PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ;)



.:wesoel:.
22-07-09, 20:11
To znowu ja :P. Teraz mam pytanie co do siadów i podobnych ćwiczeń. Czy mozna je czyms zastapic ? Mam problem z kolanami i nie bardzo mi sie widzi abym jeszcze bardziej je katowal ;). Prosze o profesjonalna wypowiedz :). Z gory dzieki :)

Cielu7
22-07-09, 21:54
widzisz jak dobrze wykonujesz siady nie obciążasz za bardzo kolan jednak to trudna sztuka polecam robić przysiady na maszynie smitha

ciaastek91
22-07-09, 21:59
cielu7, przysiady na smithie jeszcze bardziej obciazaja kolana, ze nie wspomne juz o kregoslupie.
idealny ruch w gore i w dol po linii prostej nie jest naturalnym ruchem w przysiadach, dlatego trzeba je robic na wolnej sztandze, ale za to odpowiednio malym ciezarem, aby nabrac nawykow i nauczyc sie poprawnej techniki

Micek185
23-07-09, 11:32
siady można zastąpic wchodzeniem na jakis podest(na wysokość kolan)podobno jeszcze lepsze od siadów a robisz z dużo mniejszym cięzarem.wykroki z hantlami(bardziej dwugłowe)możesz nie robic przysiadów i zastąpic je wyciskaniem nóg siedząc ale wiadowmo to juz nie to samo
pozdro

bulitto
23-07-09, 12:54
można też na nogi robi wyprosty i zgięcia na takiej maszynie, która jest najcześciej przy prostej ławeczce