PDA

Zobacz pełną wersję : redukcja przy byciu chudym



DemonWojny
26-07-09, 11:45
tak mnie zastanawia kilka rzeczy, powiedzmy ze ktos jest slaby jak ma 35 w lapie i troche tluszczu sie uzbieralo. no i co teraz robic, lepiej sie odchudzic troszke (zgubic troche tluszczu) i przybrac na masie, czy najpierw przybrac na masie tak do 40 cm i wtedy zaczac redukcje(potem znow masowanie). no ale czy nie zal ciezko pracowac na 40 w lapie a potem przy odchudzaniu zgubic kilka cm w łapie znow ??
wydajemy kase na odzywki, doping a potem mam stracic te kilka cm zeby sie wyrzezbic??
i jeszcze jedno
czy wielkosc suktow jest uzalezniona od tłuszczu w organizmie??
i jaki bf powinien mieć dobrze zbudowany mężczyzna??

Jolly
26-07-09, 11:47
Jak będziesz się odchudzał prawidłowo to mięśni nie zgubisz, tylko tłuszcz.

Wielkość samych sutków nie jest uzależniona od zatłuszczenia

Co do bf to według mnie 12-14%...

DemonWojny
26-07-09, 11:56
o dzieki za szybka odpowiedz
a wiec od czego jest uzalezniona wielkosc sutkow? bo widze ze niektorzy maja wielkie, niektorzy takie srednie(ja mam troche wieksze) a niektorze strasznie malutkie, poza tym czy pod sutkami są jakies miesnie? nie chodzi mi pod samymi sutkami tylko czy tam sa jakies miesnie, tzn ktore cwiczenie na nie moze wplywac? bo niektorzy widze ze np. zanim zaczeli cwiczyc na silce to mieli male a potem nagle wieksze, czy to tez zalezy od wieku ?

Micek185
26-07-09, 15:23
sutki to sprawa genetyki nie mawsz na to wpływu.moim zdaniem buduj mase a przy dobrze zbilansowanym treningu(siłowy i aeroby) pozbędzisz sie tłuszczu i zbudujesz czystą mase,tylko pamietaj o diecie,jesli chcesz zgubic zbedne kilogramy dobra dieta jest ważniejsza od treningu.