PDA

Zobacz pełną wersję : prosze o pomoc



yaqyaq
27-12-06, 23:40
no w sumie to nie ja prosze o pomoc tylko moj kolega:)

ma on problem z nadwaga i chce spalic niezbedny tluszcz na swoim ciele.

ma on 15 lat cwiczy pół roku,wzrost 186,waga 96,

mial jeden cykl na HMB.

mozecie doradzic jakas dobra odzywke na spalanie tluszczu:)z gory dziekns za info

damiano
28-12-06, 00:11
OLIMP Thermo Speed w sumie tego nie bralem ale kolega mowi ze dobre.inni moze ktorzy to brali sie wypowiedza.bedziesz mial lepsze zrodla :lol:

marcinczwa
28-12-06, 07:47
yaqyaq, przede wszystkim dieta z ujemnym bilansem kalorycznym
to od diety zalezy czy przybierzesz na masie czy ja stracisz
suplementy to tylko dodatek
jezeli chcesz coś z supli to polecam Thermo Speed z Olimpu

bejnar
28-12-06, 12:49
BURN X-TREME DYMAZINE spalacz pierwsza klasa polecam :) Cena wysoka ale myśle że warta za ten produkt

exenone
31-12-06, 12:56
Niech twój kolega zainwestuje w zestaw FAT KILLER...jest to bardzo dobry i bezpieczny produkt...no i oczywiście bardzo dobre i szybkie efekty...niech jedzie na Fatt killerze i ćwiczy...dodatkowo niech stosuje odpowiednią diete, a efekty będą powalające!! POWODZENIA!!

u.waw.pl
31-12-06, 13:04
15 lat to za mało na suple. Wystarczy trening aerobowy i odpowiednia dieta.

exenone
31-12-06, 15:59
Myślę, że wiek nie gra tu dużej roli...sam mam 15lat i pomijając to, że ćwiczę już kilka lat sosuje suple. Myśle, że gdyby ten 15-latek chciał stosować jakiś doping np: Mietka czy coś podobnego, to z całą pewnością bym odradził, ale FAT KILLER jest to zestaw odżywek, które redukują tkankę tłuszczową, a nie pompują mięśnie, tak więc FAT KILLER jest bezpieczny i może go stosować każdy kto ćwiczy już jakiś czas...

u.waw.pl
01-01-07, 10:07
Jeśli w wieku 15 lat bierzesz odżywki, to później, znaczy za parę lat organizm może nie reagować na tego typu bodźce. I wtedy co ? Koks ?

bejnar
01-01-07, 11:12
w tym wieku to samo elegancko idzie i wystraczy trening nawet bez diety a idzie, a jak jest dieta to już woogle super. Ja po odżywki sięgnełem w wieku 17, i nie żaluje jakos ze nie zrobilem tego w wieku 15 :P