PDA

Zobacz pełną wersję : Co wziąść?



Olej
27-12-06, 10:52
Witam

Trenuję już spory czas na siłowni, wystarczająco, aby zażywać różne odżywki. Pytanie teraz tylko jakie? Zależy mi na przyroście siły. Wiem, że większość odżywek powoduje wzrost wagi, jednak chciałbym utrzymać +/- taką, jaką mam aktualnie. Myślałem nad kreatyną, ale wtedy przytyję kilka kilogramów. Czy istnieje coś takiego, że mógłbym nabrać siły, nienabierając masy?

Pozdrawiam

PS. Proszę o w miarę szybką odpowiedź - od stycznia chciałbym już coś brać.

grzesiek k
27-12-06, 13:11
Moim zdaniem nie ma czegoś takiego.Zawsze po odżywkach przytyjesz.Ale jeśli będziesz stosował dobrą dietę to może i nie przytyjesz.Ale lepiej jest tak wyglądać jak się jest trochę grubszym wtedy się wygląda na przypakowanego właśnie :grin:

bartek145
27-12-06, 13:32
Wez krete a potem jakas redukcje. A po krecie az tyle nie przytyjesz 3 kilo to nie duzo zawsze mozna zrzucic a sila raczej zostanie:)
Pozdro

Olej
27-12-06, 13:44
Wiecie, Ja z mojej masy jestem jak na razie zadowolony. Jeśli jednak przytyję 3 kg nic się wielkiego nie stanie - spróbuje zgubić to aerobami. Długo zastanawiałem się nad kreatyną i to chyba będzie najlepsze rozwiązanie :)

EDIT:

Jeżeli przytyję to czy będzie to widoczne jako otyłość, czy ogólnie będę wyglądał na masywnego?

Sorka, za głupie pytania :mrgreen:

jonasz7
27-12-06, 13:51
Jak tobie pujdzie trzy kilo po krecie to będzie ładny wynik, ale wątpie żeby ci poszło ze dwa kilo, kreta bardziej na siłe zadziała.
Tylko pamietaj o diecie :idea:
pzdr.

tomek.
27-12-06, 14:55
waga 2 kilo do przodu wycisk ponad 10 <<<zapewne tyle osiągniesz


po latach trenignu dopiero sie dowiesz jaki to zajebsisty wynik :wink:
wiec śmiało wcinaj

jak pierwszy kontakt z kretą to spr&#243;buj mono jeżeli 'ostro' zaleje to w kolejnym cyklu daj sobie jabłczan kreatyny

jonasz7
27-12-06, 15:08
po latach trenignu dopiero sie dowiesz jaki to zajebsisty wynik

No puźniej to już tak nie idzie....szkoda :wink:
pzdr.

Olej
27-12-06, 18:00
Super, wielkie dzięki.

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy zaleca się branie kreatyny razem z HMB?

Jose
27-12-06, 22:17
Czy zaleca się branie kreatyny razem z HMB?nie
niezbedne do monohydratu kreatyny bedzie carbo badz tauryna

Bysiek
28-12-06, 16:35
wes sobie aminokwasy universala i i kre-alkanyl
mi zarobiscie poszlo co trening zmienialem ciwzar na wiekszy :D

[ Dodano: 28-12-2006, 16:36 ]
wiem ze moze nie jestem znawca ale przekonałem sie na wlasnej skurze wienc polecam :d

jonasz7
28-12-06, 16:39
kre-alkanyl

A dobre to???
Słyszałem że najlepsza ze wszystkich kret.
pzdr.