PDA

Zobacz pełną wersję : Gta sa



Yosho
23-07-09, 19:07
Witam!! Piszę ten temat w Hydeparku bo tu można gadać o wszystkim:P

A wiec tak:
Nie działa mi GTA SAMP;/ Próbowałem już chyba wszystkiego;/ Czytałem wiele tematów w GOOGLE, ale nic nie działa;/ Mam nowa wersje 2X, więc wszystko wporzo;/ Może jakieś pomysły?? Wszystko było już wporzo... uruchomiło się, nie było już białego obrazu, już się ładował biały pasek a tu nagle... błąd z gta_sa.exe;/ Teraz skasowałem grę i jest to samo, lecz już przed uruchomieniem gry:evil::evil::evil:

luo
23-07-09, 23:20
Witam!! Piszę ten temat w Hydeparku bo tu można gadać o wszystkim:P

A wiec tak:
Nie działa mi GTA SAMP;/ Próbowałem już chyba wszystkiego;/ Czytałem wiele tematów w GOOGLE, ale nic nie działa;/ Mam nowa wersje 2X, więc wszystko wporzo;/ Może jakieś pomysły?? Wszystko było już wporzo... uruchomiło się, nie było już białego obrazu, już się ładował biały pasek a tu nagle... błąd z gta_sa.exe;/ Teraz skasowałem grę i jest to samo, lecz już przed uruchomieniem gry:evil::evil::evil:

a wcześniej ta wersja Ci chodziła normalnie?

Yosho
24-07-09, 07:37
Znaczy przez neta zawsze miałem problemy, ale teraz to już chyba po ptakach bo nawet zwykłęgo GTA nie potrafię odpalić;/ Zrobiłem "Nowy Folder" i tam dałem pliki z Sampa. Teraz skasowałem zwykłe GTA, ale zauważyłem, że pusty "Nowy Folder: został i nie mogę go skasować;/ wyskakuje odmowa dostępu:evil:

luo
24-07-09, 21:43
Znaczy przez neta zawsze miałem problemy, ale teraz to już chyba po ptakach bo nawet zwykłęgo GTA nie potrafię odpalić;/ Zrobiłem "Nowy Folder" i tam dałem pliki z Sampa. Teraz skasowałem zwykłe GTA, ale zauważyłem, że pusty "Nowy Folder: został i nie mogę go skasować;/ wyskakuje odmowa dostępu:evil:

Są w nim ukryte pliki? może jakiś proces jest uruchomiony którego plik jest w tym folderze? popatrz w procesach w menadzerze zadań, jak znajdziesz to wyłącz go i wtedy spróbuj skasować. Ewentualnie format;)

Yosho
24-07-09, 21:48
Prawdopodobnie format:whistle::whistle::cry:

Punisher
24-07-09, 22:36
Najłatwiej powiedzieć - format.
Reinstal GTASA. Masz pirata?

Yosho
10-08-09, 10:46
No może i najłatwiej, ale chodzi o to, że jak kasuje GTA to i tak zostaje jeden plik gta (folder) i nie mam pojęcią dlaczego;/ Więc format chyba zrobię:sick:

Punisher
10-08-09, 11:25
Najłatwiej jest tak powiedzieć, ale najlepiej tego nie robić...

Fehu
10-08-09, 11:42
Raz na jakiś czas format sie przyda jak dawno nie robiłeś farmatuj dziada...

gta_sa.exe
nie masz żadnego problemu z grafiką?

Yosho
10-08-09, 11:51
Grafika na pewno jest Ok... pół roku temu kupowałem nowy komp i dałem na niego full $$:errf: Więc na 2-3 lata mam spokój:P Chyba po prostu zrezygnuję z grania w GTA i przerzucę się na coś innego:D Polecacie jakieś nowe gry na PC??