PDA

Zobacz pełną wersję : 63 miesiące.....



2strongman2
27-07-09, 11:19
Bo ja Kocham ćwiczyć.......

KUBCYK
27-07-09, 11:27
kozacko
tylko podaj wymiary i co brałeś?

NeverLetGo
27-07-09, 11:54
mi też sie podoba... chociaż barki bym troche przytyrał bardziej...

2strongman2
27-07-09, 11:56
wzrost 175 cm
waga ok 77 kg
pas ok. 77 cm
biceps ok 41 cm
klata ok. 115 cm

nic nie brałem

2strongman2
27-07-09, 11:58
tez uważam że barki mam słabe ... ale pomału i też będa dobre ... może daltego są słabe bo klata dobra :P

Aponax
27-07-09, 12:06
a plecy i nogi ? jak narazie to jest dobrze ale za malo masy jak dla mnie :].
wiek ?

2strongman2
27-07-09, 12:20
20 lat za pare dni :), musze poszukać ...

2strongman2
27-07-09, 12:25
nogi znalazłem

2strongman2
27-07-09, 12:26
maetamorfozy od 63 kd do 98 kg i do 77 kg

2strongman2
27-07-09, 12:35
plecy ale nie pamiętam jaki wtedy staż miałem .... ja zrobie aktualne to wstawie

hans87
27-07-09, 12:37
wzrost 175 cm
waga ok 77 kg
pas ok. 77 cm
biceps ok 41 cm
klata ok. 115 cm

nic nie brałem

zupełnie nic nie brałes? zadnej kreatyny albo chociazby białka?

2strongman2
27-07-09, 13:21
nic , dodam jeszcze, że nie pije i nie pale tylko ciezko ćwiczę bo wiem żę dobry trening z czasem przyniesie rezulaty a "czas i tak upłynie " zamierzam całe życie ćwiczyć .... hehehehe więc głupota by było dla mnie branie czegokolwiek
z mojego punktu widzenia to jest tak : nie wchodzi to siegasz po odżywki potem po koksy nie masz kasy juz to wszystko spada zostaje zdrowie zniszczone masz kase to jestes jeszcze wiekszy pewnego.... ale to pewno momentu bo nie można rosnąc w nieskonczonośc to sprawi że będziesz jak potwór wygladał... umnie było tak zacząlem cwiczyć wchodzi wszystko pieknie ale po 2 miesiacach spałiem miesnie zamiast 75 kg podnosic spadłem do 65 kg ale! nie wzialem nic poradzilem sobie bez niczego z pierwszym "spadkiem " Dziś mam mocną psychikę i umiem sobie radzic dobrze ze spadkami formy ale z brakiem efektow ... przez 63 miesiące widzialem wielu takich co brali odzywki omki tescie itp oni przestali cwiczyc ja cwicze i nie widac juz po nich nic .... ćwicze dla siebie bo to Kocham , na siłke zawsze moge iśc pobyc sam rozładować stres i poczuć sie lepiej , to siłownia nauczyła mnie dyscypliny wytrwałosci dzis wiem że jesli czegoś bardzo zapragnę to osiagne to ... czasami sie zastanawialem jakbym wygladał gdybym brał coś chociaż odzywki, ale nie żałuje tego że nie brałem jestesm z tego dumny tak samo jak z tego że nie piję alkoholu, cwicze już 63 miesiące i uważam że jak na taki staż to słabo wygladam, ale umiem docenić to co osiągnełem bo i tak jest lepie jniz zanim zacząlem ćwiczyć .... zadam wam pytanie ile osób znacie co po roku czy 2 cwiczen wyglada lepiej odemnie pewno znajdzie sie troche ? ale ja cięzka prace włożylem w to aby to osiągnać, to jest jak z grami komputerowi większa satsfakcja jest jak się przjedzie grę bez kodow ... Ja poprostu Kocham cwiczyć kocham siłownie móglbym na nie umrzeć .....

Tomi!
27-07-09, 13:25
szacuneczek! :rockon:

lovelas69
27-07-09, 13:47
gratuluję wytrwałości...

jaca666
27-07-09, 13:53
Ładna rzeźba!!!
Na plus: biceps,brzuch,klata
Na minus: barki i uda
Ogólnie sog.

2strongman2
27-07-09, 13:59
uda wole mieć mniejsze a lepiej wyrzaźbione miałem już 70 cm w udzie i cieżko mi sie chodziło, udo o udo opciera a po za tym większośc zwykłych dzinsow zaciasna w sklepie a teraz mogę spokojnie chodzić w takich :)

lovelas69
27-07-09, 14:01
70 ? :) no to sporo miałeś

Kreta
27-07-09, 14:07
A diete miales czy bez leciales bo jestem ciekawy?

lovelas69
27-07-09, 14:15
lovelas czy jako sluzba zdrowia nie odnosisz wrazenia ze ktos tu ma pewne sklonnosci do konfabulacji??????
175cm i 70cm w udzie no no pieknie:sick:

heh... zastanawia mnie skąd wiedziałeś :smile: ale nie mówię tego głośno bo znowu będą płaczki płakać na forum...

P.S Ze zdjęć wygląda ciekawie...
70 cm w udzie jesteś Hardkorem :smile:
pozdro

2strongman2
27-07-09, 14:15
175 cm 98 kg wagi udo 70 cm samo rosnie na tluszczu .... 175 cm 77 kg 60 cm udo .....

lovelas69
27-07-09, 14:17
łooo pociągnąłeś wagę ładnie ? 98 kg :) byłeś kiedyś grubaskiem ?

2strongman2
27-07-09, 14:19
Jak masę robiłem to żarłem wszystko co popadnie i to dużo a teraz na rzeżbie to mniej tłuszczy i osttni posiłek o 19 przed treningiem to nie powiem bo sie kładłem czasami głodny ale z pasa spadłem z 92 cm w pewnym momencie nawet do 75 cm teraz mam wakcje to troche siły zrobie i z 2-5 kg masy a potem na studiach to rzeżba 9 miesięcy znowu

lovelas69
27-07-09, 14:21
ale jakąś konkretną dietę redukcyjną miałeś ? jeśli tak to przedstaw jak możesz, że z 98 kg na 77 kg spadłeś :twisted: ?
Gratuluję :smile:

2strongman2
27-07-09, 14:25
trochę tak

2strongman2
27-07-09, 14:31
frytki przestalem jeść a duzo jadłem, miej mleka pije no i trening wazny dużo powtórzen i krótssze przerwy i brzuch zacząlem ćwiczyć ale ważna rzeczą jest według mnie aby jeść kilka godzin przed snem ostani posiłek rano wstaje głodny i jem dużo ... od ok 18 miesięcy robię rzeżbę wystarczy w ciągu 1 dnia zgubić 100 gram a w ciągu 300 dni wychodzi 30 kg ! w ciągu ponad 5 lat od 63 kg tylem do 95 potem spadałem do 82 kg i znowu do 98 kg i do 75 kg obecnie około 77 kg jaki sens ? w takiej redukcji ? i masowaniu potem ? a to taki że mająć 77 kg dziś wygładam znacznie lepiej niż kiedyś jak miałem 77 kg i jestem wiekszy czyli więcej mięsni a mniej tłuszczu , bo jak wiadomo wga wadze nie ronwa tak samo jak obod obwodowi w sensie wizualnym ! !!

2strongman2
27-07-09, 14:37
obecnie ok 135 kg na klate (rekord 160 kg) , barki ok 85 kg( rekord 100kg) słabo wedug mnie , bicepsy mam nadal bardzo mocne bo pomimo spadku wagi są obecnie silniesze ostatnio ćwicze na siłe na biceps to na łamanym biore 72 kg bardzo zarzucajac 5x5 a hantlem 35kg o kolano na 7 ruchów , staram sie rozrywać mięsnie aby potem sie zregenerowały jescze silniesze poprsou przyzwyczajam je do bardzo duzych ciezarow , martwy cia kiedys 200 kg teraz nie cwicze , przysioad było 140 kg cwiczylem ostatniuo nogi ale kolano sobie rozwaliłem grając w piłke .... i mam przerwe na nogi .... drązek nadchwytem bardzo dovra technika 14 powtórzen

2strongman2
27-07-09, 14:39
najwięcej to na klatę treningow zrobiłem terz robie siłe to wczoraj policzylem ze 5 razy w tyg na klate ćwiczyłem efekt 4 kg siły ! coś pięknego :) normalnei 3 kg na miesiąc dla mnie to dużo jak ćwicze na siłe ale że bardzo dawno siły nie robiłem i od poł roku na płasko nie podnosiłe m na klate to może daltego tak dobrze wchodzi

BoloYeung
27-07-09, 14:52
no ładnie , popraw tylko bary i bedzie jeszcze lepiej

ciaastek91
27-07-09, 15:09
nie ma lipy, szalu tez nie ;p

sila imponujaca jak na gabaryty.

ale pozowac to ty nie umiesz ;p

hans87
27-07-09, 15:23
po takim stazu to mozna uwierzyc ze doszedles do takiej formy bez odzywek. Pewnie genetyke tez masz dobrą. Jak mozesz to napisz nam swój plan treningowy.

johnni
27-07-09, 15:54
jak na ponad 5 lat to baaardzo słabo :s nie wiem czym sie tutaj zachwycać w 5 lat można wyglądać 100x lepiej.

2strongman2
27-07-09, 15:57
obecnie plan na siłe ktorym ćwiczę
1 dzień klata : cieżar xxx prawie rekord obecnego wycisku chociaż staram sie zrobić maksymalna ilośc seri po 1 ruchu obecnie to jest tak 1 dzień 2X1Xrekord obecny plus brzuch na drązku 5 seri max ruchów
2dzien biceps 5X5X łamny gryf nadgarstki nie bola tak , a potem klata i przewaznie jest 4X1 X cięzar z 1 dnia
3 dzień barki 5X1X rekord obecny
1 dzien
2 dzien
3 dzien
czasami zmieniam kolejność że najpierw robie biceps w 1 dniu a potem kalte iklate na 2 serie a w 2 dniu robie sama klate tym samy ciezarem co w 1 dniu tylko ze juz na 4 serie po 1 ruchu no
no i jak narazie wchodzi dokładam co 2 kg na trening jak na wczesniejszym trenigu mailem klata 4X1Xrekord biceps 5X5 rekord barki 5X1Xrekord i jak narazie wchodzi siła najbardziej na klate :) ale musze dodac ze prawie nic nie robie w ciagu dnia siedze przsed kompem a potem wieczoram na silke moge sobie pospac długo i jest regeneracja . miesnie rozrywane, mały wydatek energi ,szybka odbudowa zniszczonych włokien,
Zasada jak wchodzi to nie zmieniam nic
robie brzuch aby go nie zatluscic chodz lepiej by było przy sile nie robic brzuchu

2strongman2
27-07-09, 16:09
plan na rzeżbę w okrojonym skrocie
1 dzien : barki 20 seri plus brzuch
2 dzien : plecy 20 seri plus 2 cw na biceps po 5 serii
3 dzień : klata 20 seri plus brzuch
4 dzien : nogi 20 seri
5 dzien: biceps 20 seri
6 dzień : tricpes 20 seri plus brzuch na brzuch 2 albo 1 cw po 5 serii

2strongman2
27-07-09, 16:10
no i 7 dzien : wolne ::)

2strongman2
27-07-09, 16:11
a na masę planu nie pamietam jakim jechałem bo to było jakies 1,5 roku temu albo i 2

2strongman2
27-07-09, 16:16
gdy pierwszy raz zrobiłem 1 tydzien treningu na rzezbe ktory trwał 6 dni podrząd a było to w parździerniku 2008 roku to czułem że jestem na skraju wyczerpania ostatniego 6 dnia się tak czułem ale poźniej byłu już coraz lepiej ..... kwestia przyzwyczajenia ( nie spałiem miesni nie przetrenmowałem się )
przez ponad 5 lat 3 razy krew znosa mi tylkoi poleciała jak ćwiczyłem .... "lekkie" przemęczenie heheheh.....

Adamos1
27-07-09, 17:04
6dni w tygodniu troche duzo ale to juz chyba trening dla bardziej wytrzymałych jak dla mnie imponujące nogi

dzbanekzwd
27-07-09, 21:00
Wymiatasz zajebista sylwetka!

Sosna91
27-07-09, 21:34
sylwetka bardzo ładna, przy nie wielkiej wadze na plaży pewnie ładnie sie prezentuje.

jeśli chodzi o staż no to jak na 5lat to masz racje troche sie sytuacja zmienia lecz jeśli na prawdę nic nie brałeś to respect. ja bym nie wytrzymał ;]

hans1237
27-07-09, 23:16
ludzie ja wam powiem ze jade na sucho i co uwierzycie?moze jedzie a moze sie nie przyznaje,pamietacie damiana wiatrowskiego?????no to tyle w temacie czystosci,a ja mam wątpliwosci co do siły a dokładnie do bicepsa o kolano???shok łapka 40cm i taki power?77 kilo wagi i 160na ławce?tez cos duzo?masa do siły a siła do masy mi tu sie kolorowa zdaje......ale jesli wszystko prawda to szacun,tylko jak tu jestem na forum juz nie raz sie takie na sucho ludzie przewijały.....

Tomi!
28-07-09, 00:22
hans, jak na moje to za bardzo intrygi szukasz.. jeżeli typ bajeruje, to tylko samego siebie.. bo kto tak naprawdę się tym przejmuje?

co do ziomka co pisał że jak na 5-cioletni staż to lipa.. hej, autor tematu zaznaczył że bez odzywek jedzie.. a jesli to prawda to wielki sukces, nie tylko w sensie sylwetki..

lovelas69
28-07-09, 02:15
hans dobrze prawi ale tego nie dojdziemy. Każdy organizm jest inny i każdy ma inną wyobraźnię... nie będę mówił czy na 5 lat dobrze czy nie. Po prostu jest fajnie ale zdjęcie gdzie jest niby metamorfoza to totalna kaszana... bo są tam same foty głowy itp. :smile:

hans1237
28-07-09, 05:32
eee intryga to takie mocne słowo.....poprostu nie ufam bezgranicznie bo jakis czas juz trenuje i wiem czym to sie je o!

Jolly
28-07-09, 08:20
ludzie ja wam powiem ze jade na sucho i co uwierzycie?moze jedzie a moze sie nie przyznaje,pamietacie damiana wiatrowskiego?????no to tyle w temacie czystosci,a ja mam wątpliwosci co do siły a dokładnie do bicepsa o kolano???shok łapka 40cm i taki power?77 kilo wagi i 160na ławce?tez cos duzo?masa do siły a siła do masy mi tu sie kolorowa zdaje......ale jesli wszystko prawda to szacun,tylko jak tu jestem na forum juz nie raz sie takie na sucho ludzie przewijały.....
160 na klate brał jak miał 98kg, 135 jak zgubił 30...

Co do sylwetki to elegancka. Mało masy, ale wszystko ładnie wyrzeźbione.

NeverLetGo
28-07-09, 09:16
dokładnie... jak na 5 lat sylwetka bardzo ładna...

bo te 5 lat trzeba jeszcze silna wole mieć i wytrwać bez wiekszych melanży np. :evil:...

p.s. kolega co napisał, że przez 5 lat można wyglądać 100x lepiej niech pochwali nam sie jak mu stuknie taki staż... umieram z ciekawości... :lol:

2strongman2
28-07-09, 11:49
Drodzy koledzy poprzeczytaniu waszej dyskusji powiem wam tak : Ja wierzę w siebie, wierzę że cięzki trening zawsze przyniesie pożadany efekt, WĄTPIE w to czy chodziaż ktoryś z was ma chodź trochę takie srece i zawziętość do treningów co ja. Wyrzeknijcie się papierosów, alkoholu , imprez po nocach a wtedy może coś zrouzmiecie.... Nie wiem do końća czym wasze nie dowierzanie jest spowodowane ? chyba tym, że sami jesteście nieczyśći i nie umiecie przyjąć że ktoś może osiągnąc relatywnie rzecz biorac dość dużo bez koksów itp Uważam rózniez, że mało widzieliście na siłowni .... Chcecię jeszcze trochę "bajerowania"? Proszę zaczynałem od 26 kg na klatę skończyłem jak narazie na 160 kg, aby było ciekawiej to dodam że wyciskam sam, mam niska ławeczkę raz mnie przygniotło 153 kg i wstałem z tym !!!! tak normalne jak sie wstaje z lawki tylko że z sztanga ważaca 153 kg( lata praktyki od 26 kg tak sobie wstawalem .... ! raz miałem poważna kontuzję, a mianowice tęteniće na prawym bicepsie rozwałiem krew leciało jak zwęża po 1,5 miesiaca przerwy przymuswoej :( ćiczyłem na biceps prawa ręka o kolano 5 kg ! a na bicepos wczesnie jechałem ok 26 kg ale za kązdym ruchem ćwicząc mowilem w myślach, że ja to odrobię ... czas upłynał i ja to odrobiłem !z nawiązką .... mam cel żeby 1 pażdziernika wziąść 40 na biceps o kolano i jakies 72 kg sztanga prostą i ja to zrobię!!! a co do moich 160 kg przy wadze 98 kg to jest słaby wynik ! znam kolesia co wazyłe wtym okresie 103 kg i bral 210 a miał18 lat ! zawodowy kulomiot !
jak miałem 98 kg wyciskałem 160 kg a w łapce miałem 4,5 cm

Na siłowni i po za nią musiałem wielu ludzi przkonywac, że nic nie brałem najbardziej denerwowali mnie tacy co się mądrzyli i w dodatku niby ćwiczą" 2 lata" .... co ja będę dyskutowal z nimi skoro oni mimo swego stażu nic prawie nie wiedzą . nie żebym był najmąrdzejszy ale moje doświadczenie daje mi dziś taka możliwość żę jestem panem swojej wagi ? mam przytyć ?schudnąc? Siłe zrobić ? biceps powiekszyc? żaden problem? ale muszę mieć trochę czasu a nięzka prace.... Ilu z was krew leciało na treningach ? ilu z was miało mroczki przed oczami ? ilu z was mięsnie klatki piersiowej "bola" prawie że po każdym treningu ? ilu z was nigdy nic nie brało? ilu z was nie pije alkoholu i nie pali paierosów ? spełnijcie wszytskie kryteria i cwiczcie a przkonacie się że będziecie wilecy zarowno fizycznie jak i psychicznie, dawajcie na każdym treningu z siebie wszystko, wkazdy ruch wkładjcie serce i cala wytrwałośc jaką macie !!! Jest to bardzo trudne do wykonania nie zawsze mi się to udaję, zdarzają sie trenigni że mam ochote rzucic to wszystko i iść z siłowni do domu, zdarzaja sie trenigi że sie obijam nawet ! ale ja tak czy inaczej KOCHAM ćwiczyc!

2strongman2
28-07-09, 11:51
ręka po kontuzji i biceps robię na łamanym 68 kg dziś 72 kg łapa spadła z 44,5 cm na 41 cm ! siła została ...

2strongman2
28-07-09, 12:01
część mojej siłowni , obecnie mam ok 250 kg obciązania 1 gryf długi i krótki, oraz łamany 3 pary hantli , drazek wyciąg i ławeczkę do brzuszkow

2strongman2
28-07-09, 12:03
a no i icegły to nimmi ćwiczyłem do 78 kg na katę:P, cegły plus zbrojony 2 metrowy prent jako gryf :P

marcin001
28-07-09, 12:13
Kurwa 5 lat i zero alkoholu?? Imprez?? odżywek?? Szacun Gościu:)) Gdyby wszyscy tak się do tego zabierali.....

spike
28-07-09, 12:43
nom to jest postawa

lovelas69
28-07-09, 13:13
nie no fajnie, gratuluję wytrwałości i silnej woli... ale też nie można przedkładać siłowni ponad wszystko... czasem relaks inny niż siłownia też jest wskazany.
Pozdro

NeverLetGo
28-07-09, 14:18
co fakt to fakt... odreagować czasem trzeba...

2strongman2
28-07-09, 14:43
ale ja z natury nie lubię alkoholu , a po za tyn przecież mam dni wolne w ktorych odopoczywam ... na dsyki chodze czasami w piatki lub soobty a na trening troche wczesniej wtedy a w soboty to na 11 bo jak jestem tak gdzie sie ucze to w soboty z rana silak tylko czynna jest

hans1237
28-07-09, 15:39
kolega sie nie spina,widze ze wyjechalem na honor wiec go publicznie zwracam''PRZEPRASZAM'' ale co to ogólnej twojej gadki,nie pije nie imprezuje i czesto na siłce mam zacmienia przed oczami a zakwasy mam prawie zawsze wiec no nie mysl ze nie wiem co to trening na max.

janusz123
28-07-09, 15:44
Wyrzeknijcie się papierosów, alkoholu , imprez po nocach a wtedy może coś zrouzmiecie....

0o alkohol to podstawa
zrozumiemy chyba ze cos nie tak jest z nami xd

2strongman2
28-07-09, 16:06
hans1237 może i ćwiczysz na maxa nie wiem tego, ale jedna rzeczą się róznimy ja jestem czysty, nie skalany odżywkami itp a ty raczej nie ... twój opis że lepiej brac koksy niż zginąc z ręki koksa i stosunkowo mała siła jak na 30 miesięcy treningow i twoje BMI oraz nieproporcjonalność uda do bicepsu ... Bez dopalaczy nie umiesz ?

hans87
28-07-09, 16:45
co do hansa1237 to jego sprawa ze bierze. I tak szacunek dla niego ze potrafil sie przyznać.

strongman: rozumiem ze czasami cwiczysz na swojej siłowni a czasami na profesjonalnej? przy czasie rozpisz cwiczenia jakie wykonujesz na poszczegolne partie(z seriami i powtórzeniami). pozdro

2strongman2
28-07-09, 17:29
od niedawna ćwicze na profesjonalnej , tak to przez ponad 50 miesiecy na swojej własnej, teraz jestesm w domu to ćwicze na włsanej.

slim shady
28-07-09, 22:56
Witam wreszcie jest co oceniac ;)

Co pierwsze rzuciło mi sie w oczy to musisz dorzucic miesa do gory klatki zeby efekt był okazalszy

Twoj najwiekszy minus to barki, mysle ze to bład treningu i jakbys wrzucił swoja rozpiske na barki to mozna cos wspolnie poradzic ;)

No i łydki co prawda rozmiar proporcjonalny co do ud ale w porownaniu z rzezba z gornych partii to tak sobie. Musisz je bardziej podciac.

Zeby nie było to plusy tez napisze

Fajnie prezentuja sie Twoje łapy, moze rozmiar nie zabijajacy ale za to definicja i zyły wyszła Ci swietnie. Klatka ogolnie bardzo ładnie sie prezentuje choc jak pisałem wczesniej mogłbys dodac miesa u gory. I co wazne nie zaniedbałes brzucha, jest zarys i to sie liczy.

Przeczytałem gdzies zdanie ze robisz 9 miesiecy rzezbe, jesli to prawda to popełniasz bład, okres rzezby to max 12 tygodni u amatorow, zawodowcy moga pozwolic sobie na dłuzszy okres dzieki farmakologii i wielu innym czynnikom. Pewnie zaduzo miecha straciłes.

Chciałbym zobaczyc terazniejsze zdjecie Twoich plecow

Powinienes zajac sie masa ale tej czystej jakosci, przyrosty beda mniejsze ale za to nie bedziesz zatłuszczonym prosiakiem. Wiem cos o tym bo sam przez swoje błedy musze sie teraz meczyc. Ale człowiek uczy sie na błedach.

Ogolnie dobra robota, a Ci co pisza ze w 5 lat mozna wygladac lepiej moze i mozna ale pamietajmy ze kolega deklaruje ze nie stosował suplementacji i nie zawsze genetyka moze sprzyjac.

Mam nadzieje ze dalej bedziesz cwiczył i prezentował coraz lepsza forme i doczekamy sie kolejnych zdjec.

ps. Mam oceniac pod kontem kulturystyki wiec musiałem dodac swoje 3 grosze

Pozdrawiam

2strongman2
28-07-09, 23:57
dzięki za opinie w koncu ktoś się rozpisał ....

xxmłodyxx
29-07-09, 00:12
jak na ponad 5 lat to baaardzo słabo :s nie wiem czym sie tutaj zachwycać w 5 lat można wyglądać 100x lepiej.

wiadomo...ale ćwicz 5 lat na sucho i zobaczymy jak będziesz ty wyglądał i czy Ci się będzie wogule chciało jak efekty będą słabe....

xxmłodyxx
29-07-09, 00:14
no ładnie...podziwiam za wytrwałosc...ja na sucho jechałem ponad rok i juz mnie korci i kupie cos w przeciągu 2 tygodniu...ktos mi rozpisze ytrening poządny i jedziemy bo sie obijałem osttnio...Bardzo ładnie barki do poprawy i plecy

sofiano
01-08-09, 15:30
ładnie... nie ma co sie dziwic, zero alkoholu, papierosów itp...to tak jak ja tylko, ze staz mam ok roku...
mnie tez do alkoholu czy roznych takich nie ciagnie!!
jebac to!!

Aponax
01-08-09, 15:47
faktycznie hans w ch*j chude uda w porównaniu do reszty..

Arnold ? tylko to chcialem napisac :].
A do autora , odjebales kawal dobrej roboty !! zycze kolejnych 5 lat na siłowni wytrwale tak jak teraz:]. A co do alkoholu to juz mnie zalatwiles na calego5 lat nie pic ? nawet jednego piwa po wygranej naszej reprezentacji ?Szacunek i tyle :].
Tylko te barki -moze to wina tego ze troszke za bardzo nie umiesz pozowac do zdjec (tak jak i ja) a tak to jest zajebiscie

pawelek616
02-08-09, 12:53
Fajnie, fajnie, dobre predyspozycje do łapy masz, dobra separacja bicepsu od tricepsu, dałbym soga ale coś nie można.

fvs
02-08-09, 13:11
dla mnie BOMBA :) taki coś bym chciał w przyszłości osiągnąć

Gratulacje :)

zybiy
04-08-09, 22:17
Jak dla mnie to wszystko jest OK choć wymiary na zdjęciu wydają się większe niż podałeś.

Młody
04-08-09, 22:31
Wygląda to fajnie tylko jak dla mnie masz za duże łapy do reszty ciała. Pozdro jeżeli to na "sucho" to tym większe Gratulacje.

KowalX
05-08-09, 00:15
jak wygląda twoja dieta ?

hvy_weight
06-08-09, 19:44
o kolega z konkurencyjnego forum sylwetka przejebana pełen szacunek dla ciebie

2strongman2
09-08-09, 21:33
plecy 8 sierpnia 2009

Daj Buziaka xD
09-08-09, 21:40
Nie wiem, ale jak dla mnie to szau nie ma... Nie wiem dlaczego, ale mna 63 miechy to powinno być lepiej o_O ogólnie łapska fajne :)

Może wywołam lawine postów jadącą po mnie, ale ja tak uważam i jest takie moje zdanie :P Wkrótce wstawie cos swojego too pojeździcie sobie xD

xxmłodyxx
09-08-09, 21:50
lbo miałes zwalone oswietlenie albo lewa strona lepiej

Daj Buziaka xD
09-08-09, 21:52
Oświetlenie... Widać przecież :P

Jolly
09-08-09, 22:14
nie no fajnie, gratuluję wytrwałości i silnej woli... ale też nie można przedkładać siłowni ponad wszystko... czasem relaks inny niż siłownia też jest wskazany.
Pozdro

Dla niektórych to życie :)

2strongman2
09-08-09, 22:23
mam nadzieję, że do końca życie będe ćwiczył... ciekawe ile pożyje.... hehehe

KowalX
09-08-09, 22:43
tego nikt nie wie :)

Daj Buziaka xD
10-08-09, 08:14
Hehe. Ćwicz ćwicz. :)

niewula
10-08-09, 11:43
jesli na sucho to bardzo ładnie :)

Jolly
10-08-09, 15:33
mam nadzieję, że do końca życie będe ćwiczył... ciekawe ile pożyje.... hehehe
Na pewno więcej niż amerykański otyły.

xxmłodyxx
10-08-09, 18:57
znam goscia ma 50 lat i cwiczy na siłce i jezdzi rowerem

KowalX
10-08-09, 19:28
znam goscia ma 50 lat i cwiczy na siłce i jezdzi rowerem

no i co?50 lat to stary jakiś :)znam starszych

ja widziałem gościa co miał 84lata i przebiegł maraton i osobiście go nie znam :)

2strongman2
10-08-09, 21:46
Szacunek dla takich ludzi ... tylko zdrowia im pozazdrościc w tym wieku :)

Beggi
10-08-09, 22:01
Stary mój dziadek ma 18 znaczy 80 xD
I ojciec z nim na rękę nie wygrywa a nie jest taki słaby

niewula
10-08-09, 22:14
moj dziadek ma 76 i jeszcze wezmie pol metra worka w lape i przeniesie na naczepe
ale oc sie dziwic jak cale zycie na budowie przepracowal

KowalX
10-08-09, 22:45
Szacunek dla takich ludzi ... tylko zdrowia im pozazdrościc w tym wieku :)

jak dbasz tak masz :)

2strongman2
12-08-09, 11:44
trening brzucha
http://www.youtube.com/watch?v=xcFqoKvSUG0

Hamak
13-08-09, 14:22
Podoba mi się twoje podeście do treningów, ja mam podobną ideologię to twojej tzn. ćwiczenia bez supli, żeby potem nie mieć problemów z nadciśnieniem itp.

fallenursus
13-08-09, 14:45
No mocny argument:)

sl4by
13-08-09, 19:27
Brzuch suuuper, ogólnie cała sylwetka super :)

KowalX
13-08-09, 20:20
Podoba mi się twoje podeście do treningów, ja mam podobną ideologię to twojej tzn. ćwiczenia bez supli, żeby potem nie mieć problemów z nadciśnieniem itp.

trzymajcie mnie ...

kula1980
26-08-09, 13:41
2strongman2 zajebista budowa kiedys tez wazylem podobnie i tez podobnie zrzucilem.ze 102kg na 76 przy wzroscie 170cm.tez poszedlem na jakosc

Anaboliczny Koks
26-08-09, 14:14
kurde Hamak ma racje musze odstawić białko bo sie przegrzeje ;/

A sylwetka fajna nawet bardzo :))

Kreta
26-08-09, 14:45
Od dziecinstwa bylem zalany jak.... I jedynie podobaja mi sie takie sylwetki i do takiej daze jednak nadal mam problemy z troche zalanym brzuchem ale z czasem i ja bede potobnie wygladac. Gratulacjie i pozdro. SOG!

thomas_figo
08-09-09, 22:44
bic jak cyc.sog

slaled90
09-09-09, 12:28
co do HAMAKA i jego ideologi ... nie trzeba wcale jesc supli zeby miec problemy ze zdrowiem ... ile masz takich przypadkow

thomas_figo
09-09-09, 20:45
ja sobie nie wyobrazam cwiczyc bez nich

lukchar
15-09-09, 19:26
Hamak ma trochę racji.

slim shady
15-09-09, 19:45
proszę Cię jeszcze ktoś to przeczyta i w to uwierzy ...
niestety wszyscy czepiają się do odżywek, supli a nie patrzą na siebie, wszyscy jedzą fast foody i są fajni, a co ze zdrowiem ? najczęściej wypowiadają się ludzi którzy nie mają pojęcia o aspekcie naukowym.

ktoś nie chce brać jego sprawa nikt go nie zmusza, ale nie musi pisać takich tez

KowalX
15-09-09, 20:36
chłop nie wie ,że jedząc wędliny pochłania całą tablicę Mendelejewa hehe ;p

lukchar
16-09-09, 17:07
slim shady haha, myślisz że tylko ty się znasz na diecie? Jesteś taki pewnie, że wszyscy jedzą fast foody? Myślisz, że odżywki są w 100% zdrowe? Jesteś jakimś doktorem? Trochę pokory chłopie.

slim shady
16-09-09, 17:36
slim shady haha, myślisz że tylko ty się znasz na diecie? Jesteś taki pewnie, że wszyscy jedzą fast foody? Myślisz, że odżywki są w 100% zdrowe? Jesteś jakimś doktorem? Trochę pokory chłopie.
nie uważam się za wielkiego specjalistę, jak o czymś nie mam pojęcia to się nie wypowiadam, nie pisałem że są bardzo zdrowe bo to sama chemia, ale w normalnym sposobie jedzenia wielu ludzi niestety występuje jedzenie mało wartościowe, a najczęściej Ci ludzie mają najwięcej zastrzeżeń do odżywek, nie dietetycy, lekarze, farmaceuci i ludzie z wiedzą. Śmieszą mnie teksty że po odżywkach kutas nie staje, czy pikawa wysiada, mięśnie są sztuczne itp itd Większość produktów występuje w normalnym jedzeniu.

lukchar
16-09-09, 17:47
No wiem, z tym kutasem i z pikawą to przesada jest. Normalne odżywki, nie tam jakiś szmelc nie powinny wywoływać skutków ubocznych, ale zdarzają się przypadki że ktoś jak źle wcina suple to potem ma problemy dość poważne z ciśnieniem. Znam przykład osobiście, wiadomo że nikt nie umrze, ale jakiś problemy ze zdrowiem występują.

thomas_figo
16-09-09, 21:57
rece opadaja :pray:

NeverLetGo
17-09-09, 09:23
też uważam że troche przesada z tymi suplami... białeczko, aminokwsay, czy witaminy są wręcz wskazane przy takim wysiłku i napewno nie zaszkodza!

jakbyśmy mieli być tacy zdrowi to tak naprawde malo jest pozadnych w sensie zdrowych produktow pod reka : kurczaki na antybiotykach ostro moga namieszac w hormonach, jajka z ferm podobna historia, ryby na granulacie i mozna tak pisac i pisac... ale co nic masz nie jesc? hehe
no chyba ze masz monete zeby szamac w sklepach ze zdrowa zywnoscia ktore w naszym kraju no hmmm sa na kiepskim poziomie nie oszukujmy sie...

za scierwo z supli uwazam boostery przedtreningowe bo moga ostro namieszac z nadciesnieniem.. no ale cos za cos!

work hard - gain hard!

thomas_figo
17-09-09, 19:15
sport ten wymaga poswiecen.bez nich nie ma efektow.
i powiedzmy otwarcie,jesli ktos pisze ze nie bierze supli bo sa nie zdrowe jest tylko dzieciakiem ktory nie dorosl jeszcze do tego sportu.

Oli666
18-10-09, 13:55
gratuluje... Jest zzajebiscie, swietna rzezba, nic niebrales do wszystkiego doszedles ciezka praca i to sie ceni:smile:

oyster
30-10-09, 00:43
zajebista sylwetka :) zmotywowałeś mnie tymi fotami do jeszcze cieższych treningów :) sam też cwicze na sucho i wiem że to cięzki kawałek chleba :)

gratuluje determinacji i oby tak dalej!!!

D3
30-10-09, 07:48
Nie wiem, ale jak dla mnie to szau nie ma... Nie wiem dlaczego, ale mna 63 miechy to powinno być lepiej o_O


Stary on ćwiczy na sucho, a nie wpieprza każdy olej niewiadomego pochodzenia co Ci dil podsunie jak Ty.

NeverLetGo
30-10-09, 09:09
Proste!!! szacun dla gościa widać że zdrowy naturalny miesięń...

półsterydów na mieście nie brakuje

niewula
30-10-09, 15:38
a tak wogole to na h*j odswierzacie temat?

hans1237
30-10-09, 17:17
tak w ogóle to robi sie nie na temat,jak tak dalej będzie to niestety pozamiatam.

SebaWlkp
04-11-09, 18:45
sylwetka spoko, fajne okablowanie ;)

2strongman2
08-09-11, 12:35
Fotki lipiec - wrzesień 2011 ćwiczę dalej...5218521952205221522252235224522552265227

2strongman2
08-09-11, 12:51
Czas dalej płynie ... miałem chwile zwątpienia... raz ćwiczyłem z ogromnym zaangażowaniem ... raz nie chciało mi się i to bardzo... Nie wyglądam jakoś niesamowicie po takim czasie ale nie to jest istotne dla mnie.... Najważniejsze jest to, że wciąż ćwiczę .... i nie zamierzam przestawać :))
Jestem dumny z tego co osiągnąłem ... wiem że popełniłem wiele błędów przez te lata ... jestem zwykłym amatorem, który Kocha przerzucać żelastwo. Siłownia dla mnie jest codziennością tak jak jedzenie, mycie sen, nie wyobrażam sobie dziś życia bez siłowni.
Ćwiczcie i nie patrzcie na czas który jest potrzebny do osiągnięcia obranego celu bo on i tak upłynie...
pozdrawiam wszystkich co chodź trochę ćwiczenia siłowe sprawiają przyjemność :)

D3
08-09-11, 13:24
Plecy, plecy i jeszcze raz plecy. Odstają od przodu. Czy mi się zdaje, czy żyły na czwórkach są na zdjęciach nad wodą?

P.S. No i faktycznie od początkowych zdjęć jest ciut gorzej. Generalnie podziwiam Twoją wytrwałość i życzę dalszych przyrostów.

2strongman2
08-09-11, 14:31
Teraz dalej tyram barki bo są za małe, a plecy dopiero zacznę katować jeszcze nad tricepsem muszę popracować ale ja mam czas nie spieszymy mi się :)

2strongman2
08-09-11, 14:34
Żyłki są na udach i na łydkach

D3
08-09-11, 15:18
Teraz dalej tyram barki bo są za małe, a plecy dopiero zacznę katować jeszcze nad tricepsem muszę popracować ale ja mam czas nie spieszymy mi się :)

Plecy - Twój największy priorytet, potem barki.

Jak obecnie wygląda Twój trening, jaki podział tygodniowy na partię i jak wygląda trening na partie priorytetowe tak z ciekawości?

2strongman2
08-09-11, 17:12
1. Klata na silę 5-8 serii na płasko plus brzuch
2. Plecy: drążek szeroko uchwyt nadchwytem 1 seria 10 powtórzeń z obciążeniem 22 kg, wyciągi, wiosłowanie hantlem albo sztangą. plus biceps
3. Barki, wyciskanie na siedząco sprzed głowy albo za, wyciskanie hantlami, wznosy bokiem, przodem
4. nogi plus brzuch ( lekkie ciężary po kontuzji kolana - skręcenie stawu - piłka nożna)

Priorytet u mnie polega na częstszym ćwiczeniu danej parti w zależności od treningu (masa siłe rzeźba) dobieram odpowiednią ilośc powtórzeń i ciężar

Obecny okres wakacyjny traktuje ulgowo w ramach "regeneracji" od października przechodzę na masę ...

xxmłodyxx
09-09-11, 19:42
pierwsze zjecia lepsze. A jak z siłą po tylu latach treningu?

duży tom
09-09-11, 20:37
po tych ostatnich zdj. nic ciekawego nie ma zwykly chudy gość , chyba ci tylko siły zostalo po ponad 5lat ćwiczeń gdzie tu sens tego wszystkiego:errf:

Pioter1994
09-09-11, 20:38
Trzeba przyznać 1 pierwsze fotki są znacznie lepsze ;|

xxmłodyxx
10-09-11, 15:54
po tych ostatnich zdj. nic ciekawego nie ma zwykly chudy gość , chyba ci tylko siły zostalo po ponad 5lat ćwiczeń gdzie tu sens tego wszystkiego:errf:

sens jest w tym ze teraz znacznie szybciej by to osiągnoł. I wątpie zeby załowal ze trenowal tyle lat a mimo to tak teraz wygląda ;D

flutebox
10-09-11, 20:14
duży tom a kto to jest zwykły chudy gość ? jakbyś mógł mi to zdefiniować to byłbym wdzięczny...

duży tom
12-09-11, 17:39
duży tom a kto to jest zwykły chudy gość ? jakbyś mógł mi to zdefiniować to byłbym wdzięczny...
domyśl się

kuba37908
17-09-11, 19:06
Bardzo podoba mi się rzeźba w 63 miesiące bez suplementów bardzo ładnie wyrzeźbiony biceps i klatka popracuj nad udami:)