PDA

Zobacz pełną wersję : Z czym połączyć NITROBOLON 2 ? By efekty były



GregorAKAmasa
28-07-09, 12:09
Witam Was , moje pytanie brzmi :

Z czym połączyć NITROBOLON 2 ? By efekty były naprawdę rozsądne ...

Dziś kupiłem sobie Nitrobolon 2 , tą puszkę 1100 g ( ta dupna pucha ) , lecz nie chciałem do niej dobierać nic na szybko w sklepie , tylko wole się Was poradzić co do tego dokupić by jedno z drugim się wspomagało i wychodziło na dobre : siłę , mase.

Ja zastanawiam się nad takim cyklem :

nitro 2 + cell pump + gainer

co o tym sądzicie ?

Proszę o podpowiedzenie mi co kupić , czy wystarczy sam cykl na nitro ?

pzdr

lachu
28-07-09, 12:46
lepiej by było gdybys połoaczył nitro z monohydratem kreatyny. no i gainerek
siła pójdie napewno. masa tez ruszy

podaj wyniki siłowe.

niewula
28-07-09, 17:08
a czemu 1100g to dupna pucha??....
jak masz kase to mozesz polaczyc z cp

GregorAKAmasa
28-07-09, 17:14
cp = cell pump ?

a jak to brac?? rowno z tym czy jak

sz.barti
06-08-09, 21:33
Ta pucha 1100g Nitrobolanu 2 to niestety lipa bo to jest nowa ze tak to nazwe "edycja" starej juz nie ma, chyba ze gdzies w sklepach gdzie nie ma ruchu. Roznica pomiedzy nowym N2 1100g a starym N2 750g jest taka ze w starym sklad byl prawie dwukrotnie wiekszy. Niestety puszka 750g kosztowala ok 100zl wiec w Trecu wpadli na pomysl zeby zrobic promocje 700g +400g w cenie ok 110zl brzmi niezle wiec pewnie wiele osob sie na to rzucilo bo ci co brali starego N2 wiedza dobrze jak po tym idzie. Ale coz N2 jest bardzo dobry nie bralem tego nowego N2 ale moge ci poradzic zebys od razu bral najwyzsze dawki. Ja przy wadze 112kg na 6 tyg. cyklu zuzylem 1500g starego N2 co odpowiada ok 3000g nowego. Do N2 mozesz a nawet powinienes dorzucic aminokwasy BCAA najlepsze i najekonomiczniejsze a zarazem najtansze sa Mega Capsy z vitalmaxa, kreatyne sobie daruj bo w N2 jest jej wystarczajaco duzo, lepiej dokup glutamine, najlepiej kup l-glutamine i stosuj tylko po treningu. Stosowanie glutaminy jest dosc drogie ale jest bardzo wazne, dlatego stosuj ja tylko po treningu chyba ze masz kase to dodatkowo na noc stosuj peptyd glutaminy.

MolderDist
06-08-09, 21:39
Glutamina taka ważna? Ciekawe, ze zadnych efektów tak naprawda po niej nie ma i to już świadczą o tym nawet badania!

Bierz nitro jak chcesz możesz CP czy moim zdaniem troche bogatszy składowo a w tej samej cenie Creashot, czy kreatyna solo - Twój tylko wybór co Ci bardziej pasuje.

Do tego bcaa - Bcaa Xtra

Gainera widze jak coś tylko po treningu odrazu. W inncyh porach tylko normalne żarcie!

KowalX
06-08-09, 21:41
zgadza się kumpel miał,jak byłem na superpump250 wziąłem 5miarek nitro i coś nie tak ,bo wcześniej brałem 3 i było ok

sz.barti
07-08-09, 00:19
MolderDist poczytaj a potem komentuj

MolderDist
07-08-09, 22:13
No nawet jeszcze raz przeczytałem i co?

Nadal się upierasz, ze suplementacja glutaminą jest taka ważna? To chyba jakieś podsypki stosujesz.

sz.barti
08-08-09, 00:20
ok na Ciebie nie dziala a na mnie dziala koniec tematu

wojtas3
08-08-09, 15:24
MolderDist wy i te wasze badania :yawn: na kogoś działa to niech stosuje ale przecież badania mówią że nie działa :twisted:

sz.barti
08-08-09, 22:19
dobra poczytałem i macie racje z badan wynika ze jest przereklamowana, jednak jest dobrym antykatabolikiem pewnie juz Glutaminy brac nie bede bo drogo wychodzi ale juz sie nie bede upieral ze dziala skoro badania mowia ze nie dzial