PDA

Zobacz pełną wersję : co zrobić żeby....



wojtas3
29-07-09, 11:23
....się lepiej bić nie mam możliwości zapisania się na żadne sztuki walki w sumie nie o to mi chodzi chce chodź trochę załapać jakieś podstawowe techniki uderzenia itp czy zakup worka bokserskiego i napieprzanie w niego 2 razy w tygodniu ma sens? jakie są domowe sposoby na taki trening? nie zamierzam zostać jakimś zabijaką ale życie zaskakuje i czasem trzeba komuś w mordę dać a sam trening dodał by mi w wiary w siebie a jak wiadome głównie chodzi o to żeby się nie bać

sl4by
29-07-09, 12:10
Worek jest dobrym wyjściem kilka technik i kombinacji ciosów znajdziesz na youtubie, dobrze by też było jeśli byś miał jakiegoś kolegę który by też chciał się lepiej bić... Kopilibyście 2 pary rękawic + szczeki i moglibyście się sami trenować, takie sparingi sa dobre bo ucza spontanicznosci w walce.

Anaboliczny Koks
29-07-09, 20:34
A co w Dąbrowa namysłowska nie ma klubu takowego ,czy Ci się nie chce ? :)
Jeżeli to jest wieś to obstawiam ,że masz jakąś kanciape albo szope ? Bardzo dobrym rozwiązaniem było by tam zrobić sobie taką salkę.

Worek możesz kupić nawet powinieneś w tym ,że bez techniki nie ma sensu w niego walić bo tylko się nabawisz kontuzji . Tak jak sl4by napisał znajdź kolegę który z tobą by się posparingował.

wojtas3
30-07-09, 09:14
Anaboliczny Koks tak to wioska kumpla nie znajdę bo ludzie tu są zbyt leniwi lub zbyt ,,rozrywkowi'' na takie rzeczy szukam gościa który by ze mną poćwiczył to trafi się czasem sezonowiec poćwiczy tydzień i kończy także jestem skazany na samotność

sl4by
30-07-09, 18:10
No to zostają Ci filmiki na yt i podpatrywanie technik... Na początku nie ładuj z całej siły w worek bo nadgarstki możesz pouszkadzać, później wal co raz mocniej...

Anaboliczny Koks
30-07-09, 19:09
kup owijki na allegro polecam Everlasta kupisz za 20-30zł !!!. Kup duży worek ja bym kupił ten największy ponieważ możesz z nim wszystko zrobić pooglądaj kilka filmików bo na worku można także ćwiczyć parter !!! nigdy nie wiesz czy Cie w remizie nie przewróci na glebe. Bij skacz na skakance + rozciągaj się z czasem zacznij kopać w worek ,ale technicznie nie siłowo .

Boruta
31-07-09, 14:52
....się lepiej bić nie mam możliwości zapisania się na żadne sztuki walki w sumie nie o to mi chodzi chce chodź trochę załapać jakieś podstawowe techniki uderzenia itp czy zakup worka bokserskiego i napieprzanie w niego 2 razy w tygodniu ma sens?

Nie ma. Bez trenera tylko nabierzesz złych nawyków, a nawet kontuzji.
Rozejrzyj sie lepiej za dobrym klubem w okolicy.

Anaboliczny Koks
31-07-09, 17:27
Boruta ,tylko ,że na wsi ciężko o klub ,na internecie jest bardzo dużo filmików z techniką.

3ndriu
31-07-09, 17:27
czy zakup worka bokserskiego i napieprzanie w niego 2 razy w tygodniu ma sens?
Bezsensowne uderzenia nie mają najmniejszego sensu, poszukaj wiadomości jak wyprowadzać ciosy itp. jest tego pełno w sieci. Jak już dowiesz się co i jak powinno się robić wykorzystaj to na worku i trenuj te nawyki.

Ale muszę przyznać że zajęcia praktyczne są najlepsze. Na sali treningowej jest co innego niż w rzeczywistości. Nie zachęcam do niczego, tylko mówię jak jest ;)

Anaboliczny Koks
31-07-09, 18:04
3ndriu wiesz co jest najlepze ? :d

Pojedz do remizy na balety tam pelno cwaniaków jest i często chcą się bić tylko najlepiej jechać z kumplami bo takie imprezki kończą ię nawalanką wszytkich :D KIlka wyjazdów i nikt Ci nie podkoczy :D

Boruta
01-08-09, 00:13
Boruta ,tylko ,że na wsi ciężko o klub

Ale ta "wieś" nie jest na srodku pustyni.


na internecie jest bardzo dużo filmików z techniką
Bezwartościowe.

Anaboliczny Koks
01-08-09, 09:05
Boruta jest kilka fajnych filmików jak dokładnie pokazuje jak cios np wyprowadzić

wojtas3
01-08-09, 09:21
Anaboliczny Koks z tą remizą to mnie rozbawiło:yawn: dzięki za pomoc czym wypełnił byś worek? trocinami? jak się wypełni trocinami to chyba za lekki i latał by jak szmata

Anaboliczny Koks
01-08-09, 14:13
wojtas ,ale to prawda jest z ta remiza :) .

Trociny + szmaty.

niewula
01-08-09, 15:38
jednak na zadnym filmie nie udziela ci tyle wskazowek co na treningu .....
tylko ze takie treningi tez nie sa za tanie u w MIARE DOBREGO trenera koszt 80zl miesiecznie + jeszcze w twoim wypadku dojazd
znam takich typow co sa postrachami remizy bo sie opija i dra jape ale juz nie raz byla taka sytuaja ze nastolatek ktory troche trenuje polozyl kolesia bez problemu

Anaboliczny Koks
01-08-09, 19:12
niewula to chyba normalne ,ale jak nie ma możliwości to lepsze filmiki niż siedzenie i spamowanie na forum ...

wojtas3
01-08-09, 22:46
taki worek z trocinami to będzie ważył parę kilo i będzie się gibał jak pier... rezus mam racjie?

Anaboliczny Koks
02-08-09, 08:03
Nie masz racji ... Nawet na każdej aukcji na allegro Ci piszą czym wypełnić ,skrawki szmat i trociny ... Wypełnij piaskiem to sobie ręce połamiesz.

Ezachiel
02-08-09, 08:55
trociny to najlepsze rozwiazanie, sam taki kiedyś robiłem i wcale lekki nie był, wystarczy tylko owe trociny mocno ubić, wtedy wejdzie ich naprawde duzo...

Anaboliczny Koks
02-08-09, 09:06
i weź sobie jeszcze taką taśme szeroką szarą taką i sobie np na środku obklej wtedy tam będzie twardszy.

wojtas3
02-08-09, 11:54
ok dzięki wszystkim szczególnie tobie anaboliczny clap

Boruta
02-08-09, 16:48
Boruta jest kilka fajnych filmików jak dokładnie pokazuje jak cios np wyprowadzić

Jakikolwiek filmik jest bezwartościowy. Filmik nie poprawi Twoich błędów, w tym tych niebezpiecznych dla zdrowia.

Anaboliczny Koks
05-08-09, 08:39
hehe no tak masz racje ,ale wiedzieć te 50% ,a nie wiedzieć to jest różnica ;)