PDA

Zobacz pełną wersję : ActivLab



jaca666
26-07-09, 15:33
Panowie co sądzicie o firmie ActivLab???
Chodzi mi o konkretne opinie.Były jakieś testy ich produktów???
Ceny maja minimalnie wyższe niż Olimp ale co do Olimpa to mam przekonanie bo piłem ich odżywki w szkole średniej kiedy jeszcze pakowali wszystko w blaszane puszki.....Z Activlaba regularnie biorę od kilku miesięcy BcaaExtra a teraz zastanawiam się nad kupnem Glutaminy w proszku i jakiegoś izolatu.Próbki odżywek także próbowałem i wiem że w smaku są bardzo dobre ale chodzi mi o zawartość i skład.Nigdzie nie mogę znaleźć żadnych badań itp dlatego może ktoś wie coś na ten temat.

wojtas3
26-07-09, 17:25
jaca666 nie pomogę ci ale może ty mi zdołasz pomóc jaką masz opinie o tym bcaa ?:errf:

jaca666
26-07-09, 17:31
Nigdy nie brałem żadnego innego BCAA a działanie tego oceniam jako dobre bo już kilka miesięcy go biorę i jest różnica.W dodatku jest w atrakcyjnej cenie i wzbogacone glutaminą.
Zwiększam obecnie dawkę z 20 do 30g w dzień treningowy i z 10 do 20g w dzień aerobów i zobaczymy jak to będzie.
Zastanawiam się także nad glutamina w proszku z tej samej firmy i ciekaw jestem czy ktoś już ja brał???

ciaastek91
26-07-09, 17:42
jezeli glutamina to tylko w formie NAG, inna to syf

jaca666
26-07-09, 18:28
Skąd to wiesz Ciaastek91???

ciaastek91
26-07-09, 19:16
z doswiadczenia ;p
a jezeli moje doswiadczenie do ciebie nie przemawia, co doskonale jestem w stanie zrozumiec, to poszukaj w necie badac, artykulow na ten temat.

mysle, ze symu i fallenursus sa na ten temat wiecej powiedziec, bo ja raczej nie nie zajmuje sie sfera teorii, a pamietam, ze kiedys obaj cos pisali na ten temat.

niewula
26-07-09, 21:03
aminokwasy najlepsze to zdecydeowanie estryfikowane(np.: bcaa ester stack/growth factor).

lachu
26-07-09, 21:29
tak activlab super firma i super promocje kiedys mieli promocje na białko i w srodku był bilet na drugie za free. mi sie trafiły 3 kolejki za darmo.
nie wiem czy były badania ale firma istnieje od dawna wiec moze maja jakies.

MolderDist
27-07-09, 18:21
Cały czas jem suple Activlabu - Bcaa Xtra, Isolate, Arthreo-free, WPC, l-carnityna itp.

i wszystko mi jak najbardziej odpowiada a szczególnie cena.

Nie było chyba badań, jednak jestem pewien, ze nie walują bo po co? Oni teraz dopiero się tak naprawde rozwijają itp.

Symu
29-07-09, 17:19
Activlab chyba sam robi bialko wiec raczej bez walkow ale pewien nie ejstem. Produkty tanie i jakosc ok, ale bez jakis udziwnien.

slim shady
29-07-09, 17:23
wszystkie produkty oceniam na +
po za body fire ;( musiałem wziasc dawkowanie + 100 % a i tak szału nie ma,

MolderDist
03-08-09, 11:22
Ale ze spalaczami to chyba wszystkimi tak jest :-D

brałeś kiedyś TSE? Ja znam gości co brali 10 dzienni kapsow i nic ;p

swiroos
04-08-09, 21:13
Ja z tej firmy brałem krete i polecam i jeszcze na promocje trafiłem i drugie opakowanie miałem za free

slim shady
04-08-09, 21:54
TSE nie brałem ale tez słyszałem ze siekiera nie jest. Musze poszukac jakiegos spalacza ktory nie opiera sie na kofeinie bo poprostu działa ona na mnie usypiajaco.

MolderDist
04-08-09, 22:06
Musisz szukać raczej w fat burnerach

z tego co kojarze jeszcze jako tako ciekawy jest Cutting Edge, ale szału nie będzie.

slim shady
04-08-09, 22:11
patrzac po składzie to nawet ciekawa opcja, bo narazie nei chce wkraczac na spalacze na Yohimbinie czy na efke

dzieki napewno wezme pod uwage ten srodek