PDA

Zobacz pełną wersję : Spis Treningu dla 14 latka



edward3213
27-07-09, 20:30
Kto mi doradzi na wzór tego + jeszcze ćwiczenia, do dyspozycji
Ławeczka dostępne prawie wszystkie funkcje, (brak drągu), hantle

Poniedziałek: klata, biceps, barki
Wtorek:Plecy, Triceps, (tu nie wiem)
Środa:Wolne!!!
Czwartek:Klata biceps barki
Piątek:Plecy, Triceps, (tu nie wiem)
sobota:Wolne!!
ITD.


Mógł by mi ktoś podać co ćwiczyć w dane dwa dni oprócz brzucha i mięśni nóg, brzuch robię co drugi dzień ABS II, a jak się ćwiczy nogi to się nie rośnie.


Bardzo proszę, dajcie mi jeszczcze spis np.

Poniedziałek: klata biceps barki

spis:
klata: wyciskanie na ławeczce prostej, 5 seri 20,15,15,10,10
ITD.


Bardzo proszę o cały mój trening, oczywiście przed ćwiczeniem rozgrzewka + rozciągnięcie ( rozgrzewam się na worku)

Mam 14 lat no i mam dużo wolnego czasu.

blood in blood out
27-07-09, 20:37
za młody jestes na trening siłowy

Jeśli juz to:

Pon- klata barki triceps
wt- nogi plecy biceps

pierwsze słysze ze od treningu nóg sie nie rośnie - ale moze jestem starej daty a współczesne szkolnictwo, po tylu reformach, kształci samych geniuszy:)- bez obrazy

edward3213
27-07-09, 21:26
ok dzięki przyjacielu a dało by radę jakiś spis treningu, jak go wykonywać ile seri i powtórzeń? i jakiś trening zamiast nóg i brzucha, i czy ćwiczyć tak:


Pon- klata barki triceps
wt- nogi plecy biceps
śr-wolne
Czw- (To samo co w poniedziałek)
Piątek- (to samo co wtorek)
Sobota-( odpoczynek)
Niedziela (To samo co w poniedziałek)

ITD. czy więcej odpoczynku czy jest dobrze?

Siena8
27-07-09, 21:32
Po pierwsze, poszukaj a znajdziesz nikt planu za ciebie nie ułoży

Po drugie, skąd Ty to wziąłeś że od treningu nóg się nie rośnie? BZDURA, bez treningu nóg NIE rośnie żadna inna partia mięśniowa :)

Po trzecie, jesteś jeszcze bardzo młody, więc jak już będziesz układał trening to głównie z wykorzystaniem własnego ciała [podciągania, pompki itp]

Po czwarte, fajnie ci to wyszło :D
poniedziałek klata barki triceps, Czwartek to samo, niedziela to samo a później 24h przerwy i znowu to samo :D
Jak się tak martwisz o przyrosty to przy takim treningu możesz sobie całkowicie odpuścić siłownie ;) Mówię poczytaj coś w internecie/na forum na temat splitów [bo jak widzę tego typu plan wybrałeś] ułóż własny plan i dopiero wtedy Ci doradzimy

pozdro i pamiętaj że na 14latach życie się nie kończy ;) i na poważny trening jeszcze będziesz miał czas

a pierwsza moja rada to sobie rozłóż tak trening na przykład (bo kombinacji jest baardzo dużo)
pon - nogi barki
śr- klatka
pt-plecy
ndz-triceps, biceps

Oczywiście to tylko jeden z przykładów :)

Lebron16
28-07-09, 07:25
pozdro
podałem Ci koleś dobry plan itp, a Ty dalej swoje, bez ogolnorozwojowki taki plan ze ja bym nawet nim nie robił, prędzej się za*e*iesz nim do czegoś dojdziesz
niestety - 14 lat robi swoje , sie nie słucha :yawn:

D3
28-07-09, 08:46
Podział jest ok. Nie przesadzaj z ciężarem. Rób tak:
Pon- klata barki triceps
wt- nogi plecy biceps
Śr - przerwa
czw - klata barki triceps
pt - nogi plecy biceps
sob - przerwa
nd - przerwa

Beggi
28-07-09, 09:02
Mógł by mi ktoś podać co ćwiczyć w dane dwa dni oprócz brzucha i mięśni nóg, brzuch robię co drugi dzień ABS II, a jak się ćwiczy nogi to się nie rośnie.

Ja ćwiczę nogi i rosnę mało to biorę kreatynę czego nie radze w tym wieku i był podał swój wzrost.
Ja tam się nie znam sam zaczynam ćwiczyć dopiero
Nie obciążam tylko kręgosłupa i nie ćwiczę pleców
Plecy-drążek tylko i tp.
Kaptura już nie wspomnę