PDA

Zobacz pełną wersję : Rękawice treningowe



Lebron16
23-07-09, 11:01
Witam
Zamówiłem rękawice treningowe, ale nie wiem czy będa na mnie dobre :surprised:
http://allegro.pl/item695400027_profesjonalne_rekawice_do_treningu_n a_worku_hit.html
oto ta aukcja
rozmiar L to ile o.z. jest czy cos takiego? i jak zmierzyc czy będą pasowały? przy nadgarstku czy cos?
pozdrawiam

wojtas3
23-07-09, 13:36
Lebron16 nie mam pojęcia czy będą pasowały ale rozmia l jest uniwersalny podejrzewam że tak aha po co pytasz czy będą pasowały jak już zamówiłeś? poczekaj aż przyjdą i sprawdź

Lebron16
23-07-09, 13:43
niepewność mnie zżera :yawn:

Prezydent_1c
23-07-09, 14:01
To są poprostu rękawice do worka :) One nie mają "o.z. czy coś takiego" bo o.z. mówi Ci o twardości rękawicy ale bokserskiej, a nie tej na worek :) A jak nie będą pasowały przy nadgarstku (za duże) to sznurkiem zwiąż lub taśmą przed sesją, bo przy za małych nic sie nie da zrobić...

3ndriu
23-07-09, 17:39
Mogłeś lepiej wydać te pieniądze, kupując bandaże. Są o lepsze od takiego kiczu, sorry ale nazwałem sprawę po imieniu. Na początku miałbyś problem z wiązaniem bandaży, ale jakbyś opanował tą sztukę nie ma prawa Ci się nic stać w palce i nadgarstek, a pięść się sama zaciska :) Idź do sklepu sportowego i kup sobie bandaże wydatek rzędu 10 zł za jakieś zwykłe z napisem "lonsdale" bądź "everlast" zapłacisz więcej, a w sumie niczym się nie różnią. Bandaże są naprawdę lepsze od tych rękawic, fakt że nie mają tej gąbki na kostkach czy co tam siedzi, ale jak obijesz sobie kostki to wyjdzie Ci to dobre :)

Pozdrawiam.

Lebron16
23-07-09, 21:28
ach chyba beda dobre przy nadgarstku to chyba 20 cm obwodu wiec powinno byc ok :sick:

Anaboliczny Koks
23-07-09, 21:43
3ndriu mówiłem mu ,już o bandażach ,a i tak to coś kupił ,a 3ndriu jeszcze bandaze everlast różnią się materiałem od tych za 10zł miałem zwykłe tylko się męczyłem w Everlastach mam komfort noszenia.