PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta nisko-węglowodanowa.



jaca666
26-07-09, 20:28
Co sądzicie o ww diecie?
Podobno nie ma wahań energii w ciągu dnia.Znacznie można stracić dużo tłuszczyku a poprawić siłę i zwiększyć beztłuszczowa masę mięśniową.
Ktoś stosował???

mały huba
26-07-09, 20:51
Dieta dobra jeśli chodzi o stratę wagi. Można chudnąć nawet przy niskiej aktywności. Jednak masy/siły na tym nie zrobisz,a przynajmniej będzie to szło o wiele wolniej. Sam czułem się na tym dużo słabszy niż przy węglowodanach, za to woda/tluszcz zeszły szybko.
Z pewnością sporym plusem jest to ,że dieta jest naprawdę smaczna. Można jeść wszelakie mięsa tpu golonka/karkówka/żeberka/boczek(nie zapominając o zdrowych tłuszczach).

Natomiast minusami jest etap przystosowania(ok2 tygodnie) kiedy możesz czuć się słabo,może dojść do biegunek ,zgagi o oleistych pierdach nie wspominając.
Do tego dochodzi spory koszt, bo trzeba naprawdę wpieprzać dość dużo białek żeby nie spaść z mięśni. Ja sam na same mięso/tluszcze + blonnik wydawałem ok 800-900 zł w miechu.

Jeżeli podejdziec do tego z głową to osiągniesz efekty, ale bardziej polecałbym Ci normalne jedzenie, tyle że z mniejszą nadwyżką, bądź większą połączoną z aerobami bo wychodzi to wygodniej i sporo taniej.