PDA

Zobacz pełną wersję : M1-bol + 17-bol >>> opinie i porady



talentinho
22-07-09, 17:34
Witam mam zamiar zaczac cykl z tymi spulementami . Ktos z was to bral ? Zna dzialanie ? Bo na internecie kazdy pisze co innego . Zalezy mi na masie miesniowej . Jak to brac ( ile kps dziennie i kiedy ) . Jestem na dietcie wysokobiałkowej + MEGA BODYBULDIER MAXX i chce wlasnie teraz przylaczyc te suplementy . Piszcze co wiecie . Pozdro

fallenursus
22-07-09, 17:42
stary jak nie kuipsz tej opaski co Fizogen robi, to nic ci nie przyrosnie! tylko portfel zmaleje.

fizogen=buble


ps. Mowa o suplach Fizogen'a? :)

talentinho
22-07-09, 17:48
czyli to gowno i tego nie brac ? a co jest dobre i dobrze daje na mase ?

fallenursus
22-07-09, 18:31
gdzie mieszkasz? jak w usa to ci doradze cos w PL malo znane i niedostepne. ajak nie to smialo bierz shock therapy/storm

niewula
22-07-09, 18:33
dieta:D
poczekaj chwile ot nie ma tak ze ty jestes na diecie tydzien i juz rosniesz.. troche cierpliwosci :P
co do supla to wyrzucenie kasy juz lepiej kup sobie mono :)

talentinho
23-07-09, 01:54
mieszkam w PL ;) o kase to mi nie chodzi , mam to po taniosci przyslane ze stanow to zobaczymy co to daje ;) najwyzej po tym zarzuce shock/storm

talentinho
23-07-09, 01:56
nie mam diety tydzien ;) posmakuje tego supla i zobaczymy czy to faktycznie shit .. co dokladnie radzisz z mono ?

fallenursus
23-07-09, 02:00
http://www.buildingbrawn.com/index.php?SubvendorID=58&ProductID=9030

jesli maszmoznosc zalatwienia sobie
naprawde fajna mala firma co nie klamie w swoich obietnicach
jej stuff dziala znakomicie, troche kiczowata nazwa IGF-2 :) no ale. ja to laczylem ze stormem. najlepiej 2 butle igf-2 kupic i storm bo tanszy niz neovar,a skladniki ma takie same i jest w prochu zamiast w tabletach.jakbys to dozucil do shock/storm'a to bedzie murowana masakra

talentinho
23-07-09, 11:24
http://www.paker.co.uk/produkt-applied_nutriceuticals_igf-2_240_caps,280.html chodzi ci o to ?? dostepne w PL czy tylko USA ??

lovelas69
23-07-09, 12:43
Kszoku ogólnie b. drogi ten sklep co podałeś...