miesniowej,ale zeby mnie nie zalalo tluszczem i cos konkretnego ;)
Radzili mi 10x deci holendra i 10x tescia prolangatum,
Poradzcie co moge wybrac,jakiego producenta i mniej wiecej cenowo ;)
Nie ukrywam,ze szerokiej wiedzy na ten temat nie posiadam ;)
Czekam na odpowiedzi.

mateohzp
31-07-09, 16:48
wiek , staż , waga

s± podwieszone przykładowe cykle

radze jeszcze poczytac i poczekac, a jesli juz to chyba meta solo lub meta + enan

mlodzian17
31-07-09, 17:04
Wiek 17 lat
Staz ok. 12 miesiecy
Waga 65-68 kg.
Wszystko masz w moim profilu,nie chce czekac,czekam na porady,co kuc i jak z tym jest cenowo.

fallenursus
31-07-09, 17:26
ijak tu nie wbic sobie synthol w czolo....ehh

sa takie fajne podwieszki w diecie i treningu, ewentualnie w suplementacji...

mateohzp
31-07-09, 17:53
hmm 68 kg i saa -.- pozdro

zacznij jesc mieso a nie same serki i dżemiki :P

cen na forum nie podajemy poza tym w roznych miejscach w kraju jest inaczej.

mlodzian17
31-07-09, 18:12
Człowieku,nie jem serkow i dzemikow. Moja waga nie jest spodowana niedozywieniem a rzezba,czasem ty powinienes sie stuknac w glowke. Trenowalem Muay Thai dlugi okres czasu co robi swoje,wiec nie wypowiadaj sie,nie majac kompletnej wiedzy o kims. Pozatym powinienes spojrzec w profil,zanim pytasz mnie o wage,wzrost itp. A raczej 37 cm w bicu od dzemikow nie rosnie wiec pomysl zanim cos napiszesz.

patryk1336
31-07-09, 18:22
hehe 37 w bicu:D bardzo duzo hehe ale z jednej strony przy tej wadze to jest sporo:))

fallenursus
31-07-09, 18:26
Człowieku,nie jem serkow i dzemikow. Moja waga nie jest spodowana niedozywieniem a rzezba,czasem ty powinienes sie stuknac w glowke. Trenowalem Muay Thai dlugi okres czasu co robi swoje,wiec nie wypowiadaj sie,nie majac kompletnej wiedzy o kims. Pozatym powinienes spojrzec w profil,zanim pytasz mnie o wage,wzrost itp. A raczej 37 cm w bicu od dzemikow nie rosnie wiec pomysl zanim cos napiszesz.

ale to nie jest powodem zeby sobie w tym wieku cokolwiek wbijac.nawet witamine b12 tez nie..
pogleb wiedze teoretyczna na temat SAA.rozpisz cykl jaki bys chcial wbic. powiedz dlaczego tak a nie inaczej, co ewentualnie moze sie Ci stac, i jak temu zapobiec.rozpisz diete+trening+suplementacje podczas cyklu no i oczywiscie dlaczego wybrales taki a nie inny odblok.
wtedy mozemy rozmawiac i wbijaniu sobie czegokolwiek.
napewno wtedy z checia Ci ktos poradzi.

mateohzp
31-07-09, 18:41
A raczej 37 cm w bicu od dzemikow nie rosnie wiec pomysl zanim cos napiszesz.


Hmmm, 37 w bicepsie na 12 miesięcy to hmm.. kiepsko. Na samej diecie koledzy lepiej zrobili i to w krotszym czasie. Po co Ci saa? S±dz±c po tym co zrobiles w rok to np meta mogłaby Cie nie ruszyc :twisted:

vold
31-07-09, 20:55
narazie nic!

za 2 lata prop lub meta.