PDA

Zobacz pełn± wersję : Co brać żeby schudn±ć ?? HELP!



s3573
29-07-09, 16:10
Próbowałem Thermospeed Extreme --> praktycznie zero efektu
Próbowałem też Scorch --> za duzo skutków ubocznych, drgawy, ból brzucha ...

Co polecacie ?

xxmłodyxx
29-07-09, 16:25
napisz wjecej o sobie

slim shady
29-07-09, 16:30
mysle ze aeroby i dieta to jest to co Ci potrzeba !!!

jesli chodzi o scorch to jest raczej tym z bezpieczniejszych spalaczy

niewula
29-07-09, 17:15
scorch to b.d spalacz
tylko do chudniecia trzeba sie odpowiedznio odrzywiac i czwiczyc
zajrzyj dzial dieta i trening, sam spalacz za ciebie roboty nie zrobi...

s3573
29-07-09, 21:36
wiem, ćwicze regularnie i znacznie poprawiłem dietę bez rezultatów wtedy probowałen spalacze ww i CLA ale bez rezultatów. Jakie info jeszcze potrzebujecie by poradzić ??

slim shady
29-07-09, 21:56
ile razy w tygodniu robisz aeroby i jakiego typu i ile trwaja, jak wyglada Twoja dieta, Twoj wiek, wzrost waga, dotychczasowe doswiadczenie ze spalaczami, przeciw wskazania zdrowotne, ilosc pieniedzy jakie chcesz przeznaczyc na spalacz, ktora to Twoja redukcja w historii

s3573
30-07-09, 10:29
cwicze 4x tygodniowo, po zwyklych cwiczenich silowych robie ok 40-60 minut aerobów, jest to albo rower albo wieżnia albo orbitec zależnie od tego na co mam ochotę danego dnia. 90% życia egzystowałem na mcdonalds itp ok 2 lata temu miałem operacje na wyrostek i od tego czasu wzi±łem się za sibie ćwiczyłem głównie na masę. Od roku jadam noralnie ważywa owoce itp. 23 lata. Niestey brzuszka wyrobionego podczas treningów na masę nie mogę zrzucić jedyne co schudnie to ramiona. więc zdecydowałem się na spalacze, brałem 2 wymienione wyrzej z efektami takimi jak opisałem, próbowałem także CLA z zielon± herbat± od olimpu bez efektów. Cena suplementu nie gra roli lecz liczy się dla mnie jego bezpieczeństwo.

slim shady
30-07-09, 11:27
ja bym na Twoim miejscu sprobował poleciec bez spalaczy(jak scorch Ci szkodził to trudno cos bardziej lajtowego i działajacego znalezc) ale zamiast tego dokupił kilka dodatkow,

Warto zaopatrzyc sie w Omega 3, czosnek w kaps, wapn, zielona herbata w kaps, witaminy, bcaa

Mozesz dodac jeszcze l-karnityne w dawkach 3-4 g , CLA zeby cos dało trzeba długo stosowac i najlepiej sprawdza sie w połaczeniu z l-karnityna

Musisz ograniczyc weglowodanyi tłuszcze, białka troche wiecej i regularne aeroby