PDA

Zobacz pełną wersję : Moj dziennik



Minias
30-07-09, 01:29
Witam wszystkich,
planuje prowadzić tutaj relacje z moich treningów, plany, suplementy, dieta itd rozpisze na dniach, jednocześnie bym prosił o porady i informacje o błędach :)
Ostatnio miałem 2,5 tygodniową wakacyjną przerwe od siłowni, ćwicze regularnie od 1 roku, wcześniej miałem doczynienia z siłownią, ale duzo przerw było.

Traz wracamy do intensywnych treningów.

Pierwsze co, to kupiłem sobie fat burnera firmy isatori lean system 7, który planuje wziąść, aby spalić tkanke tłuszczową przy minimalnej stracie mięcha.
W diecie obciołem ostatnio dość dużo węgli a dosypałem troszke więcej białka i myśle, że fat jakoś zniknie z czasem. Plan jest na masse z biegami w dni nietreningowe plus aeroby 3 razy w tygodniu.

Po upływie ok 1 miecha planuje wziąść aakg trec, beta alka ultimate, bcaa xtra Activlaba, do tego jakies witaminki plus gainer i białko w zależności od braków.
Chciałbym się tylko dowiedzieć czy i w jaki sposob moge te odżywki połączyć z fat burnerem i czy bedzie to ze sobą kolidowało?

slim shady
30-07-09, 03:02
zeby miecha nie popalic zacznij ładowac bcaa xtra juz teraz i do tego ten fat burner i duzo aerobow, jak masz problemy z tłuszczem to nie widze potrzeby ładowania gainera

pamietaj pij duzo wody i jedz warzywa zeby nie było problemow poprzez obnizone pH ktore powoduje przyspieszony rozkład aminokwasow i ujemny bilans azotowy

postaram sie sledzic w miare mozliwosci

Pozdro

Minias
30-07-09, 10:06
Znaczy tak, problemów z tłuszczem nie mam, ale chce wyrzeźbić brzuch bo jest troche zalany, dlatego ten fat burner. Mogłby mi tylko ktoś napisać jak połączyć tego fat burnera z bcaa? Tzn czy powinny byc odstepy czasy miedzy sobą a jak tak to jakie?

jaca666
30-07-09, 10:45
Podaj wymiary,wagę itp i jakieś fotki by się zdały.
Powodzenia będę zaglądał.

slim shady
30-07-09, 11:15
fat burnera tak jak na opakowaniu (nowych teorii nie bedziemy tworzyc) a bcaa 1 g/KMC nawet mozesz troche wiecej brac jak odczujesz potrzebe, bcaa 30 minut przed treningiem i kolejna porcja po treningu. w dni nie treningowe nie musisz

napisz swoj trening i diete

3ndriu
30-07-09, 12:10
Jak uzupełnisz profil to też nic złego się nie stanie :)

slim shady
30-07-09, 12:56
sorry pomyliło mi sie ;D chodziło mi 1 g/10 KMC

Minias
30-07-09, 21:21
Więc tak moja dieta wygląda tak:
8:00 -micha płatków z mlekiem + 3 jajka gotowane
11:00 -http://www.nurishment.co.uk/thehealthybit_vanilla.asp plus 2 banany
14:00 -pierś kurczaka z ryżem, lub kanapka z chleba brązowego z piersią z kurczaka
17:00 -gainer
18:00 (posiłek przed treningowy) micha makaronu z warzywami, lub pierś z kurczaka z ryżem, lub coś podobnego
21:00 - zaraz po treningu carbo
22:00 - micha sera białego umieszanego z tuńczykiem plus 2 jajka gotowane

Teraz tej diety dokładnie nie trzymam bo chce troche brzuch spalić więc wywaliłem dość dużo węgli a zwiększyłem białko.

Co do wymiarów to nie pamiętam wszystkich, ale na dniach postaram się zmierzyć. Moja waga to 84kg, rekordów nigdy nie robiłem i narazie jeszcze nie czas na nie, tak samo jak i na wrzucanie fotek.

Wracają do spalacza to chodziło mi nie o dawki a o najlepszy czas na jaego branie np na czczo czy jakoś inneczej? Czy raczej to bez znaczenia? I czy np moge łączyć bcaa z tym fut burnerem czy mam odczekać jakiś czas przed braniem?

slim shady
30-07-09, 22:19
za mało warzyw (wiem ze eliminujesz wegle ale warzywa jednak to podstawa)

jak mogłbys to wrzuc tutaj skład tego spalacza bo nie wiem na czym sie opiera, a mam strasznie kiepskiego neta, jak to jest typowy fat burner to do posiłkow sie brało, nie bedzie kolidował z bcaa

Minias
30-07-09, 22:52
spoko zwiększe ilość ważyw, jakieś zmiany w diecie czy da rade?
Co do spalacza to tutaj jest link: http://www.discount-supplements.co.uk/shopexd.asp?id=6542&utm_source=Nextag&utm_medium=cpc&utm_campaign=Nextag
Jak Ci się slim nie załaduje to daj cynk, wkleje zawartość tutaj.

slim shady
31-07-09, 00:33
widze ze nawet ma w składzie guarane to troche Ciebie pobudzi, bierz przed posiłkami i mozesz przed treningiem 30-40 minut, jak sie redukujesz to zamiast carbo lepiej zjesc 2 banany, do tego sa dobrym zrodłem błonnika, do płatkow wrzuciłbym siemie lniane, pij duzo wody, mozesz dorzucic omega 3 + witaminy

wrzuc rozpiske treningu

Symu
01-08-09, 23:59
MInias to chyba jzu tobie pisalem ze trzeba poprawic jakosc wegli jezeli chcesz czysta mase tj. zamienic carbo na banany i ten twoj wynalazek w psuzce tez przydlaoby sie czyms porzadny zamienic ;)

Minias
03-08-09, 01:13
ten wynalazek w puszcze musi zostac niestety :P bo nie mam wtedy duzo czasu na jedzenie a to wypije szybko i daje dosc duzo wegli i białka. Spoko jak zobacze ze dalej mi brzuch zalewa to znowu obetne wegle, a narazie jest git bo tluszczyk leci lekko :)

Minias
01-09-09, 01:00
Witam po dlugiej przerwie,
niestety ostatnio mam problem z brakiem czasu i zaniedbałem forum, na całe szczęście siłowni jeszcze nie :). Wrzuce na dniach mój treningi i relacje z dotychczasowego treningu.

Jak już pisałem gdzies wyżej że zamierzałem obciąć ww w diecie aby wyrzeźbić sobie brzuch i wszystko jak narazie jest na dobrej drodze. Plan treningowy jest dalej masówka ale z ograniczoną ilością węgli i zwiększoną ilością białka i tłuszczy. Do tego odżywka fat burner bieganie i duzo aerobów.
Z moich obserwacji wynika że brzuch w szybkim tępie leciał w dół a miecho zostało bez zmian z czego jestem niezmiernie zadowolony, ale od pewnego momentu nie chce spadać albo idzie to wolniej, więc postanowilem zwiekszyć dawke burnera, co z tego wyniknie się okaże dopiero po paru tygodniach do tego zamierzam dorzucić troche odżywek do garnka, czyli: bcca xtra treca, aakg treca, beta alanine ultimate nurition.
Mam nadziej, że ładnie mi to się zgra i będą jakieś pozytywne efekty.

Początkująca
01-09-09, 09:52
powodzenia;D

wytrwałości życzę!!:))

3ndriu
01-09-09, 10:08
Mam nadzieję że relację "jakoś" będziesz prowadził, a nie tydzień popiszesz i znów przerwa.

Minias
01-09-09, 19:03
3ndriu jak juz pisalem wyzej że to nie zależne ode mnie bo duzo pracuje, i brak mi czasu ostatnio na duuzo rzeczy, ale postaram się jak moge.
Dzięki początkująca, przyda się napewno ;)

Minias
03-09-09, 23:54
hey, w koncu znalazlem coś wolnego czasu na uzupelnienie tego do konca.

Plan treningowy wyglada nastepnujaca:

Wtorek:
Klastka, triceps, brzuch
Czwartek:
Plecy, biceps, brzuch
Sobota:
nogi, barki, brzuch

Klatka:
-wyciskanie na laweczce plaskiej waskim uchwytem 4x10,8,6,max
-wyciskanie na laweczce glowa w dol 4x10,8,6,max
-wyciskanie na laweczce skosniej glowa w gore 4x10,8,6,max
-rozpietki na linach w pozycji lekko pochylej do przodu 4x10,8,6, max
Triceps:
-pompki na poreczach 4xmax
-wyciskanie waskim na lawce lezac 4x10,8,6,max
-lina 4x 10,8,6, max
Plecy:
-podciaganie szerokim uchwytem 4xmax
-wioslowanie sztanga 4x10,9,8,max
-sciaganie linek szerokim uchwytem do klatki 4x10,8,6,max
-dociaganie drazka na sztywnych rekach do brzucha pozycja mocno wyprostowana i pochulona do przodu, ćwiczenie na motyle, nie wiem jak się nazywa 4x10,8,6,max
-martwy ciag 4x10,9,8,max
Biceps:
-sztanga z uchwytem mlotkowym lokcie ulozone na modlitewniku bardzo blisko siebie 4x10,8,6,max
-21 4x21
-uginanie hantlii 4x10,8,6,max
-dociagnie linki do klatki 4xmax na dobicie
Nogi:
-przysiady 4x10,8,6,max
-wyprosty na maszynie 4x10,8,6,max
-Uginanie ud siedząc 4x10,9,8,max
-wspięcia na maszynie do wyciskania 4xmax
-siedząc 4xmax
Barki:
-Wyciskanie hantlii siedząc 4x10,8,6,max
-wyciskanie na maszynie 4x10,8,6,max
-wyciskanie sztangi z tyłu 4x10,8,6,max
-unoszenie hantlii bokiem lub lina 4x10,8,6,max
Kaptury:
-szrugsy z hantlami 4xmax

Od paru dni jestem na tym zestawie co go wyzej wymienilem, dobra pompa podczas treningu i dość dobre pobudzenie.

W diecie wegle polecialy, brzuch spada w miare normalnie , ale niestety miecho tez leci... :/ nawet bcaa nie duzo daje. Czy podczas interwalow tez miecho spada tak samo jak podczas zwyklego biegania czy jazdy na rowerze? Bo moze zamienie te aeroby na coś innnego.