PDA

Zobacz pełną wersję : Kulinaria



mateusz422
27-07-09, 13:29
Witam,

Chciałbym dodać jedną i naprawdę sensowną propozycje. Mianowicie każdy z nas robi sobie dajmy na to jakieś koktajle, desery itp. Przy tym każdy by mógł się pochwalić swoimi daniami, dobrymi daniami. Proszę do rozwagi to bo naprawdę jest nad czym. Pozdro.

ciaastek91
27-07-09, 13:35
przeciez jest taki dzial.

mateusz422
27-07-09, 13:37
Gdzie ? Podaj najlepiej link aby udowodnić.

sts
27-07-09, 13:38
Gdzie ? Podaj najlepiej link aby udowodnić.

wejdź do dział dieta tam masz poddział
Kulturystyczna książka kucharska
http://e-kulturystyka.info/forumdisplay.php?f=34

mateusz422
27-07-09, 13:41
Ale mi nie chodzi aby układać diety itp. Tylko mi chodzi jakie masz znajomości kulinarne. Jakie dania lubisz sobie robić co z czym sobie łączysz coś takiego.

ciaastek91
27-07-09, 13:49
jaki ziomek, no wez sie ogarnij, zobacz jaki jest tytul tego poddzialu do ktorego dal ci linka sts!
Kulturystyczna książka kucharska!
i wlasnie tam ludzie wrzucaja przepisy na danie ktore sobie robia!

mateusz422
27-07-09, 13:55
Pierwszy raz nie jestem na tym forum i wiem jaki jest tytuł ale gościu ani razu nie spotkałem się żeby jakiś koleś zarzucał temat typu mój koktajl czy coś takiego. Tylko cały czas Dieta na mase, dieta na redukcje, itd itd. Czaisz? I nie rzucaj na wiatr słów i nie obrażamy się zarzuciłem ten temat nie po to by nabić post.

Tomi!
27-07-09, 14:13
Przeca w tamtym temacie Russel co chwile zarzuca jakimś ciekawym pomysłem na jedzonko..

sts
27-07-09, 14:26
Pierwszy raz nie jestem na tym forum i wiem jaki jest tytuł ale gościu ani razu nie spotkałem się żeby jakiś koleś zarzucał temat typu mój koktajl czy coś takiego. Tylko cały czas Dieta na mase, dieta na redukcje, itd itd. Czaisz? I nie rzucaj na wiatr słów i nie obrażamy się zarzuciłem ten temat nie po to by nabić post.

to wchodź kur** do poddziału książka tam niema tematów dieta na masę ty wchodzisz tylko do działu dieta to tak tam masz a jak wejdziesz do tego poddziału to tam masz przepisy koktajle ludzie tam podają no ja pier**** ogarnij trochę.

(no nie wytrzymałem)

ciaastek91
27-07-09, 14:27
Pierwszy raz nie jestem na tym forum i wiem jaki jest tytuł ale gościu ani razu nie spotkałem się żeby jakiś koleś zarzucał temat typu mój koktajl czy coś takiego. Tylko cały czas Dieta na mase, dieta na redukcje, itd itd. Czaisz? I nie rzucaj na wiatr słów i nie obrażamy się zarzuciłem ten temat nie po to by nabić post.

dobra, mowisz, ze nikt nie wrzucil tematu moj koktajl, no to prosze:
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=19841

mateusz422
27-07-09, 15:44
to wchodź kur** do poddziału książka tam niema tematów dieta na masę ty wchodzisz tylko do działu dieta to tak tam masz a jak wejdziesz do tego poddziału to tam masz przepisy koktajle ludzie tam podają no ja pier**** ogarnij trochę.

(no nie wytrzymałem)

Gó***o mnie to obchodzi że nie wytrzymałeś i sam się lesz***u ogarnij.

mateusz422
27-07-09, 15:46
dobra, mowisz, ze nikt nie wrzucil tematu moj koktajl, no to prosze:
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=19841

Gościu co to za problem zrobić koktajl mi chodzi o dania porządne typu sałatka z ryżem i coś tam. (Mieszanina składników). Wy to rozumiecie ?


Zamykam posta

sts
27-07-09, 15:50
Gościu co to za problem zrobić koktajl mi chodzi o dania porządne typu sałatka z ryżem i coś tam. (Mieszanina składników). Wy to rozumiecie ?

ty nadal nie rozumiesz że to wszystko jest? nie prowokuj bo to żałosne poczytaj i powodzenia nie spinaj się chyba się nie rozumiemy.

lovelas69
27-07-09, 15:54
hehehe ciekawa rozmowa :smile:

sts
27-07-09, 15:56
hehehe ciekawa rozmowa :smile:

no ciekawa bo to wszystko jest a on że niema nie wiem może czegoś nie ogarniam?

DemonWojny
27-07-09, 17:30
lovelas ty małpo przestań mi spamować skrzynke bambusie

007
27-07-09, 17:31
http://data.lustich.de/bilder/l/13971-fahrrad-gegen-baum.jpg

sts
27-07-09, 17:32
dokładnie bo wszystko podane jak na tacy a tu nadal marudzi

Demon po co tu piszesz takie rzeczy pogadaj se z nim nas to nie obchodzi pzdr.

DemonWojny
27-07-09, 17:45
jasny gwint bo nie umie tego zablokowac a mi pisze pajac pisalem mu zeby sie odwalil ale pewno on mi ignoruje jakies wiadomosci prywatne i teog nie widzi

sts
27-07-09, 17:49
po co te słowa "pajac" jeśli tak jest to olej to proste a nie ciągniesz i rozpowszechniasz dalej.

lovelas69
27-07-09, 18:58
lovelas ty małpo przestań mi spamować skrzynke bambusie

OkoDemona mówisz, że powinienem się leczyć i przestać do ciebie pisać... hahha
a sam pierwszy do mnie piszesz na PW hehehe i nie mogłeś/możesz przestać...
musiałem ci powtarzać to parę razy

hehehe coraz to ciekawsze rzeczy czytam... :)

proszę o to dowód jak chłopak przedłuża sobie penisa pisząc do mnie:


Pierwszy post data 26.07.2009 z godziny 14:36

nie jestem wcale Fehem i nie pierodl chcialem ci powiedziec ze zachowujesz sie jak dzieciak mam mlodszego brata co sie podobnie zachowuje jak ty tyle ze on ma 14 lat, wstydz sie facet na silownie chodzisz a tak sie zachowujesz, a mowia ze silownia kształtuje psychike, tobie chyba skrzywiła


Moja odpowiedź data 26.07.2009 godz. 15:22

możesz mi pogadać do dupy...
swoje żale wylewaj na młodszym bracie
żegnam

Twój kolejny drugi post data 26.07.2007 z godziny 17:58

nie wylewam swoich żali ale po prostu nie spotkalem jeszcze takiego czlowieka jak ty. idz do psychologa to na prawde nic takiego wiele ludzi mających problemy tam chodzi

Moja odpowiedź data 27.07.2009 z godziny 7:04

heheh i na chuj piszesz do mnie...
żegnam

Twój kolejny trzeci post data 27.07.2009 z godziny 7:45

bo to sie kurwa leczy pojebie

Moja odpowiedź data 27.07.2009 z godziny 8:08

hehehe buraku, pojeb to mów do starego ode mnie odbij :twisted:
na chuj do mnie piszesz ? lepiej ci ? ulżyło ? kurwa ale polewkę mam z ciebie hahha
i coś mi się wydaję, ze leczenie to tobie by się przydało kaleko emocjonalna

Twój kolejny czwarty post mimo tego, że mówiłem żebyś już do mnie nie pisał ale Ty dalej swoje. Data 27.07.2009 z godziny 10:07

dobra chcialem ci pomóc cipko nie to spierdalaj, ale zastanow sie czemu wszyscy jebią akurat ciebie coś musi być z tobą nie tak.
niezla ciotka z ciebie od razu na starych wrzucac mam nadzieje ze cie tam gnoją w miescie nożowników
btw na avatarze masz zjebaną klate

Moja odpowiedź data 27.07.2009 z godziny 13:36

ssij słonego leszczu :twisted:

P.S Więc nie wiem o co się spinasz jak sam zacząłeś bezsensu do mnie pisać a teraz zgrywasz niewinnego i że jeszcze spamuje Ci skrzynkę. Wychodzi na to, że nie udało ci się być fajnym.
Pozdrawiam

lovelas69
27-07-09, 19:04
a mi pisze pajac pisalem mu zeby sie odwalil
masz zwidy bo nigdzie tak nie pisałeś, tylko ja to powtarzałem ale nie mogłeś odpuścić :smile:

P.S W ogóle po co się ciśniecie do mnie jak później wylewacie żale w każdym temacie...
pozdrawiam

ciaastek91
27-07-09, 20:03
lovelas kurwa, wejdz ich w chuj ze swoim wszechobecnym spamem, musisz kazdy temat zasmiecac swoimi watami do innych?

kogo to obchodzi co ci on pisal w privach, chcecie sobie jechac, to sobie jezdzicie, ale dalej na priv.

masz 1600 postow, z czego 1500 to spam i pojezdzanie po ludziach, ktorzy wrzucaja fotki w galerii. ty chyba serio masz jakies kompleksy.

sorry za offtop, ale ten czlowiek mnie momentami wyprowadza z rownowagi.

lovelas69
27-07-09, 20:08
no i po co robisz ten spam... już mówiłem chcecie sobie pogadać zapraszam na PW ale nie wylewajcie za każdym razem sowich żali w każdym temacie...
macie problem to po prostu nie piszcie ze mną i do mnie. Tyle w temacie
i z tymi postami to Cie fantazja poniosła
pozdrawiam

ciaastek91
27-07-09, 20:16
ja robie spam, czlowieku zobacz kto pierwszy napisal w tym temacie posta nie na temat.

pisalbym do ciebie pw jakbym sie chcial z toba wymiecic pogladami na temat kulturystki, ale niestety nie jestes osoba, ktora moglaby mi zaoferowac jakas pomoc w tej dziedzinie, wiec nie mam o czym z toba rozmawiac.

a jakies twoje smieszne teksty, ktore kierujesz do innych uzytkownikow w ogole mnie nie interesuja.

lovelas69
27-07-09, 20:21
mnie również nie interesują dlatego nikt nie będzie mi wmawiał, że komuś spamowałem na skrzynkę, to gwoli wyjaśnienia. Więc skończ się spinać jak reszta i zajmij się innym rzeczami... nie interesuje Cię więc na co i po co się wypowiadasz. Odpuść i odpuście sobie wszyscy z ciągłymi żalami do mnie. Po prostu nie piszcie w moją stronę i każdy będzie szczęśliwy.
The end

sts
27-07-09, 21:58
Ciastek tu ten demon się zaczął go czepiać spamować w tym temacie.

DemonWojny
27-07-09, 22:32
okodemona to se do twojej starej cyganki gadac a nie do mnie, ja mam nick demon wojny ANAL - fabeto
w ogole niezle pojechales z tymi privami jebany inspektor gadżet to jakies klamstwa, niech se admini sprawdzą jak to bylo to ty mnie wyzywales ale nie bede tego tu umieszczal bo mam swoj honor padalcu

ciaastek91
28-07-09, 00:20
moze i demon zaczal sie czepiac, ale spamowac zaczal lovelas.

mogl na te zaczepki nie reagowac, ale oczywiscie nie, lovelas jak gowniarz, ostatnie slowo musi nalezec do niego.

lovelas69
28-07-09, 01:58
niech se admini sprawdzą jak to bylo
oczywiście, że mogą sprawdzić admini i jeśli napisałem jakąkolwiek nie prawdę proszę o bana, bo nikt nie będzie jakieś bezpodstawne oszczerstwa wysnuwał na mój temat... napisałem to tylko po to żeby pokazać, że w 100% kłamiesz, i bezsensu wypisujesz takie głupoty, że spamuje, że zaczynam do Ciebie pisać, kiedy każdy może przeczytać jak było na prawdę.
Mówiłem tyle razy, żebyście skończyli z jakimiś publicznymi zaczepkami ale wy dalej swoje, bo ciągle jest to w modzie powrzucać lovelasowi, i fajnie napisać coś na niego żeby każdy to widział. Wtedy będzie respekt u innych, uznanie w oczach. Zapraszam na PW, bo bez sensu każdy temat spamować takim shitem.

P.S OkoDemona jeszcze się zapierasz, że to nie prawda... zero szacunku.

DemonWojny
28-07-09, 08:06
P.S OkoDemona jeszcze się zapierasz, że to nie prawda... zero szacunku.

no i czy to nie jest prowokacja ;/ ?
specjalnie padalec przekręca mój nick

wojtas3
29-07-09, 11:40
lovelas69 litości :pray: w dupie to miej co inni do ciebie piszą dlaczego ty się ty tym przejmujesz?