PDA

Zobacz pełną wersję : BSN opinie



bullet
24-07-09, 02:36
kumpel, ktory lubi SAA ostwtnio powiedzial mi, ze teraz zamiast SAA stosuje odzywki firmy BSN i twierdzi, ze to rewelka, ze efekty szybkie i spore.
jak to jest naprawde??? jakie wasze opinie o ich kreatynach, bialkach i volumizerach??

fallenursus
24-07-09, 02:49
Syntha 6 ,najlepsza smakowo proteina pod sloncem (obojetnie jaki smak) ale tez cena najwyzsza :P

reszte supli o konkretny kant dupy.

Symu
24-07-09, 09:22
no xplode jest super, cell mass stary byl dobry -nie wiem jak nowy. No ale sila w porownaniu do SAA ma sie nijak.

Hero33
24-07-09, 16:16
No xplode jest naprawdę zajebiste! Reszta nie wiem.

niewula
24-07-09, 17:09
Bsn zasluzyla sobie na miano dobrej firmy na prawde ma dobre produkty
np-xplode ta odzywka zasluguje na ta nazwe :P
co do efektu to na treningu silowym wyciskanie+20 kg

bullet
30-07-09, 01:01
a ten no xplode powoduje przyrosty czy tylko sile podczas treningu??
czy to nie jest takie tylko dzialanie na psyche- ze jestem silny, a efektow brak??
jak to jest.
ktos stosował moze nitrix??

fallenursus
30-07-09, 03:57
stary daj se spokuj. masz faze na noxplode bo tam sama kofa + cukier. a potem niezly crash. szybko sie przyzwyczaisz jak do kazdej kofy+cukru i bedizesz musial pakowac po 3 miarki zeby cos poczuc.
ja wlasnie zamowilem shock'a znowu i jedna puche animal pump na obadanie, rowniez puche argininy, Jaca gadal ze go napompowalo jak na sterkach wiec sprubuje i ja :)

nitrix jest dobry na przyrost.....kutasa- serio. ale jak zejdziesz z nitrixa to potem sie skurcza do orginalnych wymiarow.

niewula
30-07-09, 10:10
wczoraj znowu kupilem xploda tylko ze go polaczylem z cloutem
zpompowalo konkretnie na treningu
widze ze ktos tu mial przykre doswiadczenie z bsn..
rob jak chcesz ja moge smialo polecic

bullet
30-07-09, 14:00
no wlasnie po to pytam aby wysluchac waszych opinii, kazda jest cenna.
ja nie cwicze dla sily a dla efektow wizualnych. Moze to prozne ale zdecydowane prawdziwe. nie potrzebuje pompy podczas treningu tylko po to aby podniesc o 20kg wiecej.....
ALE jesli wraz z siła pojdzie cos w mieso to jak najbardziej zakupie takowy specyfik.
Pytanie czy pojdzie mi mieso czy tylko sila???

niewula
30-07-09, 21:41
oczywiscie ze masa tez ci przyjdzie tylko ze ja akurat robilem taki trening hardcorowy ze na xplodzie go robilem bez problemu bo takto to nie wiem czy bym wyrobil
ale tak samo mi sie wybudowalo miecho nie tylko sila
powiem tak zlikwidowalem tluszcz i zrobilem miecha

ciaastek91
30-07-09, 21:56
masa od jedzenia idzie

bazyl_warszawa
10-08-09, 11:51
panowie prosze o pomoc

mam 27 lat 193 cm wzr 96 kg wagi - cwiczę od 5 miesięcy .

kolega jako dobrą kreatynę odradził mi no xplode pić w dni treningowe (30-40 min przed treningiem)

1 trening - wypiłem miareczkę i nic nie poczułem
2- trening - wypiłem 2 miarki i też jakoś specjalnie pompy nie było ;/

co może być przyczyną?? czytałem w necie że zalecaja to pić na pusty żołądek ale jak tu mieć pusty jak treningi mam po godz. 18 .

czy mogłem kupić jakaś podróbę?? czy może na kolejny trening spróbować wypić 2,5 miarki????


proszę o odpowiedź

seras666
10-08-09, 11:58
miałem tak samo:P pij to najlepiej na pusty żołądek, jak nie miałem pustego to miałem sraczkę, a efekty przyszły po tygodniu/dwóch, i była bardzo dobra pompa

bazyl_warszawa
10-08-09, 12:00
ale jak tu to pić na pusty co z samego rana?? treningi pod wieczór masakra :) chyba że tak na prawdę trzeba to ok ale z drugiej strony wypiję to powiedzmy o 7 rano to będzie trzymać aż do tej 17-18 jak zacznę trening??

bullet
10-08-09, 12:18
jak kolega Ci ODradzal to po co pijesz??
joke

dziwna sprawa bo wpowiadomnieniach na mail dotyczacy tego postu dostalem taka tresc
Paweł 10:50:12
oj misiu czy ty wiesz jak ja ciebie mocno kocham nad życie??
Paweł 10:50:15
normlanie szok szok
Paweł 10:50:16
:)
Paweł 10:50:21
taki jesteś mój słodziak
Paweł 10:50:27
laseczka pierwsza klasa

fallenursus
10-08-09, 14:14
Pusty brzuch=2h po posilku
Ja musialem 3 miarki zeby cos poczuc
Shock therapy styka mi 1

niewula
10-08-09, 17:37
jesli masz trening o 18 to o 16 zjedz posilek a potem 17.30 2 miarki xploda i o 18 na trening
masz dosc duza mase i wzrost takze mozesz sprobowac tych 2.5 miarki lub 3
podrobki raczej nie kupiles staraj sie pic duzo wody podczas treningu minimum te 1.5l
po treningu odrazu jakis posilek i juz
pamietaj ze xploda bierzemy tylko przed treningowo
smiesza mnie osoby ktore pisza ze xplod jest nie ekonomiczy..
ja za duza puche dalem 157 zl i starczy mi na okolo 1.5 miesiaca