PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna 0,03g/kmc



metadon
27-07-09, 12:25
Jak w tytule:yawn:
Czy branie krety w takiej ilości ma jakies dzialanie anaboliczne?bo slyszalem, ze w takiej ilosci to raczej jako antykatabolik...dlugo mozna w ten sposob jechac?i czy trzeba zrobic prerwe przed cyklem 10g dziennie?
Nie ukrywam, ze najbardziej by mi zalezalo na szerszych wypowiedziach Fallenursusa i Molder Dista bo w ktoryms temacie poruszyli oni dosc podobna kwestie...

MolderDist
27-07-09, 18:24
Taka dawka jest ustalona dla tych co chcą stosować kreatyne bez przerwy, nawet kilka miesięcy.

Jeżeli jesteś na cyklu to zrób przerwy taką jak cykl i możesz próbować stałej dawki.

Znam ludzi, którzy tą metode chwalili i na nich działa lepiej niż cykliczne dawkowanie kreatyny, musisz sprawdzić na sobie i sam wysunąć wnioski.

fallenursus
28-07-09, 01:07
Taka dawka jest ustalona dla tych co chcą stosować kreatyne bez przerwy, nawet kilka miesięcy.

Jeżeli jesteś na cyklu to zrób przerwy taką jak cykl i możesz próbować stałej dawki.

Znam ludzi, którzy tą metode chwalili i na nich działa lepiej niż cykliczne dawkowanie kreatyny, musisz sprawdzić na sobie i sam wysunąć wnioski.

niom tak to jest ..znowu mnie nakryli ze zamiast pracowac to siedze na forum i odlaczyli neta w pracy, a z komory sie dosc beznadziejnie pisze po polsku ,wiec TYLKO DLATEGO MOLDER Z TA ODPOWIEDZIA BYL PIERWSZY:twisted:

p.s. chlop ma racje. ja teraz biore jedna dawke bodajze 3g. polece na tym do nastepnego cykla na na zime.przy cyklu odpowiednio zostanie zwieszona na 15g. jzu tak robilem i powiem ze roznicy nie widzialem.albo byla tak mala ze niepamietam.

slim shady
28-07-09, 23:36
Ja stosowałem 5 g przez dłuzszy czas i byłem zadowolony, znajomy stosował własnie 0,03 i był strasznie nie zadowolony a jechał dosc długo ta metoda. Sam myslałem o takim sposobie suplementacji ale doszedłem do wniosku ze organizm moze przyzwyczaic sie do kreatyny i pozniej bardzo słabo na nia reagowac. Ale jw to kwestia indywidualna, jednemu da oczekiwany efekt innemu niekoniecznie.