PDA

Zobacz pełną wersję : Rozstepy-problem



Panek-koks
27-12-06, 23:57
Na mojej skurze zaczely pojawiac sie rozstępy w okolicy barków i kolo pach i nie wiem co mam zrobic.Kupilem sobie masc (FISSAN) ale to nic nie daje(moze sie nie wchlania bo pisalo na pudelku od niej ze po posmarowaniu powino sie czuc cieplo a ja nic nie czuje :???: :roll: ).Moze znacie jakies sposoby na rozstepy bo inaczej bede musiał skończyc z siłownią.

Saddamus
28-12-06, 00:20
Pod prysznicem traktuj skórę w tych miejscach szorstką gąbką.
Rozstępom lepiej jest zapobiegać. Ja mam porządne rozstępy na bicepsach (od wewnętrznej strony ) i pęknięcia pod pachami (od klatki) już od kilku lat i nie ma na to sposobu.
PS, Kiedyś ktoś bardzo zachwalał jakąś maść z metanabolem.
Efekty takich maści są ponoć widoczne dopiero po kilku miesiącach, pod warunkiem, że nie będziesz rósł przez ten czas :P

krzychuool
28-12-06, 12:16
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=354

tomek.
28-12-06, 12:35
ogólnie nic nie zrobisz :twisted:
na starośc bedziesz chociaż wiedział że trenowałeś

P4l4d7n
28-12-06, 14:10
Panek jak sie nawpierdalales mety to teraz masz rozstepy hehe

Smaruj to mascmi i bedzie lepiej.

Ale tak jak hades mowi bedziesz mial pamiatke ze trenowales albo zastosowales cud diete :mrgreen:

mooha
28-12-06, 15:27
a mi też wyskakuja a nic nie bralem, tylko dopiero minimalne sa i tez chyba skoncze cwiczyc,a jesli bym zaczal znow za pare miechow to cos to da????

krzychuool
28-12-06, 17:26
nie, jak masz te rozstępy to już nic nie zrobisz.
mi trochę wyblakły ale i tak dalej je widać, nic szczególnego nie robiłem tylko tą szorstką gąbka pod prysznicem szorowałem się :twisted:

tomek.
28-12-06, 19:38
czy to az taki wieli problem te rozstępy?

przynajmniej wiesz że rosniesz :wink:

Świstak
28-12-06, 20:02
Ja mam wielkie rozstępy na plecach przez to że w krótkim czasie szybko urosłem i choć wyglądają okropnie to juz sie do nich przyzwyczaiłem. Takimi mniejszymi nie ma sie co martwić i bez sensu jest żeby z takiego powodu rezygnowac z treningu. I tak wogule to Fissan to maść zapobiegająca rozstępą a nie lecząca je.

Bruno-Pn
28-12-06, 20:35
przynajmniej wiesz że rosniesz - Fakt ale to jest spowodane naglym gwaltownym rozciagnieciem skury i uboga lub wogle nie istniejaca dieta.
Mozna rosnac i nie miec rozstepow :)pozdr

Panek-koks
29-12-06, 00:28
no wlasnie i dlatego się smaruje tą fissaną ale to chyba nie dziala bo jak zaczynalem to mialem miejsze rozstępy a to powino zapobiegac ich wyskakiwaniu.Nie mam duzych tych rozstępow ale mam ich sporo a to okropnie wyglada.

mooha
29-12-06, 14:15
Ludzie ,przeciez te rozstepy zajebiscie oszpecaja ciało :shock: , mi jeszcze nie wyskoczyly ale widze ze juz jeden minimalny jest i pytam czy jak np zaczne cwiczyc za pare misiecy to sie rozwinie dalej czy nie , a gdy dla podtrzymania robilbym sobie pompki w domu to czy sie powieksza??????jesli jest tu ktos kompetentny prosze o rade

tomek.
29-12-06, 17:27
jak stoje normalnie to prawie nie widać :razz: gdzie tam szpecą

nefretette
29-12-06, 18:01
mi jeszcze nie wyskoczyly ale widze ze juz jeden minimalny jest
Wiadomo, że jeżeli będziesz ćwiczyć, to rozstępy będą nie uniknione..

Biku
29-12-06, 18:13
mi wyskoczyłey po półtora roku cwiczenia (ale na czysto) na początku to byłem z siebie bo wiedziałem ze rosne, ale i tak jak sie stoi normalnie to ich niewidac. a ztego co wiem to one nigdy nieznikają do konca tylko blakną

nefretette
29-12-06, 18:17
one nigdy nieznikają
tak rozstępy są już na całe życie.. w początkowej fazie są one różowe, z czasem blakną.. można wtedy wpomagać je różnymi kremami itd, jednak nic nie przyczyni się do tego, by trwale się ich pozbyć

Panek-koks
29-12-06, 22:35
ale ja zaczolem pękac na barkach,tam gdzie widac.Na dodatek zauwazylem minimalne na bicepsach :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Bugiel
29-12-06, 22:43
mam pytanie: jak mam duzo tkanki tłuszczowej to przy jednoczesnej redukcji fetu i nabierania masy miesniowej raczej nie dostane rozstepow, co nie?

tomek.
29-12-06, 22:54
wszystko zalżey od predyspozycji/stanu skóry/odżywiania
więc ciężko jednoznacznie powiedzieć
rozstepy tak szybko sie nie pojawiają więc bedziesz miał troche czasu jak cos zacznie być widoczne

bocion
30-12-06, 22:07
Masz za swoje panek-koks, po jaka cholere koksy brales, dobrze ci tak.

tomek.
31-12-06, 00:21
stało sie
teraz nie ma innej rady jak zaakceptować/nie lubie tego słowa ale w tym wypadku nie ma inego wyjscia/


ps. przy zażywaniu saa marwiłbym sie raczej o włosy, prostate, narządy wewnętrzne a nie takie pierdoły jak rozstępy

Świstak
31-12-06, 01:06
Dam ci rade dobrą na wszysko: Dupc to i sie śmiej :D

Dagome
31-12-06, 11:39
a ja nie mam a jak mam to bardzo małerosne stopniowo itp więc nic takiego nie ma miejsca ;)

Saddamus
31-12-06, 11:56
Ani koks, ani zla dieta. Po prostu taka genetyka. Skóra nie jest elastyczna i pęka. Po roku niećwiczenia zrobiły się troszkę mniej wyraźne, przez 2 kolejne lata nic się nie zmieniło, 2 miesiące po powrocie znowu dają po oczach. Fakt, że gdybym miał na barkach, czy plecach, starałbym się ograniczyć tempo przyrostów.

MILAN
31-12-06, 15:22
Na rozstępy jesteśmy narażeni tylko przy treningu na mase, czy na rzeźbe też?

Panek-koks
31-12-06, 15:38
no i dobrze ze zezarlem te 100 mety i nie zaluje tego.O rozstepy tez juz sie nie martwie bo to rozstepy mi zaczely wyskakiwac kiedy to bralem a po mecie sie puchnie poteznie wiec mozecie juz zamknac ten temat