PDA

Zobacz pełną wersję : Mój Trening - DO oceny i poprawki



edward3213
27-07-09, 22:43
Oceńcie i poprawcie jak możecie

Oto mój układ treningowy:

Poniedziałek:Klata,Biceps

Środa:Barki,Triceps

Piątek:Plecy, brzuch

Niedziela: Nogi (dwógłowe i trójgłowe uda)

Ezachiel
28-07-09, 00:02
nie ma tu nic do oceniania, jest dobrze
dobierz lepiej odpowiednie ćwiczenia...

blood in blood out
28-07-09, 10:11
W dzień bozy chcesz ćwiczyć- upada duch w narodzie ( a tak na serio 2 dni przewy jest zbawienne dla CUN) - tak wiec:

pon- klata triceps
wt- plecy
czw- barki biceps
pia- nogi

pon- klata
wt-plecy
czw- barki biceps triceps
piat-nogi
wszystkie duże partie robisz na jednym treningu a o małe sie nie martw i tak urosna:)

blood in blood out
28-07-09, 10:22
żle si e wyraziłem ( juz nie mogłem edytować)
Dużym partiom poswiecasz po jednym dniu treningowym a małe robisz jednego dnia a i tak urosna:)

jaca666
28-07-09, 10:37
Niedziela: Nogi (dwógłowe i trójgłowe uda)
???
Trójgłowe uda???
Chodzi ci o czworogłowe uda czy trójgłowy łydki?

edward3213
28-07-09, 10:46
Mi chodzi o intensywny trening żeby po nim mieć siłe, ja mogę robić każdy na maxa ile wlezie mam czas, mam sprzęt, i mam chęci, a te dwa dni wolne muszą być? czy nie? bo jak nie no to ja w nie mogę ćwiczyć bo i tak się nudzę

edward3213
28-07-09, 10:49
Niedziela: Nogi (dwógłowe i trójgłowe uda)
???
Trójgłowe uda???
Chodzi ci o czworogłowe uda czy trójgłowy łydki?


Sam nie wiem, bo na tych czworogłowych dwógłowych to się nie znam, niech będzie że nogi




MAM DO WAS PYTANIE NASTĘPNE, a brzuch traktować jak każy inny mięsień czy robić go co drugi dzień?

jaca666
28-07-09, 10:52
Brzuch to normalny mięsień i jak każdy potrzebuje regeneracji więc 3 razy na tydzień.

blood in blood out
28-07-09, 16:57
Brzuch to normalny mięsień i jak każdy potrzebuje regeneracji więc 3 razy na tydzień.


Nie do końca się z tym zgadzam - brzuch, łydki, przedramie no i moze kaptury to specyficzne mięsnie ( szybkoregenerujace sie) i bardzo trudno je przetrenować , ja nie znam takiego przypadku.

Jesli chodzi o mnie to brzuch trenowałbym nawet codziennie ( zachowujac zdrowy rozsądek)

jaca666
28-07-09, 22:24
Nie do końca się z tym zgadzam - brzuch, łydki, przedramie no i moze kaptury to specyficzne mięsnie ( szybkoregenerujace sie) i bardzo trudno je przetrenować , ja nie znam takiego przypadku.

Jesli chodzi o mnie to brzuch trenowałbym nawet codziennie ( zachowujac zdrowy rozsądek)

To spróbuj zrobić bardzo intensywnie łydki to zobaczysz co to szybka regeneracja.......
Ja po porządnym treningu tych partii mam zakwasy przez nawet 5 dni choć w teorii jest że niby 2-3 dni potrzebują na regenerację.

A co w brzuchu tez nie miałeś nigdy zakwasów???
Ja często mam w bokach i wtedy 2-3 dni przerwy od treningu brzucha.
A co dopiero codziennie go trenować.
Do przedramion się zgodzę bo na każdym treningu pracują a kaptur robi się raz na tydzień i nie próbuj częściej.

slim shady
28-07-09, 23:26
Jesli masz rzeczywiscie 13 lat to trening siłowy raczej nie ejst dla Ciebie.

Jest wiele innych sportow jakie mozesz wykonywac.